Nieregularne tętno

Czy mam nerwicę serca? - Str. 2

.. ...w klatce piersiowej, nieregularne tętno ( np. 120 uderzeń na minutę - w stanie spoczynku! ), problem z wdechem większej ilości powietrza, czasem ogólne osłabienie. Po wizycie u kardiologa i otrzymaniu leków: problemy minęły, więc można było zmniejszyć dawki - aż do zera. Jednak w..

Dodatkowe skurcze - Str. 6

.. ...jakikolwiek sposób życiu ??? Nieregularne tętno doprowadza mnie już niemal do psychozy, bo coś mi podpowiada, że takie schorzenie nie może być * lekkie * , a lekarze u których byłem raczej bagatelizowali problem... Bardzo proszę, jeśli ktoś mógłby mi coś podpowiedzieć ( rzecz jasna nie..

Ciśnienie 120/80 a tętno 116

.. ...,podej. guza ,raka , nieregularne bicie serca duszności,bule w klatce piersiowej w wieku 22 lat gdzie nigdy wcześnie nie choroeałem i znalazłem rozwiązanie przez pewien produkt który przywraca stan homeostazy czyli przywraca organizm do równowagi to znaczy do zdrowia często przebywam w..

Kiedy tętno powinno wrócić do normy po wysiłku?

.. ...8 uderzen jedno jest nieregularne tzn jakby na chwile stawalo a potem uderza z wieksza sila. Wszystko przechodzi w czasie snu i nastepnego dnia wszystko jest w normie ( tetno i cisnienie w normie ). adamn tento poniezej 60 uderzen na minute zalicza sie do bradykardii lecz u sportowcow..

Bardzo wysokie tętno o 13 latki! nawet 150

.. ...jest taki,, * Zachowana nieregularna czynność podstawowa z rytmem alfa o częstotliwości ok 10 - 12/ sek. Na jej tle rejestruje sięnieprawidłowe wyładowania zespołów fali wolnej z fala ostrą z okolic skroniowo - potylicznych pókuli mózgu prawej oraz fale fale polimorficzne ostre o..

Wysokie tętno, co dalej robić?

.. ...cieśnią guzek lity o nieregularnym kształcie wielkości 8x6 mm W dolnym biegunie lewego płata dwie zmiany hipoechogeniczne wielkości5x3mm każda. w obrębie patologicznych powiększonych węzłów chłonnych nie uwidoczniono wn,Struma nodosa. Z tym wynikiem udałam się do endokrynologa , który po..

Waga ciała a tętno

.. ...choć ćwiczę trochę ( nieregularnie ale jednak ), ostatnio po dużym wysiłku, czułem jakby głowa miała mi wybuchnąć, a potem jak odpocząłem to poczułem tak jakbym miał krew w gardle. Czy to że bardzo szybko się męczę i mam wysoki puls to objaw niskiej wagi ciała? Przyznam się, że boję się..