Niedowład nogi

Udar mózgu - Str. 3

.. ...może, ma lewostronny niedowład ręki i nogi chociaż zaczyna czuć mrowienie w ręku. Ale nie to mnie martwi. Dzisiaj jest 7 dzień od operacji. lekarze uprzedzali mnie o ewentualnym zawale mózgu ale informacje, które mi udzielają są sprzeczne. Czy ktoś wie dokładnie ile czasu potrzeba aby ta..

Drętwienie prawej ręki i nogi oraz drgawki

.. ...stwierdzili u mnie lekki niedowład prawej ręki i nogi.Miałam robione przeróżne badania nuerologiczne ( EEG, tomograf, rezonans itp ) wyniki są ok, więc gdy lekarzom zabrakło pomysłu na wymyśleniu mi choroby stwierdzili, że w sumie neurologicznie jestem zdrowa. pozdrawiam myślę że powinna..

Bóle i zawroty głowy, wypadanie włosów, osłabienie i brak koncentracji

.. ...( przez 2 dni miałam niedowład lewej nogi ). Lekarze zrobili mi wszystkie badania i nie wykazały. Badałam sobie przepływ krwi w naczyniach dolnych kończyn i okazało się, że są one zwężone, ale to nie jest przyczyną ww objawów. Moja Pani dr neurolog nie potrafi skojarzyć wszystkich..

Zawroty głowy, lęk, nogi z *waty* i bóle, oslabienie - Str. 2

.. ...przez miesiąc z powodu niedowładu i bólu.do dziś czasami wraca niepewność chodzenia i zawroty głowy ale maką one podłoże psychiczne.pozdrawiam Witam Cie Młody. Witam Wszystkich. Jesli chcecie zrozumiec mechanizm nerwicy zapraszam Was do uwaznegoo przeczytania historii człowieka, ktory..