Niebezpieczne tętno

Częstoskurcz - ablacja - Str. 21

.. ...do ciebie to bardzo niebezpieczne talie ciśnienie i te tętno. bo nie wiadomo jakie masz zaburzenia czy nadkomorowe czy komorowe. musisz zrobić badania w kierunku zaburzeń rytmu, czasami na holterze nic się nie zapisze bo wiadomo urządzenie pożyczają na dobę a nie można być pewnym że..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 53

.. ...dolegliwości,które są niebezpieczne dla zdrowia. Życzę wiary w wyzdrowienie i sukces.I jeszcze jedno moim zdaniem każdy musi współpracować z Lekarzami tzn.wyeliminować wszystko co mogłoby pobudzać tętno etc.Pozdrawiam do ewa88 Miałam podobnie jak Ty dodatkowe skurcze. Mnie dawały sie..

Niskie tętno

.. ...wolne tętno. Czy to jest niebezpieczne? Uprawiałeś sport? U sportowców wytrzymałościowych np. kolarzy niskie tętno spoczynkowe, to oznaka reakcji serca na trening. Najlepsi sportowcy mają spoczynkowe koło 30 uderzeń na minutę. Poniżej 30 uderzeń jest niebezpiecznie wiec to napewno..

Szybkie tętno - Str. 4

.. ...też podobno nie jest niebezpieczny,tylko nieprzyjemny,ale do mnie to nie dociera i za każdym razem tak samo bardzo się boję. Mogą mi do mówić,że to nie niebezpieczne,ale ja sobie zdaję,że jest to serce i nawet najmniejsze zaburzenia w działaniu serca mogą mieć przykre..

Szybkie tętno - Str. 8

.. ...moze byc jednak troche niebezpiecznie i moj lekarz ma racje. Za wszelka cene pozbede sie teog cholerstwa, zanim zostane mama. Czestoskurcz nie jest przypadloscia wylacznie kobieca, chociaz z publikacji, ktore czytalam, wynikalo, ze czesciej przytrafia sie kobietom. Ale nie bylo tam..

Szybkie tętno - Str. 11

.. ...ważna rzecz , bardzo niebezpieczna, przy tak wysokim cisnieniu i tętnie nie odczuwam żadnych niepożądanych objawów ( bóle głowy, kołatanie serca, zle samopoczucie, osłabienie, mroczki przed oczami itp. )Czy samo wysokie ciśnienie i tetno to już objawy WPW? Witajcie. Rzucila mi sie w oczy..

Szybkie tętno - Str. 14

.. ...brać bo to jest bardzo niebezpieczne zmień kardiologa a pod jego kontrolą masz szanse na ich zmianę ja zmieniłam z dnia na dzień i dziękuję za to mojemu kardiologowi .oni wiedzą jak można zmienić leki i na jakie - - POZDRAWIAM I ŻYCZĘ ZDROWIA do jjjjjj. napisz prosze dokładniej to pijemy..

Szybkie tętno przy nerwicy jest niebezpieczne?

.. ...okolo 110 - 120 moze byc niebezpieczny dla serca po jakims tam czasie, jesli trwa to kilka godzin? Z tego co wiem to nie jest to niebezpieczne, ale musisz się oszczędzać. Poza tym chciałbym dodać, że nie ma sensu się przesilać i męczyć. Moja mama miała w pesnym okresie tak szybkie tętno,..

Betablokery a powolne tętno

.. ...i ciśnienie może być niebezpieczne dla życia. Czy Wam też tak zwalnia prace serca? Zadaniem b blokerów jest właśnie zwolnienie akcji serca. Tętno jest w porządku do momentu kiedy pojawiają sie objawy tzn. zawroty głowy, omdlenia. Jesli blokery nie wygaszają skurczy dodatkowych to trzeba..

Obniżenie tętna z 90 na 50 - czy to niebezpieczne?

.. W ciągu kilku dni od ostatniego pomiaru tętno obniżyło mi się z 90 na 50 uderzeń. Jaka to może być przyczyna i czy to niebezieczne jeżeli jestem 14 mieięcy po operacji Bypasów? Opisuję ponownie bo to niepokoi. Prawdopodobnie jest to skutek działania B - blokerów 90 uderzeń to zbyt dużo dla każdego a..

Dodatkowe skurcze - Str. 58

.. ...nie należy robić, bo niebezpieczna, bo może lekami...Brałam duże dawki np. Betalok zok dwa razy dziennie po setce i nic nie pomagało, isoptin i inne i uspakajające - było coraz gorzej - ataki po kilka razy dziennie, na sygnale do szpitala, tętno po 260 i tak 16 godzin - w szpitalu na..

Posiłek a bicie serca

.. ...nie wiem czy to jest niebezpieczne? Po jedzeniu spada ciśnienie krwi, reakcją organizmu jest przyśpieszone bicie serca w celu uregulowania ciśnienia. Ja mam to samo - wysokie tętno rano utrzymujące się przez kilka godzin i czasami po obiedzie. Może to wcale nie jest nerwica jak sugerują..

Tętno spoczynkowe 160

.. ...miec z tym cos wspolnego? oczywiscie ze to moze byc na tle nerwowym ale lepiej idz do lekarza ktory to potwierdzi caly czas utrzymujaca sie tachycardia jest bardzo niebezpieczna dla zycia, pozdrowienia..

Ciśnienie i tętno chyba wysokie

.. ...ponad 200 co jest bardzo niebezpieczne, natomiast rozkurczowe ciśnienie dobre co może sugerować wadę serca.Nie wiem ,czy bierzesz jakieś leki ? Uważam, że w twoim przypadku jest niezbędne wykonanie badań, aby ustalić przyczynę twojego ciśnienia.Nikt na forum nie udzieli ci konsultacji i..

Ablacja część II - mam małe tętno ale pracuję ile się da

.. ...słyszałam ,że jest dość niebezpieczne.Mnie mieli kiedyś nauczyć, ale stwierdzili,ze byłam za mała i nie nauczyli. Podobno też jest jakiś sposób z oczami..ale nie wiem jaki i lepiej w takich miejscach nie próbować. Ten sposob z oczami to takie jakby masowanie galek ocznych od gory, przy..

Ciśnienie 120/80 a tętno 116

.. ...wysokie jest tak samo niebezpieczne jak niskie! Niskie może spowodować brak akcji serca a wysokie zawał i inne choroby! Częstoskurcz zaczyna być od tętna 120. A tętno 60 jest ok, norma to 60/80, niebezpieczna staje sie poniżej 50! Jeśli komuś doradzasz to pomyśl czy masz pojęcie o czym..

Pytania o blok wiązki przedniej lewej odnogi pęczka Hisa

.. ...schorzenie,czy jest to niebezpieczne, czy nie? gdyż jestem leczona na nadciśnienie tętnicze,mam niskie tętno. Czy ten blok mam jakiś wpływ na nadciśnienie tętnicze i niskie tętno? Czy ktoś może wie,co to jest ten blok i jakie niesie ze sobą niebezpieczeństwa ? Może ktoś ma podobne..

Przedawkowanie Bisocard

.. ...ale jest to sytuacja niebezpieczna i najlepiej od razu usunąć z organizmu tą drugą dawkę leku!! Mam złe doświadczenie zarówno z tym lekiem jak i z przedawkowaniem ponieważ wystąpiła u mnie bradykardia, tętno zwolniło do 30/min, okropne uczucie! Oczywiście znalazłam się na izbie przyjęć..