Niedowład prawej

Podejrzenie zespołu WPW

.. ...przeprowadzono,bo nastąpił niedowład prawej strony ciała.Nikt w życiu więcej nie namówi mnie na jakąkolwiek ingerencję i takie rozwiązanie .Zastanów się.Kaleką można zostać w sekundę !Nie straszę jestem po zabiegu w poł.kwietnia. Witam was Cztery miesiace temu wykryto u mnie wpw przez..

Po ablacji - Str. 13

.. ...jeszcze do tego chwilowy niedowład prawej strony( nie brałam już sintromu )i mimo że miałam ciężkie dochodzenie do zdrowia poszłam na ablację bez wahania.Będzie dobrze musi wszystko się wygoić to trochę potrwa,spokojnie.Pozdrawiam. Dzieki barbar za odpowiedź. Twoja sytuacja była bardziej..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 7

.. ...drętwienie a nawet jakby niedowład rąk lub nóg i np.tylko po jednej stronie???Bardzo proszę o odpis w tej sprawie.Pozdrawiam i zyczę wytrwałości w tym paskudztwie!!!!!! Witajcie ponownie. Chce was zapytac o wasz ucisk w glowie. W ktorym miejscu wystepuje, jak go czujecie, etc. U mnie..

Rozległy zawał serca i problemy z oddychaniem

.. ...tzw.udaru co objawiło się niedowładem lewej strony ciała.na szczęście sprawność powraca bo rusza już ręką i nogą i to na tyle sprawnie że ma je przywiązane bo strasznie nerwowy po tym udarze się stał i wyrywa sobie wszystkie kroplówki,cewnik a ostatnio z tętnicy wyrwał sobie aparat do..

Udar mózgu - Str. 2

.. ...udar...Jestem zalamana:( ma niedowład lewostronny ( ręka, noga ) dzięki Bogu mówi, jest świadomy. Lekarze nic nie mowią, każą czekać...strasznie sie boje mam dopiero 22 lata potrzebuje obojga rodziców...tata w ogóle nie zdaje sobie sprawy z tego że ma głeboki udar, twierdzi, że samo mu..

Udar mózgu - Str. 7

.. ...szpitalu, jest przytomna, niedowład lewej strony, czasem kłopoty z mówieniem i bywa agresywna, tak jakby jej mózg nie dopuszczał do świadomości, że miała udar, do czasu udaru babcia sprawna, po 3 zawałach serca po operacji ratującej życie, którą przeszła, gdy tętniak aorty brzusznej..

Interpretacja EKG

.. ...zacząłem czuć lekki niedowład prawej strony ciała ( głowa, ręka i noga ). Potem ( ok 1 tydzień po początku infekcji ) pojawił się ból na plecach pod lewą łopatką i trwał równolegle z bólem lewego * czubka * głowy i karku. Dwa dni temu wszystko ustąpiło, a ja czuje się tylko osłabiony...

Udar mózgu i pobyt w szpitalu

.. ...prawej pólkuli czyli niedowład lewej strony ciała. Słabiutka, ale świadoma. Byłam przerazona, bo udar postepował. Nie otwierała nawet oczu. Po kilku dniach stan minimalnie sie poprawił - zaczęła na nas patrzeć i taki drobiazg podnosi człowieka na duchu. Tez bałam się zabrać babcię do..

Drętwienie prawej ręki i nogi oraz drgawki

.. ...stwierdzili u mnie lekki niedowład prawej ręki i nogi.Miałam robione przeróżne badania nuerologiczne ( EEG, tomograf, rezonans itp ) wyniki są ok, więc gdy lekarzom zabrakło pomysłu na wymyśleniu mi choroby stwierdzili, że w sumie neurologicznie jestem zdrowa. pozdrawiam myślę że powinna..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 5

.. ...nowotworowe - paraliż, niedowład - ograniczenie ruchomości stawów i inne Czy zdarzyła Ci się taka sytuacja, że ból doprowadza Cię do łez? Dlaczego tak boli? Oddziaływanie PRZYCZYNY tworzy ucisk na odruchy rdzeniowe i korzenie nerwowe który powoduje BÓL i OBJAWY chorobowe w obszarze..

Zapchana prawa tętnica szyjna

.. ...efektami ubocznymi jest niedowład prawej dłoni oraz występujący w pewnych momentach efekt TIA. Jeżeli ktoś z czytających ten wątek miał podobny przypadek lub słyszał o takowym bardzo proszę o kontakt. Proszę skonkretyzować pytanie,znam wiele przypadków. Czy faktycznie nie wykonuje się..

Czy uczucie ciśnienia w głowie i w oczach to objaw nerwicy?

.. ...obudziłam się rano z niedowładem 2 palców u prawej ręki. Oczywiście, odrazu panika, że to jednak głowa, że napewno mam guza albo cos i umrę. Juz nie raz ta choroba napędziła mi takiego stracha. Jeśli się boisz, ze masz cos nie tak z głową, to żadne uspokoajania nic Ci nie dadzą dopoki..

Prawdopodobnie mam nerwice jak większość z was tutaj

.. ...chodziłem na rehabilitacje i niedowład ustąpił tzn jestem sprawny.znalazłem chirurga który mnie z operował i podobno jest wszytko w porządku. przed operacja zastanawiałem sie czy ją w ogóle przezyje a jak ją przezyje czy bede mógł sie poruszac itp.naszczescie obyło sie bez komplikacji.po..