Niepełnosprawność

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 29

.. ...orzeczenie o stopniu niepełnosprawności ? o rencie to zapomnij mnie tez kardiolog kierowal na rente ale lekarz orzecznik uzdrowil mnie stopien niepelnosprawnosci mozesz sie ubiegac dostalam druga grupe pozdrawiam Miło tu znowu wejść, bo mam wrażenie że pisuje tu dość regularnie kilka..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 36

.. ...umiarkowany stopien niepełnosprawnosci. Czy po wykonaniu ablacji nie zabiorą mi grupy? Korzystam z programów PFRON - u na dofinansowanie studiów i nie chciałabym tego stracic :/ . Jeżeli Wiecie cos na ten temat to prosze o odpowiedz. Mam pytanie do Pana Doktora czy arytmie komorowa da..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 123

.. ...inaczej podchodzić do niepełnosprawności.Nie tylko wytykać palcami,wyśmiewać się ( bo z czymś takim w moim życiu również spotkałam się,ale nauczyłam się z tym żyć )ale traktować jak pełnowartościowych,umiejących więcej dawać jak brać,potrafiących gorąco kochać ludzi.Warto nad tym..

Sztuczne zastawki serca - operacja Rosa - aorta 47mm - Str. 3

.. ...wojewódzkiej, gdzie przywrócono niepełnosprawność synkowi. Tylko zastanawia mnie , dlaczego komisje powiatowe tak nas traktują . Pani dziś powidziała , że nasz przypadek to pomyłka.I że takie dziecko jest niepełnosprawne bez dwóch zdań. U nas na wojewódzkiej tez uznano syna za zdrowego...

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 12

.. ...upośledzenia u orzeczników niepełnosprawności a to gwarantuje pracę w warunkach zakładów pracy chronionej ,dofinansowania do turnusów rehabilitacyjnych i jeszcze kilka ciekawych rzeczy. Orzeka o niepełnosprawnosci oprócz ZUS ( sami uzdrowiciele ) MOPS. Mało tego z PFRON bez łaski dostaje..

Ablacja - Str. 5

.. ...orzeczenie o stopniu niepełnosprawności ? Ja jestem po ablacji, niestety nieskutecznej i mam zasiłek pielęgnacyjny i orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Witam wszystkich. Mam 20 lat.Właśnie wróciłam z Zabrza, ze ŚCCS,w czwartek miałam ablację. Podobno zabieg się udał. Czuję się..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 144

.. ...pedagogicznej,że mam orzeczenie o niepełnosprawności. Jeździłem równierz na terapie do w/w poradni.Lecz bez skutku,nerwica jak była tak jest i w skrajnych przypadkach tak atakuje że przez 3 - 4 dni nie ruszam sie na krok od domu,ponieważ występują takie onjawy jak: - zawroty głowy -..

Niedomykalność zastawki trójdzielnej stopnia 1 (2)

.. ...do spraw orzekania o niepełnosprawności,starałam się o zasiłek pielęgnacyjny dla niego lecz mi go nie przyznano.Może ktoś wie czy te choroby serca kwlalifikują syna do jego otrzymania i warto się odwoływać od decyzji.Lekarstw nie bierze ale jest pod stała opieką kardiologaProszę o szybką..

Zwężenie zastawki aortalnej i stenoza aorty

.. ...prawne Orzeczenie o niepełnosprawnościZasiłkiLinkiForumKontakt czy mozesz napisac czy masz jakies dolegliwosci w zwiazku z ta wada? Dziekuje za odpowiedz: ) pewnie i tak wszystkiego dokladnie dowiem sie w szpitalu... ale Pani informacja troszke rozjasnila mi sprawe: ) co do dolegliwosci..

Zespół Barlowa i niepełnosprawność stopnia lekkiego

.. ...orzeczenie o lekkim stopniu niepełnosprawności?Proszę o szybką odpowiedż! nie zartuj to nawet nie jest wada serca a co to jest?? PODOBNO lekarze nie zaliczaja tego do wad serca tylko do przypadlosci. Jesli jest wada to sie ja leczy albo operuje a zespolu barlowa sie nie leczy tylko..

Niedomykalności zastawek

.. ...komisje ds. orzekania o niepełnosprawności uznany za dziecko niepełnosprawne. Rokowania sa niepewne tzn. nie można określić w jakim momencie i czy wogóle będzie musiało dojśc do wymiany zastawek. Pierwsza diagnoza w Zabrzu brzmiała jednak jak wyrok - operacja. Powoli oswajamy sie z..

Stymulator serca - a świadczenia?

.. ...świadczeń to lekki stopień niepełnosprawności który w niczym mi niepomaga.ale głowa do góry z tym można żyć całkiem normarlnie.ja robie wszystko * prawie wszystko * czesc mam 19 lat i od 3 misiecy mam stymulator. Rente socjalna mam od roku poniewaz choruje jeszcze na nadcisnienie i..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 35

.. ...umiarkowany stopien niepełnosprawności, ale żyję i pracuję. Za rok stuknie mi 30 - tka ( nie mogę się tego doczekać : - ) Przede mną, w bliżej nieokreślonej przyszłości, wymiana aorty ( jest mocno poszerzona, 5, 6 cm ), zastawki aortalnej i inne poprawki. Operacje serca przechodza i..

Renta przy WPW i skierowaniu na ablację

.. ...umiarkowany stopien niepełnosprawnosci. Czy po wykonaniu ablacji nie zabiorą mi grupy? Korzystam z programów PFRON - u na dofinansowanie studiów i nie chciałabym tego stracic :/ . Jeżeli Wiecie cos na ten temat to prosze o odpowiedz. jeżeli masz grupę z powiatowego zespołu do orzekania i..

Renty, zasiłki rehabilitacyjne, zasiłki chorobowe

.. ...inwalidzką, ( teraz stopień niepełnosprawności ), ale mimo że moja wada jest złożona i że mimo 3 operacji nie jestem całkiem zdrowa, dostałam ostatnie orzeczenie w MOPSie na kolejne 3 lata. Ale stopień mam już nie lekki, jak wcześniej, ale umiarkowany i pobieram 153 zł zasiłku..

Po wszczepieniu stymulatora serca

.. ...uzyskaniu renty lub stopnia niepełnosprawności......... czekam na odzew dzięki hn z dolnośląskiego gg 890666 Witaj kolego mam deko więcej lat i nie myśle o rencie bo człowiek z rozrusznikiem nie jest ułomny i kaleka. No chyba że jesteś elektrykiem np. dyżurnym w stacji WN i masz pod..

Ablacja jako działanie profilaktyczne?

.. ...umiarkowany stopien niepełnosprawnosci. Czy po wykonaniu ablacji nie zabiorą mi grupy? Korzystam z programów PFRON - u na dofinansowanie studiów i nie chciałabym tego stracic :/ . Jeżeli Wiecie cos na ten temat to prosze o odpowiedz. Głos za ablacją .... Z doświadczenia życiowego ...: )..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 11

.. ...mam znaczny stopien niepełnosprawności ) i pracuje ( jest to praca chroniona w domu przy komputerze ) przynajmniej mam jakies zajecie i nie myśle tyle o chorobie , czuje sie dowartosciowana i potrzebna od niedawna jestem męzatką, dzieci nie mamy wiec z czasem coś trzeba zrobić: ) Do..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 23

.. ...o przyznaniu stopnia niepełnosprawności, niż ci z ZUSu Witam Mam do was pytanie, czy ktoś z was przyjmuje Ventavis? Jeżeli tak to napiszcie czy zauważyliście poprawę i ewentualnie jakie wystepowały u was skutki uboczne. Pozdrawiam i życze zdrówka To forum zostało stworzone dla ludzi z..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 25

.. ...zauważają tylko widoczną niepełnosprawność, jak ktoś nie ma kończyny. A na razie jeszcze wyglądam całkiem normalnie. Ale po schodach nie chodzę i jak coś trzeba załatwić na piętrze lub wyżej to proszę o pomoc. Wcześniej to wstydziłam się prosić o pomoc ale teraz nie mam oporów. Moją..

Aparat do mierzenia INR - Str. 4

.. ...jest posiadanie stopnia niepełnosprawności. Kolejnym krokiem musi być rozmowa z odpowiednim oddziałem regionalnym PFRON ( tutaj link: http://www.pfron.org.pl/portal/pl/28/26/Oddzialy_Funduszu.html ) celem ustalenia jakie niezbędne warunki należy spełnić żeby móc się ubiegać o..

Aparat do pomiaru INR - wasze opinie - Str. 2

.. ...umiarkowany stopień niepełnosprawności. Od jakiegoś miesiaca jestem szczęśliwym posiadaczem Coaguchek XS. Na poczatku problemem dla mnie było umieszcenie poprawnie kropli krwi na pasku. Niestety potrafił wyskoczyć błąd i pasek do wyrzucenia ale w tym momencie powoli dochdzę do wprawy...

Aparat do pomiaru INR - wasze opinie - Str. 3

.. ...się orzeczony stopień niepełnosprawności. Ja mam Coaguchek firmy Roche. Ja póki co po pobieraniu krwi ( jak się ranka trochę zagoi, zwykle na drugi dzień ) smaruję Cepanem - maścią przeciw bliznom. W ten sposób nie porobią mi się zrosty. Ale prędzej czy później aparacik trzeba będzie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 376

.. ...komisji o orzeczeniu o niepełnosprawność ponieważ ona ma wadę wzroku i nie widzi na lewe oczko i już do 4 nie spalam a oczy mnie pieką jak cholera dowiedziałam sie ze mogę sie starać o nauczania zintegrowane dla córki nie wiem czy to było by dobre czytałam wcześniej ze Małgosia chyba tez..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 524

.. ...kto ma orzeczenie o niepełnosprawności ( tak jak pisałam wyżej ma astme oskrzelowa ),całkowite zwolnienie z w - f.Przez nich na dodatek nabawił się nerwicy,która uniemozliwia mu nieraz wyjście do szkoły.Ma opinie z poradni psych. - pedag. o tych zaburzeniach emocjonalnych ale niektórzy..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 525

.. ...również orzeczenie o niepełnosprawności dziecka,napisałam na co choruje - astma oskrzelowa,silna alergia.Bardzo szybciutko dostałam wezwanie do tej poradni.Okazało się,że Patryk ma bardzo wysoki poziom wiedzy,jest inteligentnym dzieckiem,posiadajacym bardzo duży zasób słownictwa,jak na..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1003

.. ...przyznanie mi stopnia niepełnosprawnosci zobaczymy czy dostane komisje mam o 16 15 poza tym jakoś się trzymam czego i wam życzę kochane moje POzdrawiam wszystkich bez wyjątku Sciskam was wszystkich buziaczki Hej kochani: ): * Ja juz w pracy! cos mnie zoładek boli od wczoraj;/ Zjadlam..

Płyn z piersi - Str. 3

.. ...właściwie oznacza, czy to coś poważnego,czy wraca się potem do normalności{mam na myśli pracę} czy to jest jakaś niepełnosprawność{tzn.wynikają sprawy rentowe potem?} proszę odp.mi szczerze pozdrawiam..

Praca w jakim zawodzie po wymianie zastawki aortalnej?

.. ...umiarkowany stopień niepełnosprawności i pobieram zasiłek pielęgnacyjny ( 153 zł ). Wcześniej miałam tylko stopien lekki. Renta mi się nie należy, bo nie mam 4 lat pracy...Moge się ubiegać o rewnte socjalną, ale do tego trzeba miec opinie pracodawcy itp, a ja nie chę go mieszac w moje..

Poszukuję osób chorych na okresowe porażenie hipokaliemiczne

.. ...orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,czy podczas porażenia masz niedowlad całego ciała,czy mialeś( aś )robione jakieś konkretne badania.Przepraszam że aż tyle tych pytań.Z góry dziękuje za odpowiedz.Pozdrawiam. Hej,u mnie poważniejsze objawy choroby zaczęły się w okresie..

Chore serce a stopien niepelnosprawnosci

.. ...III.Mam też II stopień niepełnosprawności,ale na 3 lata.Niewiem co potem.Pozdrawiam! powiem że wrato sie starać ale jest cięzko bo w tm kraju każdego uzdrawiają mała rada - ubrać się skromnie, jak można to zataić wykształcenie i doświadczenie zawodowe, - czyli zaniżyć i tyle, pozatym..

Szkam porady kardiologa

.. ...komisje by uzyskać stopień niepełnosprawności,( wcześniej miał już wydany o stopniu lekkim,ale stracił ważność )na komisji tylko weszliśmy lekarz zażądał opis usg,po czym stwierdził,że syn jest całkowicie zdrowy,porównując syna operacje z wyrostkiem robaczkowym i na moją prośbę,żeby..

Zespół Marfana, wypadanie płatka z zastawki mitralnej

.. ...przyznanie orzeczenia o niepełnosprawności. Wtedy bedzie Pani mogła odliczyc wydatki na rehabilitacje syna od podatku. Proszę poszukać w internecie strony oświęconej osobom chorym na Zespół Marfana. powinien rente dostac skoro jest chory oczywiście ,że dostanie rente , tylko ,że ile tej..

Praca fizyczna po operacji zastawki

.. ...nepełnosprawności..Ty napewno tez tak dostaniesz. Znam osoby,kóre mają niezdolność już kilka lat i są na rencie.Wszystko zależy od Twojego zdrowia i od lekarzy..Renta i niepełnosprawność to są 2 różne sprawy. Pozdrawiam!..

Operacja wymiany zastawki mitralnej!!!

.. ...umiarkowany stopień niepełnosprawności. Działam w Fundajci Serce Dziecka, kltóra skupia rodziny dzieci z wadami serca oraz dorosłych z takimi wadami. Zapraszam na nasze forum: www.forum.sercedziecka.org.pl : - ) Hej, Karolciu! Operację miałem w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w..