Niedotlenienie mózgu leczenie

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 3

.. ...miażdżycę tętnic szyjnych, niedotlenienie mózgu ale żaden nie udzielił konkretnej pomocy. Ostatnio dowiedziałam się,że jest to długotrwałe leczenie i nie ma cudownego środka na te dolegliwości, należy być cierpliwym. Ale ja się pytam jak długo można cierpieć ? W domu i pracy patrzą na..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 29

.. ...opadła mi w tył jakby niedotlenienie mózgu. Przeszłam już tyle badań i konsultacji lekarskich i nikt nie wie co mi jest - nawet psychiatra nie potrafi mi pomóc - wszyscy twierdzą, że to zaburzenia somatyczne, jestem na etapie neurologa i tam kontynuuję leczenie - obecnie biorę lucetam..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 38

.. ...Opprucz nerwicy mam niedotlenienie mózgu złe dokrwienie przecież to dla twojego dobra jak najszybciej zacząć leczenie a nerwica tak ma że da w kość na parę dni póżniej odchodzi a nieleczona wraca z dwojonom siłom .Ja bedąc na twoim miejscu zaczęła bym od ziół tylko odpowiednie dobrane..

Duszenie się - Str. 47

.. ...słabym krążeniem mają niedotlenienie mózgu( nieznaczne ) ale powoduje ono że musimy ziewać by się dotlenić, serce często wykonuje większy wysiłek by dotlenić cały organizm co skutkuje powiększaniem się którejś z komór lub całego serca w dalszym etapie bez leczenia, niedotlenienie..

Leczenie nadciśnienia skutki uboczne

.. ...bo mogą prowadzić do niedotlenienia mózgu itp i konsekwencje mogą być poważne - mam problemy z pamięcią chyba od omdleń pozdrawiam Miałem robionego holtera ale nie ciśnieniowego... echo wyszła mi niewielka niedomykalność zastawki... prześwietlenie serca wyszło w normie wieku i próbę..