Niedomykanie zastawek serca

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 5

.. ...ale to bardzo malutkie niedomykanie zastawki mitralnej, które nie ma wpływu na te tachykardie i potykanie się serca. Biorę bisocard, ale i tak mam dodatkowe skurcze od czasu do czasu. Do tego doszła mnie nerwica, bo boję się wyjeżdżać poza miasto, bo wiem że w mieście jest pogotowie i w..

Szmery w sercu są groźne?

.. ...http://www.maluchy.pl/artykul/50 szmery serca to niedomykanie zastawki serca lub jej wypadanie. Krew wtedy może się cofać co powodowac moze omdlenia, kolatanie seca, nerwice, nadpobudliwośc oraz dyskomfort. Jesli chcesz o tym porozmawiać pisz na gadu 5229584 i nie boj się to nie jest nic..

Szmery w sercu są groźne? - Str. 2

.. ...lekach. Nie lekceważcie swojego zdrowia, pozdrawiam serdecznie : ) ale niedomykaslnośc 1 stopnia jest niegrożna a nawet bez znaczenia jka często słyszę... Pod warunkiem, ze nie skłonnosci do prgresji...

Szmer serca u 19 letniej dziewczyny

.. ...dowiedzieć że jest to niedomykanie się zastawki przedsionkowo - komorowej. Zdziwiło mnie to że jej lekarka stwierdziła że badania badania nie są już potrzebne. Z tego co udało mi się wyczytać to jednak trzeba conajmniej raz do roku udawać się na kontrolę. Więc myślę że zmienimy lekarza...

Szmer serca u 19 letniej dziewczyny - Str. 2

.. ...poadr Robert Sama mam niedomykanie zastawek serca. Też mi powiedziano, że nie jest to grożne i można z tym żyć ale pojawiło się to ale. Potraktowano to bardzo poważnie. Pani kardiolog osobiście stwierdziła śladowe szmery serca jednak poprosiłam o dodatkowe badania. I tu udowodniono, że..

Niedomykalność zastawki trójdzielnej stopnia 1 (2)

.. ...platka oraz o minimalnym niedomykaniu zastawki mitralnej.O mojej chorobie dowiedzialam sie w 2002 roku po smierci mojej mamy na zawal serca.Mam 39 lat i nie moge dac sobie z tymi zastawkami rady.Od momentu diagnozy mam od czasu do czasu bole w klatce oiersiowejktore powoduja stany..

Struna na sercu 12-latka

.. ...i powiększającym się niedomykaniem zastawki. Anna Tarkowska członek Rady Funduszu na Rzecz dzieci z Wadami Serca www.sercedziecka.org.pl mama Adasia, który urodził się z wadą wrodzoną serduszka - zwężenie i niedomykalność zastawki aortalnej spuczuje wam ci co sa choży na wiązadło na..

Plastyka serca - co to jest? na czym polega?

.. ...wyrzutowa ) , etiologia niedomykaności i oczywiście objawy kliniczne. Jakie są różnice, kiedy można robić plastyke a kiedy wymianę zastawki, czy po plastyce konieczne w przyszłości będą kolejne operacje, czy są przeciw wskazania dot plastyki? Ps sory za powtarzajace sie wczesniejsze..

Zastawka mitralna - niedomykalność u dziecka

.. ...rzadko stwierdza się niedomykanie bo taka budowa serca prawdopodobnie rozwija się wraz ze wzrostem, albo po prostu nie bada się dzieci pod tym kątem, a nie każdy lekarz jest w stanie usłyszeć szmery słuchawką. Wydaje mi się że dużo zależy od tzw. fali zwrotnej w sercu. Jeśli jest..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 84

.. ...lekarz zdiagnozował niedomykanie zastawki i strunę rzekomą. Czy ktoś może walczy z tym? hejka, dzieki Ewo83 za pocieszenie, ale mnie sie jeszcze do tego robi slabo, i serce wali i jak tu sie nie bac, Aaaronie ja np najpierw mialam objawy a potem stierdzono u mnei jednoczesnie nerwice i..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 2

.. ...miałam to stwierdzono niedomykanie zastawki ale podobno nie grożne. Oprucz tachykardi zatokowej i kołatania serca to na początku hospitalizacji stwierdzili hipopotasemie. Pozatym dzień wcześniej jak mnie wzieli do szpitala to jeszcze byłam u prywatnego kardiologa u który był..

Nierównomierne bicie serca

.. ...diagnoza - minimalne niedomykanie sie zastawki mitralnej i 3dzielnej. Dostałam Betaloc ZOK..i teraz moje pytanie..jak przeczytałam ulotke to sie wystraszyłam...wiecej niz 1 na 100 pacjentów odczuwa jakies skutki uboczne:( ja dzis wziełam pierwszą tableke ale rano nadal miałam..

Atrial spetal aneurysm

.. ...znalezion evidencje na niedomykanie sie zastawek serca ( TRICUSPID i MITRAL ) - zostalo to nazwane * regurgitation * .Informacji zadnych nie otrzymalam, bo moje kiepskie ubezpieczenie nie placi zbyt wiele stad i pacjenci sa ograniczeni czasem. Od zeszlego roku biore Hydroxyurea na..