Niedoczynność tarczycy a ból piersi

Bóle klatki piersiowej, drętwienie rąk, osłabienie - Str. 2

.. ...postawili dopiero diagnoze ( niedoczynnosc tarczycy ) Andrzeju, czy mógłbyś napisać w jaki sposób zdiagnozowano ci boreliozę, bo wiem że jest to bardzo trudne i nie ma miarodajnych badań,dających 100% pewność.Jestem ciekawa bo też byłam leczona na nerwice, zmieniłam już 3 razy..

Nagły ból prawej strony klatki piersiowej i pocenie się

.. ...dobre, tylko minimalna niedoczynnosc tarczycy. Jeszcze jedno, bardzo mocne pocenie sie w nocy. Witaj: ) zrób dokładne badania w kierunku tarczycy, czasem norma tylko trochę przekroczona, bo aktualnie tarczyca nie wyrzuca, a ona lubi zimno, więc okres jesienno - zimowy to jej apogeum. Nie..

Duszności i ból w klatce, a wyniki dobre

.. ...roku wiem ze choruję na niedoczynność tarczycy a dowiedziałem sie o tym przez badania które to musiałem wykonac ponieważ czesto mi sie zawracało w głowie i było duszno...teraz sie lecze na tarczyce i jest ok, ale teraz znowu neka mnie ból w klatce piersiowej, uczucie dusznosci ucisku na..

Omdlenia, zawroty głowy, nudności i bóle głowy

.. ...na nerwicę a to była niedoczynność tarczycy,prywatne wyniki to jakieś 30 zł pozdrawiam i życzę zdrowia Ja też tak mam , ale mam dopiero 14 lat ;// Co mam zrobić ?? Mam 21 lat i problem troszke podobny do wyzej opisywanych...u mnie zaczelo sie wszystko od wykrycia wrzodow zoladka i..

Ból w klatce i niedoczynnośc tarczycy

.. ...4,55.powiedział ze to niedoczynnosc przepisał mi letrox 50 i ze mam brac przez 3 mies. a potem na badanie kontrolne.biore juz 2mies. i czuje sie tragicznie.schudłam 8kg bardzo czesto kołuje mi sie w głowie,nie moge oddechu złapac do konca,mam uczucie jak by mi ktos uciskał klatke..

Bardzo prosze Was o pomoc!

.. ...czesto pojawia sie jej niedoczynność. Lecze tarczyce juz 11 lat.Pozdro. Witam, Ewelinaanna30 ja mam podobny do Ciebie problem. Głównie chodzi mi o drętwienie rąk, ból serca i duszności. To pierwsze szczególnie podczas prowadzenia auta. Przyznam, że do najbardziej spokojnych nie należę i..

Zaburzenia przewodnictwa śródkomorowego

.. ...niegroźnego. Poza tym mam niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemię, hiperandrogenizm, insulinooporność, nerwice i fobie lękowe; nie palę, nie piję kawy ani alkoholu, nigdy nie leczyłam się na serce. Często miewam bóle w klatce piersiowej, kłucia, uciski i duszności - mówiłam o tym..