Neuralgia objawy

Ból między żebrami a żołądkiem po lewej stronie - Str. 2

.. ...) stwierdzono u mnie neuralgię międzyżebrową która objawiała się bolem po lewej i prawej stronie brzucha i promieniował do pleców i łopatki. Lekarz od razu stwierdził tą chorobę i dał leki przeciwzapane, po 5 dniach minęło. Lek nazywa się IBUPROFEN. Ale co się okazuje? Jeden lek leczy..

Ucisk, gula w gardle - Str. 9

.. ...śliny, od 3 tyg. mam tez neuralgie byc moze to od tego chociaz nie jestem pewna do końca, mój lekarz nie może stweirdzic nic wiecej wiec udaje sie za kilka dni do laryngoloa zobaczymy co on stweirdzi,oby to nic złego...:( Hej,mnie tez mecza podobne objawy,wszyscy piszecie co Wam..

Ucisk, gula w gardle - Str. 11

.. ...podobnymi objawami miałam neuralgie, ale teraz objawy są troszke inne, inny ból w okolicy krtani, nie mam pojecia co to może być, bo przecież usg tarczycy wykluczyło jakieś zmiany w tej okolicy, dodam jeszcze że mam skolioze i ostatnio często mi towarzyszą takie dziwne bóle, nie..

Osłabienie, drętwienie, ból prawej strony ciala

.. ...wytłumaczyć, ale miałem też neuralgie międzyżebrową i może przeszła ona w przewlekły stan zapalny... najgorsze jest uczucie odrealnienia tej strony ciała ;| Witam Was - to mogą być sprawy neurologiczne i raczej polecam odwiedziny u lekarza .Dzisiaj własnie z powodu takich objawów mój..

Pieczenie głowy - czy ktoś tak ma?

.. ...jeszcze tak ma? Może to neuralgie czyli nerwobóle.Czasem objawia sie to pieczeniem włąśnie.Kiedy miałam problemy z nerwem trójdzielnym to właśnie strasznie mnie piekło, czasem nawet cała twarz mnie piekła. Pozdrawiam. Erica Napisz czy nadal to masz lub jak nie to jak się tego..

Ból pleców w górnej części

.. ...dokładnie Twoje objawy. Zacznij od ortopedy i to szybko. A plecy smaruj dalej i śpij całkiem na płasko. Próbuj też trochę ćwiczyć i baaardzo delikatnie się rozciągać. Jest szansa że przejdzie za parę dni...

Ból z lewej strony klatki piersiowej i duszność.

.. ...postawy. Dają takie właśnie jak opisujesz objawy, pomaga dobry ortopeda i rehabilitacja typu masaż, krioterapia i ćwiczenia rozciągające tzw. kinezyterapia. poczytaj nasze posty z w/w wątku. pozdrawiam..