Niedotlenienie mózgu leczyć

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 191

.. ...stwardnienie rozsiane i niedotlenienie mózgu. Im więcej myslę tym gorzej się czuję. czy ktoś bierze te leki????????Odezwijcie sie proszę. Pa Misiek_jw,to nic innego tylko nerwy,dlatego sie zle czujesz.Organizm tak reaguje miewam czasami tak samo,ale radze sobie z tym bo lecze sie na..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 3

.. ...miażdżycę tętnic szyjnych, niedotlenienie mózgu ale żaden nie udzielił konkretnej pomocy. Ostatnio dowiedziałam się,że jest to długotrwałe leczenie i nie ma cudownego środka na te dolegliwości, należy być cierpliwym. Ale ja się pytam jak długo można cierpieć ? W domu i pracy patrzą na..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 29

.. ...opadła mi w tył jakby niedotlenienie mózgu. Przeszłam już tyle badań i konsultacji lekarskich i nikt nie wie co mi jest - nawet psychiatra nie potrafi mi pomóc - wszyscy twierdzą, że to zaburzenia somatyczne, jestem na etapie neurologa i tam kontynuuję leczenie - obecnie biorę lucetam..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 38

.. ...Opprucz nerwicy mam niedotlenienie mózgu złe dokrwienie przecież to dla twojego dobra jak najszybciej zacząć leczenie a nerwica tak ma że da w kość na parę dni póżniej odchodzi a nieleczona wraca z dwojonom siłom .Ja bedąc na twoim miejscu zaczęła bym od ziół tylko odpowiednie dobrane..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała

.. ...Neurolog mówi że to niedotlenienie mózgu i lęki że tak naprawdę nic mi się nie dzieje tylko sobie wymyślam. Witaj Tomku, mi to wygląda na zaburzenia nerwicowe. One często dają o sobie znać właśniew okresie dojrzewania. Pozdrawiam : ) Miło to słyszeć iwa. Mam przez to rozumieć że mam..

Duszenie się - Str. 47

.. ...słabym krążeniem mają niedotlenienie mózgu( nieznaczne ) ale powoduje ono że musimy ziewać by się dotlenić, serce często wykonuje większy wysiłek by dotlenić cały organizm co skutkuje powiększaniem się którejś z komór lub całego serca w dalszym etapie bez leczenia, niedotlenienie..

Zatrzymanie akcji serca u zdrowego młodego mężczyzny

.. ...zatrzymanie akcji serca,doszlo do niedotlenienia mózgu,czy jest możliwe ze kiedykolwiek jeszcze powróci do swojego stanu przed tym wypadkiem?gdzie można i w jaki sposób takich ludzi leczyć???proszę o pomoc!!!!..

Leczenie nadciśnienia skutki uboczne

.. ...bo mogą prowadzić do niedotlenienia mózgu itp i konsekwencje mogą być poważne - mam problemy z pamięcią chyba od omdleń pozdrawiam Miałem robionego holtera ale nie ciśnieniowego... echo wyszła mi niewielka niedomykalność zastawki... prześwietlenie serca wyszło w normie wieku i próbę..