Niedoczynność tarczycy a zawroty głowy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1029

.. ...badania wykazaly lekką niedoczynnośc tarczycy. Oczywiscie lekarz POZ uczepil sie tego jak rzep psiego ogona, ze to musi byc od tarczycy. I tak meczyłam sie pare miesiecy, sama ze sobą. POtem moje objawy się nasilily. Czeste bole z tyłu głowy, silniejsze zawroty głowy, sztywnienie karku,..

Niedoczynność tarczycy - Str. 16

.. ...przekształciła sie w niedoczynność. W XI/2007 roku przy TSH 1,35mlU/ml lekarz zlecił mi eutyrox 225. Od I/2009 roku bardzo żle się czuję, mam problemy z mową, połykaniem pokarmów, osłabienie, brak siły w rękach i drżenie nóg. Zrobiłam TSH - wynik miniej ni 0,005 . Od dwoch tygoni mam..

Trójglicerydy, wysoki poziom

.. ...44 lata, choruję na niedoczynność tarczycy TSH 2,77, od wczoraj odczuwam zawroty głowy, po wykonaniu badań hemoglobina - 13,9, cholesterol - 302, HDL - 83 , LDL - 167, TG - 254. Od dłuższego czasu odczuwam mrowienie dłoni w czasie snu. Czy te objawy mają związek z tymi wynikami? Proszę o..

Omdlenia, zawroty głowy, nudności i bóle głowy

.. ...na nerwicę a to była niedoczynność tarczycy,prywatne wyniki to jakieś 30 zł pozdrawiam i życzę zdrowia Ja też tak mam , ale mam dopiero 14 lat ;// Co mam zrobić ?? Mam 21 lat i problem troszke podobny do wyzej opisywanych...u mnie zaczelo sie wszystko od wykrycia wrzodow zoladka i..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 35

.. ...możliwe badania, mam niedoczynność tarczycy, za szybki puls na co biorę tabletki i coś tam jeszcze miałam z prolaktyna czyli z przysadką, lekarze mówią że to wszystko może dawać objawy takie jakie mam i że trzeba czekać. A ja czekam i czekam i nic dalej to samo. Byłam u psychologa i mówi..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 36

.. Witaj Agata ! Niedoczynność tarczycy rzeczywiście może dawać takie objawy. Skoro psycholog nie stwierdził nerwicy nie zawracaj sobie tym głowy , bo wpadniesz w błędne koło. Nie napisałaś jak długo bierzesz te leki, czasami na efekty trzeba troszkę poczekać.Spróbuj wziąść jakieś ziołowe leki na uspokojenie..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 38

.. ...nie są spowodowane tą niedoczynnością tarczycy. I dalej jestem w kropce. Abc ja też mam tachykardię i biorę na nią leki i mam ją pewnie z nerwów. Hej Agatka witaj w klubie. Ja też wielu rzeczy przez te zawroty głowy nie pamiętam. Wczoraj byłam z rodzinką na zakupach zaczęłio mi się robić..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 42

.. ...swiadczyło by to u mnie o niedoczynnosci tarczycy ale ze napewno tarczyca nie jest powodem moich lęków , powiedział takze ze mogłby wprowadzic leczenie ale z kolei nasiliło by to własnie moje lęki dlatego chodze robie badania mamy to pod kontrola ale leczenia mi nie wstawił ze wzgledu na..

Zawroty głowy i kołatanie serca.

.. ...faktycznie moze sie wiazac z niedoczynnoscia tarczycy... . DO LEKARZA! Do lekarza??Hehe smieszne... ja chodze do lekarzy od 2 lat...//////na poczatku powiedzieli ze to padaczka...Ale to odpada bo ja mam tak rano...odrazu po wstaniu...Holterek.Jak to zrobic??Czy trzeba miec jakies..

Zawroty głowy czy to nerwica? jak nie to co?

.. ...możliwe badania, mam niedoczynność tarczycy, za szybki puls na co biorę tabletki i coś tam jeszcze miałam z prolaktyna czyli z przysadką ale się unormowało po tabletkach na tarczycę, lekarze mówią że to wszystko może dawać objawy takie jakie mam i że trzeba czekać. A ja czekam i czekam i..