Niemiarowość zatokowa serca

Echo serca - Str. 8

.. ...RYTM ZATOKOWY ZWOLNIONY Z NIEMIAROWOSCIA ZATOKOWA. Co to moze oznaczac ?? dostalam skierowanie nna echo serca, niedlugo bede je robic ? ale co moze oznaczac ta niemiarowosci i zwolnioy rytm zatokowy ?..

Echo serca - Str. 9

.. ...bradykardia zatokowa , niemiarowośc zatokowa bywa związana np. z faza oddechowową, częsta u mlodych osob no wlasnie dostalam skierowanie do kardiologa i na echo serca bo miewam bole w kl.piersiowe i nie mam zieolnego pojecia czym to moze byc spowodowane:| dziekuje za wyjasnienie Być moze..

Czy to nerwica serca? silny ból w okolicy serca

.. ...mam za niski, jakos niemiarowosc zatokowa serca, usg serca mama dobre. Wszystko zaczelo sie da lata temu i trwa do nadal. Im bardziej sie w to wkrecisz tym gorsze masz ataki i gorzej dla Ciebie. Teraz mam juz dodatkowe skurcze serca komorowe i nadkomorowe, bradycardie i tachycardie..

Arytmia zatokowa

.. ...tachycardie ale 145 i niemiarowosc zatokowa, u mnie podobno to jest po wycieciu migdalkow ( mialam bardzo czeste anginy )lub tez ja mnie sie to wydaje spowodowane jest do nerwica serca. Nie wiem ile masz lat ale u ludzi mlodych niemiarowsc zatokowa a inaczej oddechowa jest czyms..

Interpretacja wyników badania Holtera

.. ...okresowo obserwuje sie niemiarowość zatokową. Chcę dodać, że to było w nocy gdy spałam i nic nie czułam bym miałam nieregularne bicie serca ( jeżeli je mam to zawsze sie budze, mój ostatni rekord to 280 udzerzeń na minute. ) z góry dziękuje i pozdrawiam. chcę jeszcze dodać, że pisze iż..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 11

.. ...oddechu. Stwierdzono u mnie niemiarowosc zatokowa, dodatkowe skurcze ale to juz wiedzialam wczesniej bo mailam trzy holtery, skolioze prawostronna piersiowa, dyskopatie kregow szyjnych i zmiany zwyrodnieniowe, a oprocz tego poziom potasu grubo poniej normy chodz od miesiecy przyjmuje..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 61

.. ...przez telefon ze mam niemiarowosc zatokowa co wyszlo po trzecim holterze w przeciągu miesiaca czy jest to coś niepokojącego czy może to być wywołane nerwami ? idę 14 na wizytę u pani kardiolog wiec ciekawe co powie Skoro ekg i usg wychodzi dobrze to znaczy, że można spać spokojnie. Samo..

Odczytanie wyników Holtera serca

.. ...godzinach nocnych epizody niemiarowośći zatokowej oddechowej. Odstęp PQ skrócony do 100 msek. Pozdrawiam i jeszcze raz z góry dziękuję za odpowiedż. Witam! Wynik holtera nie jest dobry. Masz liczne zaburzenia rytmu serca. Powinnaś się jak najszybciej skontaktować z dobrym kardiologiem...

Nadciśnienie

.. ...sve - 2 arytmia - 83 - niemiarowość oddechowa, zahamowania zatokowe - co to znaczy? 2/holter 60%ciśnienia skurczowego i ok. 80 % rozk. wykraczało poza granice normy. W nocy ok. połowy pomiarów - nieprawidłowa zachowany nocny spadek 3/echo serca ok 4/ usg przepływu w tętnicach szyjnych -..

Bicie serca przy wdechu

.. ...? Tak, jest to tzw * niemiarowosc oddechowa * poczytaj sobie w necie. A dla pewnosci mozesz wykonac ekg. Pzdr. pisze ze to wysteppuje u dzieci i ludzi mlodych a ja mam 18 lat * Kardiologia w praktyce * 2/2005: * Częstą cechą rytmu zatokowego, jaką możemy zaobserwować w zapisach EKG..

Różnica miedzy ekstrasystolią a parasystolią komorową - Str. 2

.. ...( Parasystolia ) to niemiarowość pracy serca powstała w wyniku rytmicznego wysyłania pobudzeń przez ognisko pozazatokowe ( ektopowe ), chronione przed pobudzeniem z węzła zatokowego okołoogniskowym blokiem ochronnym. W przypadku parasystolii pobudzenia przedwczesne występują w sposób..

Interpretacja wyników Holtera.

.. ...zaznaczył tylko ,że jest to niemiarowość zatokowa serca.Chodzi o moją 5 - letnią córeczkę:( Średni rytm HR z doby wynosił 101 opob/min , max rytm HR 203 , min rytm HR 54... 05:05 nad ranem ,najdłuższa pauza RR 1249 msec . 136000 qrs * ów , 132 pojedynczych nadkom. pobudzeń przedwczesnych..

Proszę o pomoc w interpretacji wyników Holtera 5 -letniej córeczki!!

.. ...zaznaczył tylko ,że jest to niemiarowość zatokowa serca.Chodzi o moją 5 - letnią córeczkę:( Średni rytm HR z doby wynosił 101 opob/min , max rytm HR 203 , min rytm HR 54... 05:05 nad ranem ,najdłuższa pauza RR 1249 msec . 136000 qrs * ów , 132 pojedynczych nadkom. pobudzeń przedwczesnych..

Niemiarowość zatokowa serca..

.. ...Bardzo proszę o wyjaśnienia ,co dokładnie jest ta niemiarowość?? Wiem ,że zaburzenia rytmu serca..aparat holtera wykazał tą niemiarowość..Czy ustępuje wraz z rozwojem organizmu dziecka?? Prosze o pomoc...