Niepełny blok prawej odnogi pęczka Hisa

Echo serca - Str. 5

.. ...pogarszaly. Pozdrawiam Aha niepełny blok prawej odnogi pęczka Hisa to niemal odmiana normy Witam, Dziękuję za ustosunkowanie się do mojego tematu. Nie choruję na nadciśnienie, ani nie biorę w związku z tym żadnych leku. Może jeszcze o nim nie wiem, chociaż mój ojciec chorował na chorobe..

Echo serca - Str. 39

.. ...dektogram patologiczny, niepełny blok prawej odnogi pęczk Hisa, niepatologiczne załamki Q w II, III, aVF, V4 - V6. Z góry dziękuję. Witam. Oto wynik mojego echo, proszę o poświecenie chwilki czasu i interpretacje: Czy z ta zastawka to poważne? * Wielkosc jam serca w normie. Grubosc scian..

Blok prawej odnogi pęczka Hisa

.. ...zdrowia. Ja też mam niepełny blok prawej odnogi pęczka Hisa. Nigdy nie miałem problemów z sercem, siłownia, góry, pływanie... Jednym słowem zawsze super aktywny tryb życia. Miałem robione ekg i nic nie wykazywało. Dopiero po jednej imprezie ( amfetamina, wódka z red bullem ) trafiłem do..

Blok prawej odnogi pęczka Hisa - Str. 2

.. ...powiazane. Co to jest niepełny blok prawej odnogi pęczka hisa Witajcie,u mojego 16 - letniego syna tez stwierdzono blok prawej odnogi bardzo sie boję co z tego będzie dalej,syn ćwiczy samoobronę , na razie kazano mu zrezygnowac z treningów i chodzi cały czas poddenerwowany,już nie wiem..

Blok prawej odnogi pęczka Hisa - Str. 3

.. ...Wsztstkich. Ja również mam niepełny blok prawej odnogi pęczka HIsa. Kardiolog powiedział, że ma to bardzo dużo osób ( rzeczywiście jest nas tu dużo ) i nie powoduje zagrożenia życia. Oczywiście są różne stopnie bloku. Jeśli lekarz nic wam nie przepisuje, to się nie martwcie. Mnie też..

Blok prawej odnogi pęczka Hisa - Str. 4

.. ...Przy badaniach sportowych wykryto u mnie * niepełny blok prawej odnogi pęczka Hisa * czy to coś groźnego. Lekarz powiedział ze po USG serca powie co dalej ale rownież ze po wiekszym wysiłku moge umrzeć..

Złe wyniki EKG

.. ...odpr. V1 - V3, cechy niepełnego bloku prawej odnogi oraz blok przedniej wiązki lewej odnogi pęczka Hisa, zał. Q w odpr. I, a VL, cechy przerostu lewej komory ( wskaźnik Sokołowa – 41mm ). Hmmm brzmi to bardzo groźnie ale dwukrotnie robili mi echo i serce jest w normie. Jedynie..

Zespół WPW i brak skierowania na ablację

.. ...tachykardię zatokową niepełny bloka prawej odnogi pęczka hisa i wypadanie płatka oraz niedomykalność zastawki trójdzielnej i mitralnej II/I stopień. Od roku łapią mnie częstoskurcze nadkomorowe i tachykardia zatokowa - tak to zostało nazwane fachowo czy gdyby to było wpw to po ekg..

Czy EKG wykaże niedomykalność zastawki?

.. ...okazało się, że mam niepełny blok prawej odnogi pęczka Hisa. Na szczęście nie jest to nic poważnego, ale muszę udać się do kardiologa, bo chyba jednak nie da się zauważyć niedomykalności na EKG. Pozdrawiam Nie , na pewno nie odpowie bezpośrednio. Takim badaniem jest badanie..

Interpretacja EKG

.. ...przewodnictwa środkowego. Niepełny blok prawej odnogi pęczka Hisa. ja mam dokladnie to samo.boje sie tego co to moze byc.bylem u lekarza tutaj w anglii i okreslil bol glowy jako migrene klasterowa. :/ ale ja jakos im tutaj nie ufam. oni polowe chorob leca paracetamolem.jak sie dowiesz co..

Niepełny blok prawej odnogi pęczka Hisa

.. ...wszystkich!!!! ja również mam niepełny blok prawej odnogi pęczka Hisa!!! nie mam zielonego pojęcia co to jest???????????? czy ktoś może mi wyjaśnić tą dolegliwość??? w internecie na ten temat nic konkretnego nie znalazłam!!! a kardiolog też mi nic nie wyjaśnił a do tego mam..

Częstoskurcz nadkomorowy na tle nerwowym - rokowania

.. ...złapano częstoskurcz: niepełny blok prawej odnogi pęczka Hisa, QS w aVL, czestoskurcz z wąskimi zespołami, z drugiego ekg: spłaszczony zał. w III. Komentarz do holtera: * bez zaburzeń rytmu przewodzenia i zmian ST T * . Anula! gratuluję że miałaś tyle siły i sobie poradziaś, ja też tego..

Tętniak przegrody międzyprzedsionkowej i niedokurczliwość komory

.. ...wiadomość odnośnie mojego niepełnego bloku prawej odnogi pęczka hisa: byłam, u lekarza na rozmowie, innego znajomego: to nie jest groźne i nie ma żadnego znaczenia, a leczenie betablokerami jest dobre na początku, jak przestaną mi te leki działać to damy coś innego : ) tak więc fiu..