Nie mogę złapać pełnego oddechu

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 35

.. ...to nazywam atak ), że nie mogę złapać pełnego oddechu. Oczywiście jest to nieprzyjemne uczucie, kt. powoduje, że się strasznie przy tym denerwuję. Ale staram się uspokoić, mówię sobie, ze to przecież nie pierwszy raz i jakoś działa. Chyba nie każda arytmia komorowa jest groźna. Ja wiem,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 204

.. ...podczas nerwów niemoge złapac pełnego oddechu niekoniecznie przy pracy u mnie znów odwrotnie jest jezeli chodzi o sport bo trenuje regularnie po trzy nawet 4 razy w tygodniu mozna powiedziec troche bardziej zawodowo a wiec na kondycje niemoge nazekac i to pozwala mi odreagowac i uspokaja..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 209

.. ...dusznościami ,nie mogłam złapać oddechu,,do końca * ,czyli pełnego ,tzw.hiperwentylacja ,zresztą u mnie były różne etapy nerwicy i najróżniejsze objawy . Ja też jestem zdania ,że zrobienie badań ,wyeliminowanie chorób nie związanych z nerwicą uspokoi obawy każdego ,,znerwicowanego * Ja..

Dodatkowe skurcze - Str. 29

.. ...uczucie, jakbym nie mogła złapać pełnego oddechu - to jest wkurzające! Ja nie mam zamiaru nauczyć sie z tym żyć - to odnośnie Twoich lekarzy - ja mam zamiar sie tego pozbyć. Trzeba natrafić tylko na odpowiedniego lekarza, mi tez moi 2 kardiolodzy , do kt. chodzę w Szczecinie mówili to co..

Brak możliwości złapania oddechu

.. ...oddychaniem nie migę złapać pełnego oddechu tak żebym poczuła ulgę byłam juz 2 razy u lekarza ale raz miałal zapalenie oskrzeli a drugi raz miałam cos na tchawicy,proszę o pomoc czy ktoś wie co mi jest Witam, ja także mam problemy ze złapaniem tchu, nawet w chwilach kiedy jestem spokojny..

Nerwica?

.. ...klatce piersiowej. Nie moge złapać pełnego oddechu bo więcej powietrza jak by się nie mieści... i trochę kłuje mnie gdy staram się na siłę nabrać więcej tlenu. Nie wiem, czy iść żeby to ktoś zobaczył....

Ból brzucha, wymioty, trzęsą mi się ręce i kłucie w serce

.. ...siedziałem, nie mogłem złapać pełnego oddech i czułem że za chwile odlot! potem odpuściło po 30 min poczułem się już normalnie! rok czasu się z czymś takim męczę, czasem jest dobrze potem znowu to powraca! Czuje się wtedy jak bym miał się zaraz znaleźć po tamtej stronie! Byłem u lekarza..

Dziwna lewa ręka (ciągniecie w niej) i ucisk w klatce

.. ...inaczej oddycham ,nie mogę złapać pełnego oddech to trzyma mnie nawet tydzień potem trochę przerwy i znów , mój kardiolog twierdzi,że jestem zdrowa,boże ja tak strasznie się boję,nie potrafię z tym żyć myślę , że zaraz umrę,że to jakiś zawał:( znacie jakieś rozwiązanie na tego typu..

Poszerzenie QRS i uniesienie ST

.. ...tak jakbym nie mógł złapać pełnego oddechu. Czasami mnie kuje serce, po lewej stronie. - to pewnie z nerwów Czasami mam takie dziwne chrobotanie jakby, w sercu. Jak odczuwam chrobotanie, dokładam palca na tętnice szyjną i miałem wrażenie, że czuję jak krew przez nią przepływa. Dwa razy..

Wysokie ciśnienie po przejściu kilku kroków

.. ...OK,mam nieraz problem ze złapaniem pełnego oddechu musze to robić wtedy przez ziewanie dodam że mam problemy z alergią jestem na etapie badań szczegółowych spirometria sie przyda : ) ewentualnie rtg pluc, w kierunku przewlekłej obturacyjnej choroby płuc, rzucić palenie. a rodzinny..

Bóle po rzuceniu palenia - Str. 2

.. ...takiego ze nie moge złapac pełnego oddechu , płuca mnie * * bolą * * czuje ze płoną , rano czuje sie wporządku ale wieczorem i popołudniu mam to uczucie ;( . ogólnie jestem nerwowym człowiekiem i bardzo sie przez to martwie o mój stan zdrowia jednak wiem ze to wszystko przejdzie i bedzie..

Częste uczucie zimna i nadwrażliwość na niską temperaturę

.. ...nie mogę za cholere złapać pełnego oddechu, jest to bardzo denerwujące( kiedyś tak miałem ale sporadycznie, tak sporadycznie że nawet o tym nie myślałem ) a teraz mam to kilkadziesiąt razy dziennie. Wcześniej miałem dodatkowe skurcze serca, brałem leki na spowolnienie rytmu, ale zbyt..

Duszności, omdlenia, zawroty głowy

.. ...bardzo jasną cerę. Czasem nie mogę złapać pełnego oddechu... Mam 163cm i waże 48kg. Ostatnio jak chodze po domu to mam straszne zawroty głowy obojętnie co robie. czy ide do pokoju czy cos wstaje szybko itp. pomocy, co to jest?? nie chce isc do lekarza narazie. czy to moze byc anemia ?..