Niedowład nóg

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 200

.. ...siostra po zastosowaniu ma niedowład nóg,jeszcze inna słyszała,że w Niemczech jakaś dziewczyna od nich zmarła.zgroza - ja w ogóle boję się brać jakiekolwiek leki bo potem tylko wsłuchuję się w siebie i myślę czy jakichs skutków ubocznych nie będę miała . Nawet dzisiaj psychiatrę..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 7

.. ...drętwienie a nawet jakby niedowład rąk lub nóg i np.tylko po jednej stronie???Bardzo proszę o odpis w tej sprawie.Pozdrawiam i zyczę wytrwałości w tym paskudztwie!!!!!! Witajcie ponownie. Chce was zapytac o wasz ucisk w glowie. W ktorym miejscu wystepuje, jak go czujecie, etc. U mnie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 115

.. ...również przejściowe niedowłady nóg i rąk.I podobnie jak u Ciebie szpitale,karetki itp.Wróciłam własnie od ginekologa.Nie pisałam o tym wcześniej ale od kilku dni miałam * ostry * brzuch.Ból znany mi od lat.Ale nie wierzyłam,że może sie coś dziać,ponieważ kilka lat temu wszystko miałam..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 22

.. ...ogóle siły w rękach i niedowłady nóg, ta choroba bardzo szybko postępuje. Jutro idę na rezonans, zwolnił się termin, mam mieć z kontrastem to się nieźle spłukam - ponad 500 zł!!! Ale coż - oddam wszystkie pieniądze za odpowiedź czy mam to SM czy nie. Dam znać jak wynik! póki co wziełam..

Tramal

.. ...mąż po TRAMALU dostał niedowładu nóg i przez ten lek przesunęła mu się operacja ale na szczęście zdążono wykonać zabieg. Ten lek podano mu w szpitalu a pani doktor z rozbrajającą szczerością powiedziała: to się zdarza przyjmując to lekarstwo. TRAMAL to jest najgorszy lek przeciwbólowy...

Za gęsta krew, jak ją rozrzedzić?

.. ...zesztywniałe ,miewam niedowłady rąk i nóg .Kiedyś jakiś lekarz powiedział mi że mam zespół Raynauda ale inni lekarz to lekceważą .Większość lekarzy to niedouczone konowały przynajmniej ci z którymi miałam do tej pory do czynienia mam 39lat cierpię i żyję z tymi dolegliwościami ,choć jest..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica - Str. 2

.. ...mnie... np. nie mam niedowładów rąk i nóg, chodzę prosto, mam tylko ciągłe zawroty głowy... nie miewam omdleń... a mam tak od 2 tygodni i potwornie mnei to męczy... a widzę, że Wy macie te problemy dużo dłużej... to straszne. Mam nadzieję, że mi przejdzie... i że to nie SM. pozdrawiam..

Chwilowy, mijający paraliż rąk i nóg

.. ...też uśiąść. W rękach niedowład i brak czucia zaczynał się od łokci w dól natomiast w nogach od kolan w dół. Wystąpiły także problemy z mówieniem. Mówiła bardzo niewyraźnie w dodatku wydawało się jakby miała również odrętwiały język bo ślina sama wypływała jej z ust. Ciśnienie mojej mamy..