Niedomykalność zastawki trójdzielnej u dziecka

Operacja zastawki trójdzielnej u dziecka

.. ...jakiego stopnia jest niedomykalność ? prosze o kontakt 0 - 61 833 - 68 - 40 lub e mail lub praca 0 - 61 846 - 35 - 32 forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=35361 cześćjestemm Magda z Poznania powiedz Eli że to sa namiary na COONIE to ta co odpowiada na pytania ( ona jest chyba z Zabrza )..

Niedomykalność zastawki płucnej i trójdzielnej

.. ...może być róznego stopnia. Generalnie wiem po dzieciach z chorym serduszkiem, że wyjeżdżają w góry i jest wszystko OK. dzięki za szczerą odpowiedź bo spanikowałam tyle jset poglądów ile osób pozdrawiam..

Niedomykalność trójdzielna u niemowlęcia

.. ...miesięcznej córki stwierdzono niedomykalność trojdzielną obecność fali zwrotnej 1,5 m/s. Czy jest to duża wartość i co to właściwie oznacza. Witaj Zofio Serdecznie zapraszam na nasze forum Wrodzone wady serca u dzieci: http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=24429 Z tego co znalazła to..

Niedomykalność zastawki trójdzielnej u płodu

.. ...:protmezosystoliczną średnią niedomykalność zastawki trójdzielnej o v max 2,5 m/s. Poza tym wszystko w porządku. Czy to jest wada serduszka dziecka, czy powinnam się nią zaniepokoić? dodam, że ostatnio przechodziłam grypę i lekarka powiedziała, że może to być wynikiem tego i że to jest..

Niedomykalność mitralna i trójdzielna u dziecka

.. Moje dziecko ma niedomykalność mitralną i trójdzielną ma wadę zastawek dodam że ma 9 lat czasami ma problemy ze snem czuje się pobudzona czy to problem związany z jej wadą bywają też przykurcze jak z tym walczyć proszę o pomoc przede wszystkim wybrać się do kardiologa dziecięcego po to by leczyć , a nie..

Interpretacja Echo serca u dziecka

.. ...przedsionkami serca. IT oznacza niedomykalnosc zastawki trójdzielnej serca, I niedomyaklanosc zastawi płucnej serca. Określenie tych niedomykalnosci jako fizjologicznych oznacza, ze sa sladowe, charakterystyczne dla duzej grupy populacji. Budowa oraz funkcje zastawki mitralnej i..