Niemiarowość oddechowa EKG

Czy mam nerwicę serca?

.. ...mi EKG ktore wykazalo niemiarowosc oddechowa ( lekarz stwierdzil ze to mormalne ). I niby bylo ok... do pewnego czasu. Objawy zaczely powtarzac sie co raz czesciej. Doszlo straszne dretwienie rak... Drugi raz poszedlem do lekarza. I EKG wykazalo to samo. Mialem robione badania na..

Dodatkowe skurcze - Str. 124

.. ...dzieci... ktos tu pisal o niemiarowosci oddechowej w ekg: przeciez to jasne jak slonce dziecko to zna, normalne u mlodziezy z czasem zostaje na cale zycie, absolutna norma,robisz wdech - przyspiesza, wydech - zwalnia o ludzie...troszke podstaw bo po co sie w blad wprowadzacie! albo te..

Bicie serca przy wdechu

.. ...? Tak, jest to tzw * niemiarowosc oddechowa * poczytaj sobie w necie. A dla pewnosci mozesz wykonac ekg. Pzdr. pisze ze to wysteppuje u dzieci i ludzi mlodych a ja mam 18 lat * Kardiologia w praktyce * 2/2005: * Częstą cechą rytmu zatokowego, jaką możemy zaobserwować w zapisach EKG..

Ataki paniki trwające kilkanaście sekund i inne, co mi jest?

.. ...oslabienie po ataku paniki niemiarowosc oddechowa zahamowanie wzrostu od roku a mam 18 lat kiedys szybko roslem teraz juz nie rosne niska masa ciala dodatkowy spadek masy ciala od roku magnez nie pomaga na kolatanie i to chyba by bylo na tyle robione echo, ekg, krew stwierdzone:..

Wyniki UKG i EKG

.. ...osierdziu. EKG niemiarowy - niemiarowość oddechowa,HR około 80 - 100/min,bez istotnych zaburzeń repolaryzacji za interpretacje wyników z góry dziękuje oczywiście w pierwszym te wyniki to nie są EKG tylko UKG; ) EKG niemiarowy - niemiarowość oddechowa,HR około 80 - 100/min,bez istotnych..

Czy to arytmia?

.. ...rownie dobrze wykryc niemiarowosc oddechowa - serce podczas wdechu przyspiesza, przy wydechu zwalnia. A glupi cisnieniomierz oszukany przez Twoje serduszko wykryl arytmie : ). ziółka uspokajające ,aspargin i vit.B6.Gimnastyka. tylko jak mierzę ciśnienie to oddycham miarowo i nigdy nie..

PROSZĘ,POMÓŻCIE MI ZDIAGNOZOWAĆ MOJE DOLEGLIWOŚCI..

.. ...nierówno - w Twoim wieku niemiarowość oddechowa to chleb powszedni, a może to pauzy wyrównawcze po dodatkowych, spróbuj zainteresować tym lekarza, i daj znać jak się coś wyklaruję pozdro! 2 miesiace temu mialem holtera, 4 razy EKG, echo serca,przeswietlenie klatki..