Nie czucie

Statyny

Statyny

.. ...statyn. Statyny są zazwyczaj dobrze tolerowane jednak mogą pojawić się bóle brzucha, wzdęcia, bóle mięśniowe, zaburzenia czucia; odnotowano sporadyczne przypadki rabdomiolizy ( rozpad mięśni szkieletowych )...

Krwiak mózgu

Krwiak mózgu

.. ...wewnętrznej ) i zaburzeniami czucia ( wzgórze ). Chory szybko traci przytomność, możliwe są także napady drgawek. Oczy chorego ustawiają się natomiast w stronę uszkodzonej półkuli - patrzą na krwiaka. W okresie bezpośrednio poprzedzającym wylew, chory odczuwa zwykle bardzo silny ból..

Mrowienie w nogach

Mrowienie w nogach

.. ...wszystkie te wrażenia czuciowe są przez lekarzy nazywane parestezjami - czuciem opacznym. Parestezje w obrębie nóg mogą być objawem różnych schorzeń. Należy na pewno brać pod uwagę żylaki kończyn dolnych i niedokrwienie kończyn dolnych w wyniku chorób tętnic. Dla pierwszej jednostki..

TIA  (przemijające ataki niedokrwienne)

TIA (przemijające ataki niedokrwienne)

.. ...najczęstszych objawów są: uczucie drętwienia połowy twarzy lub ciała, przejściowe niedowłady połowicze, afazja ( zaburzenia mowy polegające niemożności zrozumienia sensu wypowiadanych słów - afazja czuciowa, lub wypowiadanie słów bez składu i bez sensu - afazja ruchowa )...

Ból w klatce piersiowej u dziecka

.. ...narząd nie są unerwione czuciowe, bogato unerwiona jest jednak opłucna. Gdy proces zapalny przechodzi na opłucną ( wysięk ) lub powoduje jej podrażnienia, wywołuje to dolegliwości bólowe. Jeśli ból w klatce piersiowej u dziecka pojawia się nagle, po wysiłku, towarzyszy mu duszność lub..

Objawy wegetatywne zaburzeń lękowych

.. ...lękowych. Często występuje uczucie kołatania serca ( tachykardia ), wzmożone pocenie się, drżenia, wrażenie braku powietrza ( subiektywne doznanie duszności ), uczucie dławienia się, ból w klatce piersiowej, ból brzucha, zawroty głowy, czasem występują omdlenia, dreszcze lub uderzenia..

Nerwoból (neuralgia)

.. ...obszarze zaopatrzonym czuciowo przez konkretny nerw lub nerwy. U ludzi młodych często występują dolegliwości zwane nerwobólami międzyżebrowymi. Są one jedną z przyczyn dolegliwość bólowych w obrębie klatki piersiowej nie związanych z chorobami układu sercowo - naczyniowego. Opisywane są..

Przeczulica (hiperalgezja)

.. ...wynikają z uszkodzenia czuciowego układu nerwowego. Do uszkodzenia może dojść na poziomie receptorów bólowych, w obrębie unerwionej tkanki. Przykładem może być sytuacja poparzenia. Martwica danego fragmentu ciała wiąże się z uwolnieniem ze zniszczonych komórek licznych substancji, które..

Odruch kolanowy

Odruch kolanowy

.. ...sygnału drogą nerwu czuciowego do zwoju czuciowego rdzenie kręgowego i dalej do rogu tylnego rdzenia. Następuje przełączenie na nerw ruchowy ( jedyna synapsa odruchu, stąd nazwa - monosynaptyczny ) opuszczający rdzeń kręgowy przez jego róg przedni. Informacja w postaci impulsu nerwowego..

Dyskopatia szyjna

Dyskopatia szyjna

.. ...pojawiają się zaburzenia czucia ( parestezje ), ubytki czucia oraz bóle w okolicach unerwionych przez uciskane włókna nerwowe. Dyskopatia szyjna ma charakter przewlekły. Ostry zespół korzeniowy leczy się podając niesterydowe leki przeciwzapalne ( diclofenac, nimesulid ), miorelaksanty (..

Alodynia

.. ...górnych ( zaburzenia czucia opisywane jako skarpetki i rękawiczki ). Wyjątkowo nieprzyjemna jest także alodynia popółpaścowa. Zmiany percepcji bodźców czuciowych na obszarze zajętym wcześniej przez pęcherze półpaśca mogą utrzymywać się przez bardzo długi okres, nawet przez miesiące po..

Polineuropatia cukrzycowa

.. ...uszkodzenia obejmujące czuciowe, ruchowe i autonomiczne włókna nerwowe osoby chorej na cukrzycę lub z nieleczonymi zaburzeniami tolerancji glukozy. Patomechanizm zjawiska nie jest do końca wyjaśniony. Uważa się, że u podłoże uszkodzenia leżą zmiany angiopatyczne ( patologiczna przebudowa..

Parestezje (czucie opaczne)

.. ...Parestezje to inaczej czucie opaczne. Wrażenie czuciowe są opisywane przez chorych jako pieczenia, mrowienia, uczucie przebiegających prądów. Jeśli obojętny bodziec, na przykład delikatny dotyk, wywołuje nieprzyjemne wrażenie na granicy bólu, możemy mówić o alodyni. Parestezje, alodynia,..

Migrena a ryzyko zawału serca

Migrena a ryzyko zawału serca

.. ...wystąpić zaburzenia czucia, jak mrowienie lub drętwienie ust i ręki; zaburzenia mowy i niedowład połowiczy. Naukowcy z Collegium Medycznego im. Alberta Einsteina w Nowym Jorku przebadali 6.102 pacjentów cierpiących na migreny oraz 5.243 osób, u których nie stwierdzono tych ciężkich bólów..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora

.. ...sercu, które sa unerwione czuciowo. Wtedy aplikace czuje się jako gorąco albo jako ból. Jesli aplikacje bolą w moim ośrodku stosuje sie silne leki przeciwbólowe, staramy się jednak nie usypiać pacjnta. Nad chorym przytomnym mamy wiekszą kontrolę i zabieg jest bezpieczniejszy. U dzieci -..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 14

.. ...tylko o jednym, żeby czuc sie tak dobrze jak teraz po ablacji :D I mam nadzieję, że leków już nie będę musiała brac, to tez bardzo dużo: )Dobra i już nie smędzę :D Dodam tylko, że ... to forum pomogło mi bardzo !!! psychicznie sie nastawic do zabiegu !!! I dlatego ja też tu wrócę po..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 19

.. ...dalej bardzo dziwne uczucie!!!!! Prosze mi powiedzieć czy to moze byc na tle nerwowym????? ze ten stres z całego dnia wieczorem wychodzi jak organizm zaczyna odpoczywac??? czy mam sie czym martwić??? jakie badania powinnam jeszcze zrobić??? i dlaczego to tetno od rana do popołudnia jest..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 35

.. ...takiej sytuacji maja sie czuc ludzie z problemami sercowymi , chocby takimi jak ja.po tym co zobaczylem jestem zszokowany i bardzo zaniepokojny. co moglo byc przyczyna zgonu?w tak mlodym wieku. pytalem kiedys swojego kardiologa o przypadek polskiego kolarza Halupczoka. tez zmarl na..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 11

.. ...min. )Po zabiegu samopoczucie ok. Nie mam nawet żadnego siniaka. Noga nie boli, tylko muszę ją trochę oszczędzać. witam tez mamczestoskurcza czekam na ablacje chcialabum zapyatc jakimi metodami zatrzremujesz czestoskorcze ? Ja też mam mieć ablację ponieważ mam duży ubytek w sercu mają mi..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 28

.. ...dwa tyg po ablacji ale czuc roznice.Mialam Robiona w SPCSK AM w Warszawie. przyjechalam do Warszawy po poludniu w szpitalu bylam gdzies juz o 16.00. pobrali mi krew na badania. Nastepnego dnia przyszla po mnie z rana bardzo mila pielegniarka i zaprosila mnie na ablacje.zaprowadzila mnie..

Dziwne skurcze dodatkowe

.. ...ktore bym mogla sama wyczuc ), nie mam tez gorszego samopoczucia. Gorzej zaczynam sie czuc dopiero, jak sie takim skurczem dodatkowo zdenerwuje. Bo nie dosc, ze one same wynikaja z nerwow, to ja sie jeszcze dodatkowo nimi nakrecam. Kolejne nerwy moga spowodowac kolejny skurcz, i takie..

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 3

.. ...koszykówke zaczelam sie zle czuc( szybkie bicie serca - >podobno dochodzilo do 180, omdlenia, drzeszcze )i od razu przewieziono mnie do centrum zdrowia dziecka w aninie... po 6 miesiacach( bralam tabletki na obnizenie tetna ) mialam ablacje w centrum kardiologii( wykonana przez..

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 4

.. ...przyjemny zabieg i samopoczucie po nim równiez,ale kazdy z nas chce byc zdrowy i trzeba zaufac lekarzom,nie straszmy sie wzajemnie,trzeba byc dobrej mysli...nie bójcie sie nie jest to takie straszne...pozdrawiam. w wieku 19 lat wykryto u mnie zespół WZW. Moja starsza córka miała wadę..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 16

.. ...stane na chwile to mam uczucie duszenia pieczenia w klatce i malej pojemnosci pluc,przybieram rozne pozycje zeby sie uwolnic od tego wszystkiego i od tego sciskajacego bolu powyzej nosa.Znowu boje sie ze umre to jest takie cieazkie ze polakac mi sie chce.Poznalem fajna dzieczyne al nie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 37

.. ...czujesz, no może poza uczuciem duszności, którego nigdy nie miałam. Powiem Wam dziewczyny, i Tobie Maju, że ja już jestem głupia w obliczu nerwicy. Gdy widzę, jak kolejne osoby dołączają do nas, skarżą się na dolegliwości, których * asortyment * - co smutne - bardzo się powiększa, to aż..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 38

.. ...powracają do mnie subtelne odczucia sprzed 2 miesięcy. Ot nawet przed chwilą, gwałtownie wstałam, przeciągnęłam się i tak zrobiło mi się ciemno przed oczami, serce zaczęło walić, że aż przykucnęłam. Wiem, ze to normalne, często mi się to zdarza, ale nigdy aż tak, jak dziś. Być może to..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 39

.. ...kiedy zmarł.To straszne uczucie kiedy nie możesz w żaden sposób pomóc osobie którą tak kochasz i widzisz śmierć w jej oczach.Staram się o tym co widziałam tam nie myśleć.Tata zmarł w święta Wielkanocne w Wielką Sobotę.W czasie kiedy ja byłam w głębokim smutku i załatwiałam pogrzeb, mój..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 4

.. ...poza ogólnym byle samopoczuciem to wszystko było OK.Uważac proszę na przeziębienia, grypy, odżywianie się.Chorobę trzeba znać i przyzwyczaic się.Polubić, w zamian unikać tych innych, które powodują bardzo poważne choroby serca jak i mózgu.Przeszłam ciężką operację,udary mózgu i nadal..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 5

.. ...paść poniewaz zaczynam czuc ucisk na klatce i silne dusznosci..Co do gimnastyki to w spzitalu powiedzili mi ,ze wręcz WSKAZANE jest abym uprawiała jakis sport.Jezeli dopadnie Was tachykardia to polecam Neocardinę,naparwde pomaga: ) Życze Wszytstkim zdrówka!: ) Paulinko wydaje mi sie, że..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 6

.. ...szybko się męcze, mam uczucie jakby mi się cos * ruszało * w okolicach serca ...skoro mówicie ze macie ataki co jakis czas tzn ze moge sie spodziewać takich sytuacji jak wtedy gdy wylądowałam na pogotowiu częsciej..??? odp proszę Pzdr i życze zdrówka Mój pierwszy atak zanim jeszcze..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 9

.. ...przy tych objawach - uczuciu duszności, czasem arytmii ( np. kiedyś pojawiło mi się jakieś skurczowe bicie serca - tętno było chyba ze 200, które po paru sekundach minęło - pojawiaja się lęki, które osłabiaja psychikę. Ale nie polecam stsowania mocnych środków, lepiej jest przestać o tym..

Ablacja - Walczak, Czerwiński, Wojnarowa - Str. 3

.. ...ataki, ktorych np nie czuc i nie zdaje sie sprawy, ze sie je ma - ja mowie o tych, ktore czuje, serce mi kołacze jak szalone i robi mi sie slabo ), a raz zdarzylo sie tak ( na początku sierpnia 2008, kiedy podskoczyłem, zeby zebrac pilke spod kosza ), ze atak trwał godzinę. Co sadzicie o..

Powikłania po bypassy i sztucznej zastawce aortalnej

.. ...porażenie od pasa w dół bez czucia. Mijają cztery tygodnie od operacji i lekarze rozkładają ręce - nie wiedzą dlaczego tak się stało. Wykluczono rozwarstwienie aorty. Jest mowa o niedrożności tętnicy Adamowicza. Czy może mi ktoś wyjaśnić na czym polega to powikłanie i czy to jest..

Chelatacja - Str. 3

.. ...operacje serca ). Czy moge czuc sie bezpieczynie po lub w trakcie terapii? Pozdrawiam sedecznie krzysztof Witam Jestem po 3 wlewach czy pomaga na początku czułem poprawę ale na dzien dzisiejszy nie jestem w stanie powiedziec czy to pomaga czy nie , szczerze mówiąc powszechnej medycyny..

Ablacja gdzie lepiej?

.. ...robi wszytsko tak zeby czuc jak najmniejszy bola nawet nie czuc go wogole, jest swietnym specjalista, poza tym bardzo mila obsluga szpitala. jesli masz jakies pytania pisz 5718650 to moj numer gg Marlena - mówisz, że jesteś zadowolona z dr Steca? Wszyscy mówią o prof. Walczaku, ale ja..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 19

.. ...Aż nie wierzę. Samopoczucie ( odpukać ) też coraz lepsze : ) Pozdrawiam. Widzę ,że prawie wszyscy jesteście za ablacją. Ja odpowiem po świętach... W środę mam zabieg i boje się bardzo. Jeszcze jak sobie Was poczytałam to teraz boję się bardziej! Po jakim okresie wróciliście do pracy? Czy..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 15

.. ...bardziej zaczynam sie zle czuc. Ogolnie daje sobie rade. Zajmuje sie siedemnastomiesiecznym synkiem i wierze w to ze dlugo jeszcze bede mogla sie nim opiekowac. Pozdrawiam Was wszystkich! Wiolka23! - wklejam dla Ciebie stronkę - poczytaj -..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 16

.. ...prawie nie mam w nich czucia nawet czasem gdy jestem w domu .Biorę na to ..polfilin ale nic nie pomaga. Może ktoś ma podabne przypadłści i radzi sobie z nimi... ps.mimo iż frakcja na dzień dzisiejszy 52%. Witam Ponownie ! Helena 38. Ja mam 15 lat i nie robię żadnych krypto reklam, sam..

Po ablacji - Str. 13

.. ...kwestia indywidualna, ale czucie się coraz gorzej z migotaniem i trzepotaniem, zamiast lepiej, mnie przeraża. Bo nawet nie jest tak samo jak przed zabiegiem. Czekam więc cierpliwie na * lepsze czasy * ........ Jak nastawić się psychiczni8e na zabieg WITAJCIE. Jestem 8 tygodni po..

Szybkie tętno - Str. 4

.. ...mnie miłe wirtualne poczucie bezpieczeństwa. Pozdrawiam gorąco. Musze poczytac o tej metodzie CARTO. Monia, odwazna jestes : ) Ja bym nie robila eksperymentu z odstawianiem lekow, bo jestem za wielki tchorz : ) A co w ogole bierzesz? Ja BETALOC ZOK 100 mg 1 tabletka rano. Poza tym..

Szybkie tętno - Str. 15

.. ...puls wysoki. Złe samopoczucie przyszło tak szybko że aż płakać mi się chce że kiedyś czułam się dobrze i nie męczyłam się rozmową. Błagam pomóżcie!!! Witam ja ma podobny problem moje tetno to 95 do 112 przy cisnieniu 95/55 do tego dochodzi kołatanie serca i problem z oddychaniem. Mam..

Arytmia - dziwne dolegliwości? - Str. 2

.. ...czasami zaczynam slabo sie czuc stoje np. w kolejce i zaczynam sie pocic szysze bicie serca i powoli wogole zaczynam bac sie wychodzic gdziejokwiek nie pracuje siedze w domu rzadko gdziekolwiek wychodze poniewaz sie boje ze nie dojde do domu:/Nie wiem jak to wyleczyc i co zrobic zeby..

Arytmia - dziwne dolegliwości? - Str. 3

.. ...wiekszosci sa tu opisane - uczucie nierównej pracy serca, kołatanie, nieprzyjemne uczucie mocnego bicia serca odczuwalne nie tylko w klatce piersiowej ale tak samo plecach czy głowie. Uczucie zmęczenia ( do tego stopnia ze nie mam siły słowa z siebie wyrzucic ), zimne poty na czole,..

Czy mam nerwicę serca? - Str. 2

.. ...mur zacząłem tracić czucie w nogach, nie mogłem w ogóle złapać tchu, a serce waliło chyba ze 130 uderzeń na minutę! Na szczęście jakiś starszy pan pomógł mi nitrogliceryną, jakoś wszystko wróciło do normy. Teraz pójdę do kardiologa wydać z kilkaset złotych na wszystkie, szczegółowe..

Jakie macie dolegliwości nerwicowcy?

.. ...wam dolega? czy macie uczucie scisku w gardle? czujecie tetno? a moze nie mozecie nabrac wdechu? kaszel? odpowiedzcie prosze bo wszyscy skupiaja sie na sercu a czy jest cos jeszcze? pozdrwiam! oczywiscie najwiecej dolegliwosci odczuwam ze strony serca.ale cos takiego jak ucisk w gardle i..

Zespół chorej zatoki

.. ...zaczyna mi spadać waga. Nigdy nie ważyłam dużo, ale teraz przy wzroście 158 cm waże 46kg. Nie wiem co sie dzieje, bo najgorzej zaczynam sie czuc w nocy - kiedy niby wypoczywam. Jak z tym zyc, co zrobic..

Niedoczynność tarczycy - Str. 14

.. ...ale musze to robic by czuc sie zdrowo!!Jesli masz niedoczynnośc to nie masz wyboru dziewczyno!!MUSISZ SIE LECZYC bo predzej czy później odczujesz skutki tego że odstawiłas leki i przestałaś sie leczyć.A czy robiłas TSH? KIKA masz dobre TSH, tez chciałabym takie miec, ja mam teraz 0,125,..

Ablacja - Str. 2

.. ...te wkucia wogule nie czuc... Najpierw jest wywolywanie czestoskurczu specjalnym pradem i wg. mnie to jest najbardziej nie przyjemne bo musisz sie uporac z pare minut z tym czestoskurczem poki lekarz nie namierzy dodatkowego ogniwa w sercu co powoduje ten czestoskurcz , w moim przypadku 3..

Po bajpasach - Str. 2

.. ...wrażliwość skóry i jakby brak czucia w okolicach cięcia. Czy jest to normalne i po jakim czasie mija??? Ani ja ani mama nie miałyśmy nigdy żadnej operacji, dlatego nie wiemy czy tak ma być witam `~~kate. tak mama bedzie jeszcze przez dlugi czas odczuwac ta dolegliwosc.jak umiem tak..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 2

.. ...dopóki nie zacznie sie czuc skutków np. drżenia czy bólu. Prawde mówiąc jestem juz na takim etapie, że podchodze do tego lekko. Miłem juz tyle tak dziwnych objawów, że każdy kolejny robi się tak kuriozalny, że aż smieszny ; ) A propos tego świstu to naprawdę tak jest, że przy szybkich..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 9

.. ...domowych,zaburzenia oddechu,uczucie słabości,kompletny brak siły,uczucie zmęczonych oczów,,czasami zdrętwienie oczu,zlewanie się przed oczami,jakieś plamki,latające niteczki.Czasami męczy mnie niesamowicie senność i to w dzień.Budzę się zresztą jakaś niewyspana,zmęczona.I tak jak to..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 10

.. ...życzę dobrego samopoczucia. Hej, jak się macie? Dolegliwości mam podobne do tych, które opisujecie, tak już od 6 lat. Od około dwóch leczona jestem Mobemidem, jednak ostatnio chyba przestał pomagać. Rezultat początkowy był zaskakująco dobry, a wręcz rewelacyjny. Teraz zawroty wróciły -..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 20

.. ...drzaly mi rece zaczelam czuc jakis brak taki swoj wewnetrzny niepokoj z ktorym nie umiem walczyc. Wydaje mi sie ze to moze byc nawrot mojej nerwicy ale dreczy mnie pytanie czy tesknota moze doprowadzic do takiego nawrotu?? Wczoraj mialam bardzo napieta i nerwowa sytuacje ze znajomymi i..

Okropny ból po prawej stronie klatki

.. ...jak ja bym chciala sie czuc dobrze..nie moge przez to funkcjonowac..macie jakies rady moze? :( kasiu!!!wiekszosc osob na tym forum ma tkie dolegliwosci jak ty.nie jestem lekarzem i nie chce sie wypowiadac na temat ewentualnej diagnozy.wiem jednak ze wazne jes zaufanie do..

Nerwicowcy a co z alkoholem? - Str. 2

.. ...teraz wstac na kacu czuc sie normalnie wyjsc z dziewczyna na miasto ale przy tego typu objawach ja siedze w domu caly dzien na kacu i walcze: ) jak bym byl w innym swiecie dlatego pije rzadko teraz pozdro dla nerwicowcow: ) nie bierzcie lekow dla wariatow : ) typu xanax i inne gowno...

Niepokojące objawy, duszność, wysokie tętno i skoki cośnienia

.. ...mam bole w mostku i uczucie takiej jakby kluski w gardle z ty, ze to nie jest zalezne od jakich kolwiek zdarzen czy sytuacji ;/ mam tylko 17 lat umre i tyle bedzie ... mam podobne objawy,stwierdzono nerwice musze przyjmowac tabletki na uspokojenie 2 razy dziennie Clamator - moje objawy..

Pytania do lekarza, bo to bigeminia z Holtera? - Str. 2

.. ...przedsionków. Po ablacji samopoczucie gorsze potem lepsze. Teraz w Holterze 40 pobudzeń komorowych i około 200 nadkomorowych. Troszkę szarpnięć w klatce, potknięć. Bez zaburzeń rytmu. Czy może być tak przypadkiem, że to wcale nie jest zespół WPW tylko to wypadanie płatka powoduje te..

Bardzo płytki oddech i płatek zastawkowy

.. ...zeby sie tak okropnie czuc? lekarz mowi ze tego sie nie leczy ,to jak z tym zyc? najgorszy jest ten plytki oddech ,szczegolnie na noc kiedy klade sie do luzka wtedy bez przerwy ziewam,to jest chore . ten płytki oddech to pewnie na skutek stresu. Być może jestes strasznie spięta? Witam!!!..

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe?

.. ...wpływ na moje samopoczucie( po tym poczułam się rzeczywiście lepiej ) i kiedy ta pani dotykała moich pleców czucie po lewej stronie miałam mniejsze niż po prawej.Rano budze się ze spuchniętymi delikatnie rękami. czasami tez bolą mnie boie ręce i obie nogi. Czy ktos z was miewa tego typu..

Koszmarne dodatkowe skurcze a u lekarza wszystko OK, to nerwica? - Str. 2

.. ...zycia, nigdy nie mogę sie czuc na luzie,bo to cholerstwo mnie dopada.Biore cały czas sectral - ale co? mam go brać do końca życia?.Są momenty że jestem załamana.Pozdrawiam goraco! No właśnie o to samo mi chodzi. Zeby wreszcie ktoś mądry się znalazł i mnie wyleczył!jednak z tego co czytam..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami

.. ...juz tego okropnego uczucia pozbyc. Witaj Smutna .tez przechodzilam silne bole glowy. .Kazdy ruch dzwiek nawet jazda samochodem to byl horor .Po lekach psychotropowych dostalam odlot.Bylam przerazona.Zrobilam sobie zdj.rtg kregoslupa i udalam sie do ortopedy prywatnie mialam masaze i..

Kardiomiopatia przerostowa - Str. 4

.. ...po to zeby sie lepiej czuc! On jest tylko dla ratowania zycia. Ja mam juz załozony drugi poniewaz pierwszy był felerny.Ma go juz kilka lat i miałam kilka wyładowań.Po wyładowaniu serce wrócilo do normalnego rytmu.Wada jest dalej i sa jej nastepstwa - zastawki do wymiany.Pozatym miewam..

Niskie ciśnienie czym grozi?

.. ...grozi??i co zrobic zeby czuc sie lepiej..? Moze wystarczy wypic mocna kawe : ) ? Jeżeli nie masz zawrotów głowy, ani zachwiań z osłabienia to moim zdaniem nie ma się czym przejmować. zaglądam do tego działu, ponieważ jeszcze 10 dni temu, od roku miałem tętno 90 i nagle samoczynnie..

Czy na pewno to nerwica?

.. ...choroby i to poglębia u mnie uczucie przygnebienia:( Chciałabym czuc sie normalnie,uwierzyc,ze to nerwica i postarac sie z tym życ.Niedługo ide do kardiologa po holter, za jakiś czas zamierzam tez isc do psychologa. Wiem, co czujecie...Trudno skupic sie na codziennych czynnosciach,gdy ma..

Dodatkowe skurcze - Str. 6

.. ...niewiele zeby sie zle nie czuc i nie panikuje .pozdrawiam wszystkich towarzyszy w niedoli. skurcze dodatkowe po porodzie są często związane z niedoborem potasu i magnezu, nawet jeśli badania są ok, ale na dolnej granicy warto uzupełniać te pierwiastki ( np. Aspargin 3x1 ), ja miałam..

Dodatkowe skurcze - Str. 33

.. ...dodatkowych tak nie czuc. pozdrawiam.zartuje.ale piwka sobie nie odmawiam.pomaga zasnac. Cześć Krycha co się do mnie nieodzywasz .Jak tam Twoje zawroty głowy,Ja wczoraj czułam się fatalnie jak możesz to podaj mi ten Twój nr.gg to pogadamy.Pozdrowienia dla wszystkich Witam to jeszcze raz..

Dodatkowe skurcze - Str. 53

.. ...to znaczy złe samopoczucie przy dodatkowych. To samopoczucie wydaje mi się, nie zależy od ilości dod,. skurczów, ale od ich rodzaju i może Ty czujesz się źle np. przy kilkuset, a ktoś inny będzie się czuł dobrze przy np. 2000. Alicja, kiedy masz tę ablacje? Powoli zaczynam o niej myślec,..

Dodatkowe skurcze - Str. 56

.. ...wspolczuje,wiem jak zle mozesz sie czuc szczegolnie psychicznie kiedy jest ich wiecej lub mocniej je czujesz.Sam choc na razie nie mam ich wiele,naleze do osob b.je odczuwajacych.Byly takie momenty,ktore teraz Ty przezywasz,i byc moze a nawet na pewo,beda,bo z nimi to taka..

Infekcja przełyku i duszący kaszel

.. ...zaczalem sie coraz gorzej czuc.Zaczelo sie od bolu karku,potem lekki katar,sporadyczny kaszel( troche odpluwanie flegmy )napady pocenia sie i bol glowy. Wezwalem lekaza do domu,nie bylem w stganie udac sie do przychodni( mieszkam na obrzezasz Dublina ).Zauwazylem takze dziwne zmiany na..

Zespół tachy-brady

.. ...Zaczynam sie bardzo zle czuc, bo wszystko mnie meczy...czy ktos cierpiał na to samo?? jak to leczono bo w moim przypadku wszystkie leki antyarytmiczne powoduje spadek ciśnienia i bardykardie..taką ze spadam. A ..ostatni napad bradykardi - tetno 39 i blko jakiejś tam odnogi peczka Hisa...

Padaczka i wady serca

.. ...sie przyzwyczaic pozatym ze praktycznie na ile opisales to mamy podobna sytuacje...jeszcze sugeruje kontrole u okulisty z cisnieniem galki ocznej bo u mnie po latach stwierdzili martwice nerwu wzrokowego..

Ile razy można wymienić by-passy udowo-podkolanowe?

.. ...operacji jest wspaniałe uczucie upojenia tlenoego to lepsze niż dragi powodzenia Daniel witam daniel. mam pytanie, prosze mi podpowiedziec czy w okresie poczatkowym tj. po6 miesiecznym okresie pooperacyjnym mozna nadal czuc bol mostkowy dretwe cialo w okolicach piersi, kiedy to..

Potworny ból mostka i pleców

.. ...wiecej nie chcialabym czuc takiego bolu.. Bede wdzieczna za sugestie ... Pozdrawiam Witam.Mialam te same objawy co ty ponad rok temu,a teraz znowy je mam od paru dni bola mnie plecy i przechodzi bol do klatki piersiowej a puzniej az do szyji.Bol jest okropny nie mozna odechu zlapac i..

Objawy depresyjne, czy to nerwica serca?

.. ...porach dnia dopada mnie uczucie niepokoju, że słabnę, że serce wariuje... Benzodiazepina którą jest Neurol jest jakąś pomocą - pozwala odzyskać spokój, ale przecież od tego leku łatwo się uzależnić.. : - ( Nie zawsze niedoczynności tarczycy muszą towarzyszyć ewidentne zaburzenia poziomu..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 9

.. ...wewnętrznego jest poczucie obowiązku pozostania z partnerem ze względu na dzieci, jego chorobę, warunki ekonomiczne, przy jednoczesnym pragnieniu stworzenia sobie innego, lepszego związku niż ten, w którym się żyje. Podobnym konfliktem jest sprzeczność między dążeniem do wejścia w..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 14

.. ...taki trzask slychac i czuc. I dzis poszlam jeszcze raz do kardiologa babka zbadala powiedziala ze absolutnie nie braz sotahexalu 80 bo to sie bieze na schorzenia sercowa, ze jest za silny i dala BISOCARD raz dziennie rano, i jesli by nie pomagalo to mozna dolozyc propranolol jedna, mam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 26

.. ...klatce piersiowej aby czuc czy serce mi bije chociarz czolem je na calym ciele. Od tego czasu staram sie o tym nie myslec i chociarz w nocy juz spokojnie zasypiam. Ale szarpania jeszcze wystepuja ja rownierz jestem nadpobudliwy i mysle ze to ma ztym zwiazek. Gram w piłkę i w trakcie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 28

.. ...pracy. Zawsze takie same uczucie. Brałem leki uspakajające ( ziołowe ) ale stwierdziłem, że po nich zwalnia mi serce, więc przestałem brać. Wstyd powiedzieć ale pomógł mi taki młody energoterapeuta. Chodziaż powiedziałem mu że w to jego czarowanie nie wierzę, nie zraził się tym. Ciekawe,..

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca? - Str. 4

.. ...czyms zatruć.. zle poczuc. Ale nie zmienic osobowosc bo to nie wyjdzie. Jezeli ktos zmieni osobe z jednej na drugą wystąpie o Nobla dla niego hehe Przestudjujcie sobie http://zielonemity.republika.pl/ dokladnie od deski do deski. Ci co pala i uwazaja ze jest ok niech sprobuja sobie..

WPW a drętwienie kończyn, uderzenia gorąca

.. ...czajnika, bo nie mam czucia w dłoniach. Nocne wstawanie kończy się upadkami, nogi drętwe zupełnie. W dzieciństwie cz`esto traciłam przytomność, przyczyna nie została ustalona. Miałam ciągłe hipoglikemie, z tym łączono omdlenia. Zapisy EEG na pograniczu, ale leki przeciwpadaczkowe tylko..

Nigdy wiecej marichuany - Str. 4

.. ...nie mają za grosz współczucia. Tak czytałem wypowiedzi co niektórych .. no żałosne ! Heh słabe ludziki .. tu to i owo. Każdy człowiek jest inny i cieszcie sie że jesteście tacy * mocni * heh .. ale pamietajcie, do czasu ;] Dobra nie męcze Was już, co teraz ? Pozdrawiam Was, Sport Wam..

co robić po zapaleniu osierdzia sercowego? dziwne objawy - sport

.. ...zaczynam sie dziwnie czuc, mam wrazenie duzego oslabienia, czasem polaczonego z dreszczami, uczucie niepokoju, i takie jakby przycisnięcie, przyduszenie w klatce piersiowej, mam wrażenie jakby * napęczniało * mi serce, lewa strona klatki piersiowej, czuje wyraznie ze staje sie mniej..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 11

.. ...niepokoj te lęki!to odczucie bezsensu!plakac mi sie chcialo ze musze wstac!najlepiej czuje sie w nocy!to okropne!kolezanki z pracy dzwonia i twierdza ze symuluje ze mam nerwice a biore zwolnienie!podle!tak marze by wyjsc z dzieckiem mezem na siweze powietrze i isc bez zawrotow glowy bez..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 25

.. ...tego zawroty głowy odczucia że zaraz padne oczywiście do tego wielki strach i panika , napady paniki ,nie mogłam wyjść sama z domu bo na dworze miałam wrażenie zadużej przestrzeni i czułam paraliżująct lęk , lęki przed jazdą autobusem w nich znowu nie mogłam oddychać zawroty głowy i lęk..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 29

.. ...robi się sina i tracę w niej czucie. Każdego dnia zastanawiam się jak długo jeszcze? Bo objawy niestety postępują. I nie polegają na atakach a mam je 24 godziny na dobę. Mózg mi się od tego lasuje - zrobiłam się otępiała, nic mnie nie cieszy - zaczęłam nienawidzić siebie i cały świat za..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 38

.. ...coś że jak by mdliło, uczucie pełnego żołądka albo ból - takie dziwne uczucia? moze być też biegunka?Co robiłaś wtedy gdy np. zaczynało Cię trząść? Boje sie polozyc, bo obawiam sie ze bede wymiotowac jak sie obudze o 3, albo nie bede mogla spac lub cos bedzie mnie tak bolec. Że wyladuje..

Nadczynność tarczycy i mam problemy z sercem

.. ...jakby od nowa ojjj złe uczucie brzydkie lekarze nick konkretnego nie mówią na ten temat kiwają głową i mówią nie martw sie ale ja sie boje serduch stanie i co nawet nie zdąże krzyknąc ze umieram ; - ( ( ktos to przeżywa tak jak ja ...odezwij sie pogadamy o tym maciek 22 lata Wiesz mam 27..

Nadczynność tarczycy i mam problemy z sercem - Str. 2

.. ...wyjścia :( straszne uczucie i nie życzę nikomu ja zawsze miałem wrażenie, że śmierć jest bardzo blisko. Mimo to nigdy nie zdecydowałem się pójść z tym do lekarza. Objawy mnie dziwiły, ponieważ uprawiam sport ( jeżdżę na rowerze, mam na tym punkcie świra, niedługo w moim domku będzie..

Ucisk, gula w gardle - Str. 2

.. ...ewita. Ja miałam identycznie też uczucie guli lub flegmy którą usilnie próbowałam przełknąć.Napiszę w skrócie bo to wszystko tak długo trwało że brakło by mi nocy do opisania. W końcu mój Laryngolog stwierdził że to refluks, bardzo często mi się odbijało po posiłkach i to dość mocno,..

Ablacja - czy można w znieczuleniu ogólnym?

.. ...miejscowego. Potem to czuc już tylko coś jakby ucisk na górną częśc uda : ) Naprawdę: ) A poza tym medycyna serio jest bardzo zaawansowana i ablacje nie trwają parę godzin : )No chyba, że będziesz super trudnym przypadkiem czego nie życzę. Moja trwała tylko godzinę: ) Potem gorsze jest..

Nieszczelność zastawek - Str. 2

.. ...ale dodatkowe skurcze czuc dalej,,, niezafajne z tym uczucie, no ale jakos trzeba z tym zyc : )... leakrz mi powiedzial ze nie wie czy mi ta arytmia przejdzie... chyba bede musial odwiedzic innego lekarza.. czy jest mozliwosc zeby te skurcze dodatkowe przeszly ?? mozna to jakos wyleczyc..

Bóle klatki piersiowej, drętwienie rąk, osłabienie - Str. 2

.. ...nieprzyjemnie tracę w nich czucie a one same stają się białe ( nieraz jeden, czasem trzy palce - różnie ). Poza tym , teraz kiedy jest zimno zdarza się że przy oddychaniu boli mnie pośrodku klatki piersiowej i muszę wtedy odkaszlnąć ( suchy jakby wyrywał płuca ) a to jeszcze bardziej..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 3

.. ...stopnia ze tego nie czuc. Ja miewam czestoskurcze ( 200puls ) zastanawiam sie po czym samemu mozna poznac migotanie. Ajak Ty zmierzyles ze puls wyszedl 400 a migotanie nie polega na szybkim pulsie bo moze byc i przy niskim pulsie Thx za odp. Zle to zrozumielem z tym pulsem . Czyli bez..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 33

.. ...chyba koniec bo nie mam czucia czy co ?. Już w niedzielę zaczęły zalewać !!! mnie poty aż nie miałam siły do łazienki, ciśnienie mniej niż 100. Odpływałam. Poszłam dziś do mojego lekarza internisty i co: : odwodniłam się, spadek ciśnienia ( zmniejszam leki ) - OBNIŻKA TĘTNA NA 80. Teraz..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 55

.. ...większa. Nie trać czasu na czucie się jak * 80 - latek * . A niby dlaczego 80 lat to konieczność złego samopoczucia - to tak na marginesie. Do Eluzyny! Kiedy i gdzie się ablujesz? Mam nadzieję, że nie zrezygnujesz w ostatniej chwili. Drugi raz mniej boli - to dla dodania odwagi...

Zawroty głowy - Str. 2

.. ...mam zawroty głowy, uczucie że ktoś mi ściska głowę, drętwieje, kołatanie serca, ciśnienie dobre ale za to puls wysoki. Mam 21 lat. Robiłam tylko podstawowe badania, które wyszły dobrze. Ale lekarz rodzinny stwierdził że to nerwica. Chodzę do psychiatry. Mam leki ale nic mi nie pomagają...

Nerwica i hipochondria

.. ...tachykardia i to wieczne uczucie zmeczenia...oczywiscie nie moge zapomniec o tak przyjemnych rzeczach jak straszne bóle głowy i krecenie sie w niej( lepsze niz karuzela ) oraz mdłosci te objawy towarzysza mi przez cały Boży dzionek...Na koniec dobra rada...Piszcie na forum bo to nic..

Dodatkowe skurcze komorowe i zawroty głowy

.. ...slabo itd. okropne uczucie a strach niewyobrazalny. oczywiscie lekarze twierdza ze to nic groznego, z tym sie zyje.tylko jeszcze zaden nie powiedzial jak z tym zyc.borykam sie z tym 4 lata i odnosze wrazenie ze jest coraz gorzej. rozumiem cie doskonale i wiesz wydaje mi sie ze tylko ci..