Nie mogę spać na lewym boku

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 990

.. ...głowie ? Ja tak mam ;/ Spać przez to nie mogę, w sumie spac tak, ale nie zasnąć ;/ Jak leżę na lewym boku to się nasila , na prawym słabiej a na plecach tylko troszke, ale ciągle je słyszę ;/ * kasia * czy mogłabys sie do mnie odezwac na pv? Broken miałem kumpla ,który miał takie same..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 97

.. ...opisze swoje objawy: nie mogę spać na lewym boku( gdy próbuje serce przyspiesza i czuje jego mocne bibie ), łzawią mi oczy ( * szklane oczy * ), często czuje jakbym miał gorączkę( ale jej nie mam ) po prostu mam gorące czoło a zimne ręce, do tego uczucie ogólnego osłabienia i..

Pytania do lekarza, bo to bigeminia z Holtera? - Str. 2

.. ...miesiaczkowania.Też nie mogę spać na lewym boku i na plecach ani siedzieć wyprostowan Jestem po operacji L5 - S1 i wymusza to określoną pozycję .Też gorzej jest gdy kończę wysiłek i siadam np zaraz po wejściu na 2 piętro.Proszę o odpowiedź mam już dość tej choroby. prosze powiedz co to..

Stymulator serca

.. ...wcale nie przechodzi. Nie mogę spać na lewym boku ani dotykać piersi bo boli cały czas, Rozrusznik działa prawidłowo. Szew też dobrze się goi i nie mam problemów z ruszaniem ręką. Nie pokoi mnie tylko ta pierś, gdyż jest to bardzo uciążliwe :( Pomóżcie. Mam rozrusznik od 7 lat i jestem..

Kuracja po wszczepieniu stymulatora serca

.. ...wcale nie przechodzi. Nie mogę spać na lewym boku ani dotykać piersi bo boli cały czas, Rozrusznik działa prawidłowo. Szew też dobrze się goi i nie mam problemów z ruszaniem ręką. Nie pokoi mnie tylko ta pierś, gdyż jest to bardzo uciążliwe :( Pomóżcie. Może któraś z Was miała podobne..

Wszczepiony defibrylator

.. ...rady itp. Czy np. mogę spać na lewym boku ? The_Mek [Wyslij odpowiedz] Ela [80.51.10.179] Temat: Re: Kuracja po wszczepieniu stymulatora. wyslane przez Ela dnia 2006 - 03 - 05 17:16:25 - - - - - - - U mnie wszczepienie stymulatora odbyło się 15 maja ubiegłego roku.Od tamtej pory czuję..

Kłucie w sercu - Str. 2

.. ...nawet w nocy jak śpię to nie mogę spać na lewym boku bo odrazu zaczyna boleć ... myślę ze jutro wybiorę sie do lekarza bo nie mogę normalnie oddychać bo ból powraca ;/ Witam. Mam bardzo podobne bóle... Gdy byłam bardzo mała,leżałam w szpitalu kilkanaście dni na serce... Do zeszłego roku..

Kłucie w sercu - Str. 4

.. ...cały lewy bok.. W nocy nie mogę spać na lewym boku w ogóle, ledwo śpię na wznak :| Zauważyłam jednak, że od czasu gdy mam te kłucia i bóle, męczę się nie miłosiernie, a jestem sportmenką, a raczej... nią byłam.. Teraz też trenuje, lecz nie jest jak kiedyś :|| Czasami po treningu boli..

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca

.. ...itp. ponadto nie mogłam spać na lewym boku; po trzech dniach poszłam do lekarza bo niestety mi nie przeszło i okazało się że to neuralgia międzyżebrowa; lekarz pytał mnie czy dużo siedze przy kompie i czy dużo piję kawy bo to może być przyczyna bólu. no i dostałam mg + B6 oraz..

Dziwne zawroty głowy po jedzeniu

.. ...częściej mi się chce spać. a jak sie obudzę to jestem cały mokry. no i boli mnie w lewym boku, tak jakby w płucu. oprócz tego zrobiłem badanie krwi i cholesterol. krew niemalże idealnie , wszystkie dane w normie a cholesterol jak w lutym miałem 269 to teraz mam 149. to chyba dobry wynik...

Czy to możę być nerwica?

.. ...wieczorem jak trzeba iść spać nie mogę zasnąć. muszę leżec na plecach patrząć w sufit, bo na lewym boku boli. A czasami znowu mogę leżec jak chcę.. Podczas wysiłkuprzechodzi. Jak mnie boli i wsiądę w samochód w długą podróz około 100km to też nie wiem tak jakby zapominam i przechodzi...

Problemy z oddychaniem.

.. ...tedy mi pomaga.Nie mogę spać,boję się o moje życie.Robiłam EKG i w normie,badania na tarczyce robiłam tez w normie.Mam też bóle w lewym boku,zaczyna się od lewej łopatki i promieniuje mi koło piersi i aż do żeber.Robiłam prześwietlenie lewej łopatki i lewego płuca i mam zapalenie stawu..