Niedowład lewej strony

Rozległy zawał serca i problemy z oddychaniem

.. ...tzw.udaru co objawiło się niedowładem lewej strony ciała.na szczęście sprawność powraca bo rusza już ręką i nogą i to na tyle sprawnie że ma je przywiązane bo strasznie nerwowy po tym udarze się stał i wyrywa sobie wszystkie kroplówki,cewnik a ostatnio z tętnicy wyrwał sobie aparat do..

Udar mózgu

.. ...sondę i leki.Występuje niedowład lewej strony i brak jest kontaktu z chorą.CZy moja mama może odczuwać jakies bóle, czy słyszy otoczenie.Oczy ma zamknięte ale np. w nocy sama przewróciła sie na bok. Witaj Kasiu.Nie załamuj się.Mój dziadek miał też udar w wieku 82 lat.Po pól roku opieki..

Udar mózgu - Str. 7

.. ...szpitalu, jest przytomna, niedowład lewej strony, czasem kłopoty z mówieniem i bywa agresywna, tak jakby jej mózg nie dopuszczał do świadomości, że miała udar, do czasu udaru babcia sprawna, po 3 zawałach serca po operacji ratującej życie, którą przeszła, gdy tętniak aorty brzusznej..

Udar mózgu i pobyt w szpitalu

.. ...prawej pólkuli czyli niedowład lewej strony ciała. Słabiutka, ale świadoma. Byłam przerazona, bo udar postepował. Nie otwierała nawet oczu. Po kilku dniach stan minimalnie sie poprawił - zaczęła na nas patrzeć i taki drobiazg podnosi człowieka na duchu. Tez bałam się zabrać babcię do..