Nie mogę przełykać śliny

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 200

.. ...że umieram, nie umiem przełykać. Jednak oczywiście lekarze nie pomogli mi, gdyż w gardle niczego nie miałam, nic mi fizycznie nie dolegało. Takie uczucie, że nie mam czym przełknąć, brak śliny. Potrafiłam cały dzień skupiać się na gromadzeniu śliny... Jeszcze w ubiegłym roku w wakacje..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 29

.. ...cokolwiek odczuje w przełyku nie pokojącego nap. palenie, problem z przełknięciem , ciężki oddech - niepełny, czy kucie ,rwanie, ściskanie, duże ilości śliny, flegma, uczucie zasychania w ustach, czy ucucie * chrupków * w gardle, czy ból migdałków to już się zaczyna. A to chyba przez to..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 88

.. ...w gardle, problemy z przełykaniem, odbijanie, zbyt dużą ilośćią śliny, problemy ze złapaniem oddechu po przepiciu lub zjedzeniu. W nocy myli mi się wdech z wydechem ( chyba z nerwów ). Odwiedziłem internistę, laryngologa ( 2 razy ), gastrologa ( nie dałem sobie zrobić gastroskopii ),..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 181

.. ...miał może problemy z przełykaniem śliny? Ja oprócz wielu innych objawów od paru dni odczuwam ciagła potrzebę przełykania śliny, której mam w buzi więcej niż zwykle. Jest to bardzo uciązliwe bo co parę minut muszę ją przełknąć a ciągłe przełykanie powoduje niestety po pewnym czasie zacisk..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 205

.. ...forum z pewnością. Z tym przełykaniem śliny to miałem tak ze 4 razy ale jak się skoncentrowałem na czynności to jakoś poszło, tak w ogóle to o tym zapomniałem i nie łączyłem tego z nerwicą. Ogólnie to całe moje życie byłem raczej wyluzowany, zaskoczyło mnie to wszystko co ostatnio mi się..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 95

.. ...się skupisz na każdym przełykanym kęsie, to bedzie okropnie, ja nawet potem miałam problem z przełykaniem śliny, a przecież jest to odruch bezwarunkowy :/. Dzięki Wojtku i Iwo za wsparcie. Dziś jestem nastawiona na walkę z nerwicą, ale pewnie do wieczora znów mnie złamie, znow wrócą..

Budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu - Str. 3

.. ...pojawiły się problemy z przełykaniem śliny. Ostatnio idę spać normalnie, a objaw ten pojawia się o godzinie 3, 4 nad ranem i wtedy juz nie mogę zasnąc. Nie jest tak na codzień..np co trzy miesiące przez 8 - 10 dni...byłam u lekarza i nic nie stwierdzili ( badania serca, tarczycy, uszu,..

Duszenie się - Str. 43

.. ...ktoś dusił problem z przełykaniem wręcz brak śliny problem z oddychaniem to znaczy oddycham ale takim krótkimi wdecham nie potrafie zrobić głębszego wdechu na początku myślano że to allergia ale lekki na alergie nie działają pożniej astma ale inhalatory też nie pomagały więc problem co..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 3

.. ...gula w gardle. Nie moge przełykać śliny. I to zapoczątkowało strach przed np. rakiem i innymi chorobami i w końcu śmiercią. Teraz troche sie uspokoiłam, gdy grzebiac po internecie natrafilam na fora o nerwicy. Tlumacze sobie, ze ta gula powstaje w mjej glowie, z moich myśli..., ale jest..

Gula w gardle

.. ...duszenie i trudności w przełykaniu śliny. Objawy typowo ustępują w czasie jedzenia, pojawiając się ponownie w okresie między posiłkami. Odwrócenie uwagi pacjenta lub skupienie się chorego na określonej, absorbującej czynności powoduje zazwyczaj chwilowe ustąpienie dolegliwości...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 967

.. ...delegacji. Ponadto problemy z przełykaniem mam cały czas od momentu gdy się obudzę ( a nawet w nocy się budzę ) do chwili kiedy idę spać…Mówię Wam męczarnia. Oczywiście lęk przed przełykaniem powoduje uciski i ciśnienia w głowie i nakręca kolejne lęki. To jest jakaś masakra,..

Ból serca, boli mnie prawe ucho, szybko sie mecze

.. ...to lekarze powiedzieli mi, że jest to na tle nerwowym, drętwienia rąk i usztywniony kark to również objawy typowe dla nerwicy. Acha, jeszcze jedno... zrezugnuj z boksu jeśli masz szklaną szczękę : - )..

Czy to nerwica? jakby coś było w żołądku

.. ...jarzmowym, uczucie zwężenia przełyku, kłopoty z przelykaniem śliny i ogólne podduszanie ( jakby ktoś delikatnie dusił mnie przedramieniem ). Gdy to się zaczęło to początkowo było codziennie i trwało z krótkimi przerwami przez cały dzień. Później stopniowo ustąpiło i myślałem, że jestem..

Sztywność szyi

.. ...ucisk w gardle przy przełykaniu śliny.byłem u lekarza, przepisał mi antybiotyk ale nie pomógł.brałem myopam na rozluźnienie mięśni.jedynie to przynosiło mi ulgę.nie wiem co mam już robić.proszę o pomoc a może to stres,lub schorzenia woreczka żółciowego.Najlepsi na takie dolegliwości są..

Gęsta ślina i ropa w gardle

.. ...normalnie oddychać i przełykać. W trakcie dnia również bardzo często muszę pluć, aby pozbyć się gromadzącej gęstej śliny oraz ropy z gardła. W dzieciństwie byłem chory na zatoki, na dzień dzisiejszy mam przewlekły, prawie codzienny katar. Wydaje mi się, że to ma coś wspólnego z tym...

Kołatanie serca,ucisk w klatce oraz w gardle

.. ...ból,ucisk w gardle przy przełykaniu śliny.Wydaje mi się że to tylko okresowe wydarzenie.Z czymś takim jeszcze spokojnie sobie poradze.Ale najgorsze jest to że od ponad tygodnia zacząłem czuć jak moje serce pracuje.Serce potrafi mi przez większość dnia bić szybkim tempem, aż odczuwam to..

Kołatanie serca,ucisk w klatce oraz w gardle

.. ...ból,ucisk w gardle przy przełykaniu śliny.Wydaje mi się że to tylko okresowe wydarzenie.Z czymś takim jeszcze spokojnie sobie poradze.Ale najgorsze jest to że od ponad tygodnia zacząłem czuć jak moje serce pracuje.Serce potrafi mi przez większość dnia bić szybkim tempem, aż odczuwam to..