Niemiarowość oddechowa

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 40

.. ...zapamiętałam ) szumy, niemiarowość oddechowa, zbyt szybka akcja bicia serca, wysoki puls, reszty niestety nie pamiętam... - ciśnienie 130/90 - puls - 90 cukier - na czczo 75. Dziś byłam u neurologa i nie wykrył niczego nieprawidłowego i powiedział że to są raczej schorzenia..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 43

.. ...prawidłowe. Mam czasem niemiarowość oddechową ... i dodatkowe pojedyncze skurcze nadkomorowe. Ufff duzo tego... czy to jakieś istotne wady? bardzo dziękuję Witam serdecznie Pana dr. Tydzień temu miałam robioną ablacje. Po prawej stronie tam gdzie mialam wprowadzane te elektrody ciagle..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 45

.. ...robiono to badanie. Niemiarowość oddechową ma każdy, młodzi większą.Podobnie każdy ma pojedyncze skurcze dodatkowe. Zastawka eustachiusza??? Nie pełni istotnej roli w sercu, inne są ważniejsze. WYpada, nie wypada - tak w uproszczeniu - bez znaczenia zwłaszcza jeśli nie powoduje..

Echo serca - Str. 9

.. ...bradykardia zatokowa , niemiarowośc zatokowa bywa związana np. z faza oddechowową, częsta u mlodych osob no wlasnie dostalam skierowanie do kardiologa i na echo serca bo miewam bole w kl.piersiowe i nie mam zieolnego pojecia czym to moze byc spowodowane:| dziekuje za wyjasnienie Być moze..

Echo serca - Str. 20

.. ...dodatkowe albo epizody niemiarowości oddechowej ,ale na to pytanie moze odpowiedzieć tylko lekarz po zbadaniu . A co dokładnie znaczy w normie? czyli coś jednak sie zaczyna dziać? dostałam concor. Czego to może być początek? może zrobić jeszcze jakieś badania? W normie tzn ,ze wszystko..

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 6

.. ...zwrotnej na trójdzielnej i niemiarowość oddechową i skurcze dodatkowe, oraz częstoskurcze - jakie nie wiem. Jestem po zabiegu zamknięcia PFO. Na wysiłkowym wyszły mi obnizenia ST. Mam płaskie załamki T w odprowadzeniach kończynowch. :( ( ( ( ( ( Czy WPW moze się przyplątać w każdej..

Czy mam nerwicę serca?

.. ...mi EKG ktore wykazalo niemiarowosc oddechowa ( lekarz stwierdzil ze to mormalne ). I niby bylo ok... do pewnego czasu. Objawy zaczely powtarzac sie co raz czesciej. Doszlo straszne dretwienie rak... Drugi raz poszedlem do lekarza. I EKG wykazalo to samo. Mialem robione badania na..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 14

.. ...nog, okropne dusznosci, niemiarowosc oddechowa, bole kregoslupa ( mam skolizoe, i dyskopatie ) - o tym dowiedzialam sie przy jednej z tysiacznych moich wizyt na ostrym dyzurze, cisnienie niskie czesto 90/50 ale podczas leku potrafie miec nawet 180/110 juz nie raz pogotowie odwozilo mnie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 125

.. ...badania, ekg, wyszla lekka niemiarowosc oddechowa ale lekarz powiedzial ze to normalne w moim wieku ( 21 ). Zrobie jeszcze badania krwi chociaz jakis czas temu robilem i byly w normie. Kiedys tez robilem eeg - rowniez w normie. Mam tez problemy ze snem ale w druga strone tzn. ze..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 197

.. ...dobrze,w ekg wyszla jedynie niemiarowosc oddechowa,nic strasznego jak mowia,w dodatku spowodowana moze byc stresem lub nerwica,ktora stwierdzil u mnie w tamtym tyg.neurolog.Z dnia na dzien stalo sie ze mna cos takiego,ze sama nie wiem o co chodzi.Przepisali mi leki antydepresyjne - ale..

Arytmia zatokowa

.. ...nie jest tym samym, co niemiarowość oddechowa. Niemiarowość odechowa jest tylko jedną z możliwości niemiarowości zatokowej, akurat tą na ogół niegroźną: zjawiskiem prawidłowym bowiem jest, że na wdechu serce pracuje w innym tempie, niż na wydechu. To prawidłowe zjawisko u różnych osób..

Dieta wysokotłuszczowa (ketoza) a serce

.. ...z tetnem okolo 178, niemiarowosc zatokowa i naczej oddechowa no i dodatkowe skurcze komorowe i nadkomorowe lekarze twierdza ze to z powodu dyselektrolitemii jednakze ja wiem ze nawet gdy poziom potasu i magnezu mam w normie serce wyprawia mi starszne cyrki no to narazie Wlasnie jestem na..

Dodatkowe skurcze - Str. 122

.. ...patologicznym. Tak zwana niemiarowość oddechowa występuje u zdrowych dzieci i ludzi młodych; polega na przyspieszaniu się tętna w czasie wdechu, a zwalnianiu w czasie wydechu. * czyli jest to zjawisko fizjologiczne i ja tez to mam. Ja myślę Jacuś, że Ty jestes zdrowy. Zdrowy JAK RYBA:..

Dodatkowe skurcze - Str. 124

.. ...dzieci... ktos tu pisal o niemiarowosci oddechowej w ekg: przeciez to jasne jak slonce dziecko to zna, normalne u mlodziezy z czasem zostaje na cale zycie, absolutna norma,robisz wdech - przyspiesza, wydech - zwalnia o ludzie...troszke podstaw bo po co sie w blad wprowadzacie! albo te..

Czy można wyleczyć skurcze dodatkowe?

.. ...wykazaly patologi a jedynie niemiarowosc oddechowa i skurcze dodatkowe. kilku lekarzy potwierdzilo diagnoze i zapewnilo ze z tym trzeba zyc wiec zyje ale juz nie tak jak kiedys.cale zycie kreci sie wokol serca.czasami jestem kompletnie zalamany i chce mi sie wyc( choc tak naprawde to juz..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 8

.. ...dodatkowych.... diagnoza niemiarowość oddechowa zwiazana z nerwica serca... i co Wy na to, Boze az wstyd.bylam pewna ze mam chore serce.pozdrowienia, ostatnio czuje sie swietnie , biore validol i co najzabawniejsze zupelnie odstawilam leki na serce choc kardiolog przepial mi teraz..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 14

.. ...zatokowa i naczej zwana niemiarowoscia oddechowa polega na tym ze przy wdechu jest o kilka uderzen wiecej serca niz przy wydechu ta arytmia nie wymaga leczenia. Przyczyny arytmi sa przerozne i zaleza od bardzo wielu czynników. Natomiast ablacja byla tu juz niejednokrotnie opisywata to..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 114

.. ...zapamiętałam ) szumy, niemiarowość oddechowa, zbyt szybka akcja bicia serca, wysoki puls - ciśnienie 130/90 - puls - 90 cukier - na czczo 75. Dziś byłam u neurologa i nie wykrył niczego nieprawidłowego i powiedział że to są raczej schorzenia kardiologiczne. Tyle się dowiedziałam na..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 171

.. ...zobaczono ten blok i jakąś niemiarowość oddechową wykluczono mnie z rehabilitacji... mówiąc że nie podejmą ryzyka, a moja kardiolog miesiąc wceśniej radziła mi się wybrać na aerobik... dobrze że nie poszłam bo pewnie fiknęłabym tylko raz :( ( ( ( TO W KOŃCU MOŻE BYĆ TYLKO NERWICA CZY..

Odczytanie wyników Holtera serca

.. ...godzinach nocnych epizody niemiarowośći zatokowej oddechowej. Odstęp PQ skrócony do 100 msek. Pozdrawiam i jeszcze raz z góry dziękuję za odpowiedż. Witam! Wynik holtera nie jest dobry. Masz liczne zaburzenia rytmu serca. Powinnaś się jak najszybciej skontaktować z dobrym kardiologiem...

Cechy niemniarowości rytmu zatokowego

.. ...powiedzieć coś o tym opisie? EKG: rytm zatokowy 60 - 75/ min. o cechach niemiarowości oddechowej.Normogram. Pół.serce półpionowe. co to są te cechy niemniarowości? Czy to jest dobry wynik? prosze o odpowiedż...

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości

.. ...usg, które wykazało niemiarowość oddechową ( ale to podobno * nić * - tak lekarz powiedział ) no i puls wysoki. Zaczął mi dawać leki na obniżenie ciśnienia, ale było gorzej, bo z natury mam niskie ciśnienie ( 90/60 ) i leki spowodowały zbytnie obniżenie - ale puls cały czas był wysoki...

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości - Str. 3

.. ...nic nie jest.. tez mam niemiarowość oddechową.. dzisiaj miałam właśnie usg które to wykazało. U mnie jeszcze jakieś zaburzenia ortostatyczne.. Witaminki dużo ruchu itd.. ale tylko ze to nie pomaga. A lekarz wszytko bagatelizuje. pisza tu młode osoby i sądząc z wypowiedzi jest to nerwica,..

Nadciśnienie

.. ...sve - 2 arytmia - 83 - niemiarowość oddechowa, zahamowania zatokowe - co to znaczy? 2/holter 60%ciśnienia skurczowego i ok. 80 % rozk. wykraczało poza granice normy. W nocy ok. połowy pomiarów - nieprawidłowa zachowany nocny spadek 3/echo serca ok 4/ usg przepływu w tętnicach szyjnych -..

Czy wszystko jest w porządku ze zdrowiem?

.. ...rozkurczu. EKG: Rytm zatokowy niemiarowość oddechowa.Normogram. Niepełny blok prawej odnogi pęczka P - hissa/wariant normy. Podciągnięcie odc. ST EPIKRYZA: Chory lat 18 .... w wywiadzie infekcja górnych dróg oddechowych. W trakcie hospitalizacji wykonano w/w badania oraz pobrano krew na..

Strach, panika, co mam robic?

.. ...zapamiętałam ) szumy, niemiarowość oddechowa, zbyt szybka akcja bicia serca, wysoki puls - ciśnienie 130/90 - puls - 90 cukier - na czczo 75. Dziś byłam u neurologa i nie wykrył niczego nieprawidłowego i powiedział że to są raczej schorzenia kardiologiczne. Tyle się dowiedziałam na..

Bicie serca przy wdechu

.. ...u osób młodych, jest niemiarowość oddechowa. Podczas cyklu oddechowego w związku ze zmianami aktywności układu przywspółczulnego kolejne odstępy RR mają różne wartości. W takich przypadkach najczęściej piszemy: „rytm zatokowy niemiarowy” lub „rytm zatokowy,..

Ataki paniki trwające kilkanaście sekund i inne, co mi jest?

.. ...oslabienie po ataku paniki niemiarowosc oddechowa zahamowanie wzrostu od roku a mam 18 lat kiedys szybko roslem teraz juz nie rosne niska masa ciala dodatkowy spadek masy ciala od roku magnez nie pomaga na kolatanie i to chyba by bylo na tyle robione echo, ekg, krew stwierdzone:..

Wdech/wydecha tętno

.. ...u osób młodych, jest niemiarowość oddechowa. Podczas cyklu oddechowego w związku ze zmianami aktywności układu przywspółczulnego kolejne odstępy RR mają różne wartości. W takich przypadkach najczęściej piszemy: „rytm zatokowy niemiarowy” lub „rytm zatokowy,..

Omdlenie i drgawki

.. ...kolejce w sklepie. I mam niemiarowość oddechowa ( ale to podobno normalne ). Czy ktos mial podobne objawy? Co to moze być? witam! mam bardzo podobne objawy i stwierdzone omdlenia wazo - wagalne. potwierdził to test wysiłkowy który Tobie również powinien zostać zalecony.omdlenia..

Wyniki UKG i EKG

.. ...osierdziu. EKG niemiarowy - niemiarowość oddechowa,HR około 80 - 100/min,bez istotnych zaburzeń repolaryzacji za interpretacje wyników z góry dziękuje oczywiście w pierwszym te wyniki to nie są EKG tylko UKG; ) EKG niemiarowy - niemiarowość oddechowa,HR około 80 - 100/min,bez istotnych..

Interpretacja holtera i echa

.. ...zatokowy z okresowo wyraźną niemiarowościa oddechową i zahamowaniami zatokowymi. W nocy jeden epizod bloku a - v 2 stopnia typu periodyki wenckebacha z przerwą trwającą 1,8 sek.. Poza tym bez zaburzeń przewodzenia. Sporadyczne zaburzenia rytmu: 1 pobudzenie przedwczesne komorowe i 2..

Bóle serca , duszności

.. ...ekg wychodzi mi ciagle niemiarowość oddechowa, w Echu wyszedl pogrubiały płatek zastawki mitralnej o ruchu prolapsowatym ze śladem IM - COKOLWIEK TO OZNACZA????????? Nie wiem juz co o ym wszystkim sadzic czy rzeczywu=iscie to nerwica czy jakas choroba wiencowa alvbo wada!!! Dodam ze w..

Czy to arytmia?

.. ...rownie dobrze wykryc niemiarowosc oddechowa - serce podczas wdechu przyspiesza, przy wydechu zwalnia. A glupi cisnieniomierz oszukany przez Twoje serduszko wykryl arytmie : ). ziółka uspokajające ,aspargin i vit.B6.Gimnastyka. tylko jak mierzę ciśnienie to oddycham miarowo i nigdy nie..

Nierównomierny puls (caly czas)

.. ...częste - nazywa sie to niemiarowość oddechowa: ) Nie przejmuj się tym. ja jestem stara i mam niemiarowosc od dziecka ; ) aha, czyli mam sie tym w ogole nie przejmowac? czy moze na wszelki wypadek udac sie do lekarza rodzinnego dla swietego spokoju? cos mi w domu mowili o echu serca -..

Co mi własciwie dolega? Neriwca? Inne schorzenie? Chlopak 17lat

.. ...rytm zatokowy z cechami niemiarowości oddechowej. Ponadto wykryto - 121 pojedynczych nadkomorowych pobudzeń przedwczesnych - 8tachykardii wszystkie w dzień - 69 bradykardii wszystkie w nocy Na obecną chwile mam kłucia, ściski, inne bole w klatce piersiowej, nawet w okolicach mostka,..

WPW - wyniki holtera

.. ...rytmów niemiarowych ( niemiarowość oddechowa ) podsumowanie: rytm zatokowy z tendencją do szybkiego, niemiarowość oddechowa widoczna głównie podczas snu. Zespoły QRS o morfologii bloku lewej odnogi pęczka Hisa. Okresowo zespoły QRS o prawidłowej morfologii - choć poszerzone. Granicznie..

Bardzo proszę o pomoc, czy to problem z sercem??

.. ...być??? czytałam o jakiejś niemiarowości oddechowej, czy to może być to mam tak,że przy wdechu tętno przyspiesza, a przy wydechu zwalnia... czy może to być też na tle braku potasu?? Prawdopodobnie to skurcze dodatkowe...tak mi sie wydaje, najlepiej założyc całodobowe badanie serce czyli..

Ból zołądka od serca??, czy nerwy?

.. ...podejrzewam u siebie niemiarowośc oddechowa, mam 22 lata, uprawiam czynnie bieganie, może, przy zawale dolnej ściany promieniuje właśnie w okolice żołądka. mineło juz kilka dni...: ) zawał to raczej nie jest...

PROSZĘ,POMÓŻCIE MI ZDIAGNOZOWAĆ MOJE DOLEGLIWOŚCI..

.. ...nierówno - w Twoim wieku niemiarowość oddechowa to chleb powszedni, a może to pauzy wyrównawcze po dodatkowych, spróbuj zainteresować tym lekarza, i daj znać jak się coś wyklaruję pozdro! 2 miesiace temu mialem holtera, 4 razy EKG, echo serca,przeswietlenie klatki..