Nieregularny rytm nadkomorowy

Arytmia - dziwne dolegliwości?

.. ...okolo dwoch lat odczuwam nieregularne bicie serca. manifestacja objawow jest dosc roznorodna. wszystko zaczelo sie od napadu czestoskurczu nadkomorowego ( tak powiedzieli w szpitalu ) na skutek zazycia amfetaminy ( wtedy to byl ostatni raz ) i wypicia sporej ilosci alkoholu. po tym..

Czy to jeszcze nerwica?

.. ...HR<100; Rytm nieregularny:wachaniaHR>15%wśród 8 zesp. Nierówność RR w obrębie PSVT;najwyżej o 25% I jeszcze:arytmie nadkomorowe,komorowe i jakiś ich opis ( chętnie przytoczę, jeśli ktoś zechce ). W badaniu ECHO: zmiany ( chyba ) niewielkie ( wypadanie zastawki - lekarz..

Interpretacja odczytu z Holtera

.. ...tachykardie utrwalone - 15 nieregularny rytm * 80 : 0 bradykardie 40 - 60: 2410 Lekarz zwrócił uwagę na pobudzenia nadkomorowe i zalecił mi potas oraz lek concor cor 1,25 i za 2tyg. znów mam zrobić sobie holtera. Nie wiem czy ten lek jest dobry ponieważ jego przeciwwskazania to niskie..

Rozlane niespecyficzne zmiany ST-T

.. ...opis na wydruku: 116 nieregularny rytm nadkomorowy rytm RR jest nieregularny rytm PP jest nieregularny położenie załamka P jest nieregularne 420 normogram 506 znaczące obniżenie ST, możliwe niedokrwienie mięśnia sercowego Podkreślam, że parę lat wcześniej przeszłam infekcyjne zapalenie..