Nierówna praca serca

Migotanie przedsionków

.. ...na kołatanie serca ( nierówna praca, uczucie potykania się serca ). Przyczyny migotania przedsionków. nadciśnienie tętnicze ( Hypertensio arterialis ) choroba niedokrwienna serca ( IHD ) nadczynność tarczycy - nadmiar hormonów działa niekorzystnie na szybkość pobudzeń mięśnia sercowego;..

Problem z sercem, nierówne bicie, wali jak dzwon

.. ...mogą się wiązać z tym. Nierówna praca serca, odzwierciedla się mniej wydajnym krążeniem, co dalej ma wpływ na trawienie pokarmu. Co do pracy, próbowałeś oszukać swoje serce. Przy większym wysiłku było ono zmuszane do większej pracy, przez co nie odczuwałeś dolegliwości. Polecam szybką..

Kucie w klatce piesiowej - 17 lat

.. ...stwierdzono,skoki cisnienia nierównomierna praca serca,kłucie w klatce aż to łopatki.. ja dostałem leki ,ale jak się zdenerwuję to pikawa mi skacze samoistnie jak chce..pozdrawiam i zrób cos z tym bo Sercze sie zameczy ,ja zaczełem od neurologa... Na przyspieszone bicie serca dostalam..

Odczuwana nierówna praca serca i brak arytmii?

.. ...możliwe,że odczuwam nierówną pracę serca a arytmii moge nie mieć? Tak. Czasem serce po prostu zatrzymuje się na dłuższą chwilę niż w normalnym rytmie. To nie jest nic patologicznego. Chyba, że takie zatrzymania trwają kilka sekund. Również wydaje mi się to całkiem możliwe, ale na wszelki..

Nierówna praca serca, przeskoki, czy to nerwy?

.. Czesc;( mam nierówną prace serca,jakieś przeskoki nieraz trwają kilkanaście sekund naraz. Kardiolog który mnie badał powiedział ze to nerwowe. Ale nie powiedział co,czy co arytmie nerwowe czy co. Całymi dniami płacze i mam ochote zabić sie. Tak bardzo nie chce miec arytmii.Nic nie rozumiem. Wszedzie ludzie..

Przerost prawej komory serca

.. ...tętno, kołatanie serca, nierównomierna praca serca, zasłabnięcia, bóle w klatce piersiowej, sine dłonie i stopy, zmęczenie, duszności, bóle głowy. Wyniki badań EKG:Rytm pozazatokowy o częstości 85/min, ujemne zalamki P w II, III, avF, ujemno - dodatnie zał. P w V1 - V6; czasPQ=0,08sek(..

Ciągłe kołatania

.. ...fizjologicznie jest zdrowe a nierówna jego praca spowodowana jest innymi czynnikami, które zaburzają pracę serca. Bądź tu madry. Zaczęłam wykonywać badania, i tak: tarczyca ok, nadnercza ok, brak cukrzycy, miałam niby usg nerek, ale państwowo i bardzo ekspresowo, tu ciekawostka cyt: *..

Jestem po ablacji, chętnie odpowiem na wasze pytania, wątpliwości

.. ...dolegliwości np szybkie tętno, nierówna praca serca, kołatania serca, zasłabnięcia, zawroty głowy.bóle głowy pulsujące wraz z rytmem tętna ( ja osobiście te wszystkie dolegliwości miałam ), ogólne zmęczenie raczej również miałam, do tego podczas tego szybkiego bicia serca dochodziły..

Nierówna praca serca po operacji zastawki

.. Witam Mama juz jest po operacji ma zastawke pierwsze dni było ok ale teraz eh serce pracuje nierowno jest podłaczona ma rozrusznik tymczasowy czy jakos tak ale nadal nie pomaga . Wczoraj była juz w stanie agonalnym ledwo ja uratowali czy ktos mial podobnie czy jest to w stanie samo sie uregulowac ? a jezeli..