Niedobór serotoniny

Leki przeciwdepresyjne

Leki przeciwdepresyjne

.. ...odpowiadają głównie niedobory serotoniny i noradrenaliny oraz pewne związane z tym zmiany strukturalne ( na poziomie gęstości i pobudliwości receptorów dla neurotransmiterów ) mózgu. Grupy leków antydepresyjnych. Trójpierścieniowe antydepresanty - klasyczne leki, nieselektywnie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 22

.. ...Effectin . Nerwica to niedobór serotoniny w naszym organiżmie, która wypłukuje się pod wpływem stresu , musimy ją więc uzupełnić i po to są te leki. Jeśli chcecie być zdrowi , błagam zgłoscie się do specjalisty, nerwica to straszne cierpienie, myślałam że umrę tak się żle czułam a teraz..

Nadwrażliwość słuchowa, szumy, napór w uszach, ból uszu - Str. 2

.. ...moze to zla dieta i niedobor TRYPTOFAN, a pozniej niemoznosc zamiany go na SEROTONINE? ponizej liknk dzie jest info ze powoduje to nadwrazliwosc http://www.magazynorl.pl/artykul112125145484,0,,Nadwrazliwosc - sluchowa.html Od wielu lat cierpie na nadwrazliwosc sluchowa. Glownie..

Jakie hormony zbadać przy dolegliwościach sercowych

.. ...wydaje ze jednak coś niedobrego w moim organizmie się dzieje. Przeraża mnie bardzo to bardzo silne bicie serca. Zrob ACTH ,kortyzol ,aldosteron..to hormony stresu ,czasem nadnercza za bardzo pracuja .jesli gdzies znajdziesz punkt w ktorym zrobia ci dopamine i serotonine to zrob i daj..