Nie mogę spać po alkoholu

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć?

.. ...bałem, w nocy nie umiałem spać pociłem sie, serce czasami miało mi wyskoczyć z klaty... jak to młody chłopak zajałem sie sportem i wszystko przeszło... szkola nowe srodowisko udało mi się to zwalczyć, po szkole średniej wpadłem w dośc ciekawe towarzystko, alkohol, imprezy byłem tak tym..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 488

.. ...znikac,nie wiem czy spać ,ale do łóżeczka,już mnie wszystko boli od siedzenia: ) Ewa,zaglądaj częściej! pa Iwona, nie wiem, czy sobie wkręcam, ale się źle poczułem, złapał mnie okropny ból, to samo miałem dwa dni temu. Wniosek - nie mieszać alkoholu z lekami, nawet w ilosci znikomej...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 987

.. ...często bardzo chce mi się spać. Słyszałam ,że przy nerwicy lękowej senność często się pojawia. Na nerwicę lękową choruję od dziecka ( ojciec alkoholik ) ale kiedyś lekarze to olewali i wyśmiewali, gdy mówiłam, że jestem nerwowa to mówili,że jestem za młoda na nerwicę i całkowicie to..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 14

.. ...pomaga. Pozdrawiam ,idę spać . Witam wszystkich, lecz właściwie chciałbym skontakować się z Novelem ( nie wiem czy tu jeszcze zaglądasz ) lub z kimś innym mającym ten problem co ja. Chodzi mianowicie o związek alkoholu, alergii/astmy i napadami nerwicy. U mnie atak pojawia się na kacu i..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 129

.. ...może tak ze musicie np spać minimum 7godz bo inaczej na drugi dzień jest juz wogóle przerąbane...?? Maju ja alkoholu nie pije wogule już od ponad dwóch lat bo po jednym piwie lub kieliszku wódki odlatywalem cuda mi sie działy ta nerwica czy coś działała chyba z podwójną mocą...a teraz..

Szybkie tętno przy nerwicy jest niebezpieczne?

.. ...nerwy i późne chodzenie spać. Tych rzeczy powinieneś się szczególnie wystrzegać. Poza tym ogranicz alkohol, picie kawy i rzuć palenie ( o ile palisz ). Wieczorami lub rano ( najlepsze pory ) wybieraj się na krótkie, nieforsowne spacery. Nie rozumiem dlaczego boisz się wychodzić z domu...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 45

.. ...wtedy gdy kładłam się spać i nie byłam niczym zajęta, gdy po prostu zaczynałam o tym myśleć. I jeszcze najczęściej zdarzało się na drugi dzień po wypiciu alkoholu. Którejś nocy tak wystraszyłam mamę, że pojechała ze mną na pogotowie, tam powiedzieli, że puls mam ok, ale zrobili mi..

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca? - Str. 7

.. ...zdarzy, że nie mogę spać.. położę sie i bez powodu mi serce wali.. zajebiscie szybko i męczę się całą noc.. nie którzy uważają że maryska zdrowa, że to nie jest narkotyk ..gówno prawda.. tak mówią ci, ktorzy nie potrafią przyznać się, że juz są w nią wkręceni.. albo jeszcze się nie..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie - Str. 5

.. ...było. W końcu mogłem spać w nocy, normalnie funkcjonować, znowu żyłem. Po jakichś 2 miesiącach stwierdziłem że lek już mi nie jest potrzebny i go odstawiłem, aha i po tym weekendowym melanżu rzuciłem fajki i alkohol, zacząłem troche lepiej dbać o zdrowie, może i to też coś dało. Jednak..

Duszenie się - Str. 4

.. ...ale nic niedługo pojde spać ajutro bedzie kolejny cudowny dzień, aha a co do mamy to ja niestety musze z nią mieszkać jeszcze i raczej bede do końca życia bo mieszkanie ma byc moje a więc poki z nią jestem to wiem że mam gdzie mieszkać, no a jesli chodzi o tatę to zmarł jak miałam 9 lat..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 673

.. ...mi przeszło ale i tak spać nie mogłem , na następny dzień mi przeszło więc stwierdziłęm ze nie ide do lekarza bo to pewnie od tego alkoholu ale gdy pod wieczór znów dostałem tego dziwnego efektu * odpływania i jakby tracenia świadomości * pojechałem jeszcze tego samego dnia - lekarz mnie..

Senny, zakołowany, ciężko jest mi się skupić, przemęczony

.. ...Fakt... chodzę późno spać, jestem czasami bardzo przemęczony, a na dodatek ostatnio byłem na małej imprezie i zdarzyło mi się trochę wypić... niestety :( Po tym zajściu coś nie mogę dojść do siebie i strasznie dziwnie się czuje ( non stop! ). Nie wiem czy jest to spowodowane tym..

Kłopoty z sercem podczas zasypiania

.. ...pihgułki i kazali się wyspać przyznałem się tylko do spożycia alkoholu ale coś jest nie tak od tej pory z moim sercem i mam tak jeszcze po przebudzeniu że muszę wstać nie mogę np poleżeć bo też mi się to dzieje a jak wstanę towszystko przechodzi dodam że jak się połłoże to zawsze to mam..

Kołotanie serca , Zawroty głowy , Uczucie wiecznego zmęczenia

.. ...przed oczami miałem, spać nie można było tak mocno mi serce biło . Odczekałem kilka dni, uspokoiło się serce , pomyślałem sobie co to mogło być i czy aby na pewno od alkoholu, więc kupiłem 2 piwa po czym je wypiłem .. rano jak piać od nowa .. znowu myślałem że umieram. Poszedłem do..