Nierówne bicie serca

Bigeminia komorowa

.. ...mocne uderzenia serca, nierówne bicie serca, kołatanie, dyskomfort w klatce itp. Jeśli subiektywne objawy obniżają standard życia lub utrudniają normalne codzienne funkcjonowanie stosuje się leki antyarytmiczne. Można także przy pomocy badań elektrofizjologicznych zlokalizować miejsce,..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 4

.. ...jeśli serce bije bardzo nierówno - tak bywa w migotaniu przedsionków. Tak więc wpw nie jest absolutnie jedyną przyczyną arytmii. Część zaburzeń rytmu świadczy o chorobie i zagrożeniu a część jest zupełnie błaha. W końcu wysiłek, stres, zdenerwowanie też powodują szybkie bicie serca. I..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 40

.. ...potem oddychać płytko, nierównomiernie i znów się położyć, a na koniec wstrzymać oddech. W czasie tych czynności uważnie słuchałam bicia jej małego serduszka. Kiedy oddychała głęboko, bicie serca zmniejszało tempo i było jakby lepsze. Ale cały czas słyszłam szmery w jej małym serduszku...

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 53

.. ...miesięcy mam codziennie nierówne bicie serca. Byłam najpierw w przychodni gdzie skierowane mnie od razu na pogotowie. Tam porobili badania krwi i EKG i stwierdzili, ze to dodatkowe skurcze komorowe. Wtedy taki skurcz był co 3 uderzenie. Przepisali mi Aspargin i tyle. Jak sie nie poprawi..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 26

.. ...ponieważ odczuwałam nierównomierne bicie serca co było dokuczliwe. Teraz wiem, że trzeba było poprosić o leki. W szpitalu leżałam prawie z 9 dni, trochę długo jak na osobę, która miała robiony zabieg, zazwyczaj jak dobrze pójdzie wychodzi się na następny dzień. Mi tak samo powiedzieli,..

Dziwne skurcze dodatkowe - Str. 3

.. ...wolno mi bije serce, nierówno mam co chwile dodatkowe bicie serca, ale że uprawiam sport to to u sportowców się zdarza, że z tym się normalnie żyje. 3miesiące temu jechałem na egzaminy do szkoły teatralnej do warszawy. Do przedziału dosiadł się typowy kark, dresiarz ze swoją dziewczyną...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 693

.. ...a w sumie taki sam. Nierównomierne bicie serca, dodatkowe skórcze, nadciśnienie, lęki przed śmiercią, ataki kołtania, uczucie jakby serce mi mialo zaraz wyskoczyć z klatki piersiowej, odczuwalne tętno jakkolwiek leżę i słyszalne rytmy udeżeń serca. To wszystko doprowadza mnie do jakiejś..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 741

.. ...uczucie lęku spowodowane nierównomiernym biciem serca, mam wtedy wrażenie, że zaraz stracę przytomność. Od dwóch dni biorę relanium tą najmniejszą dawkę, zaraz po przyjeździe do pracy ( jeżdżę autem ) nie mogę wczesniej, pod koniec pracy lek przestaje działać wtedy spokojnie mogę wrócić..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 939

.. ...owąd napady gorąca, nierówne bicie serca no i oczywiście te cholerne zawroty. Doszło do tego, że boję się zaprowadzać dziecko do zerówki, jak zamkną się drzwi jego klasy to prawie biegnę do domu, żeby jak najszybciej zamknąć drzwi i poczuć się bezpiecznie. Kiedyś lubiłam jak to babka..

Problem z kręgosłupem a bicie serca

.. ...łopatkami i mam problemy z nierówną pracą serca Arytmia serca ma wiele wspólnego z kręgosłupem. Miałem też te problemy.Nastawiałem kręgi i troszkę pomogło,ale stara znachorka jak mnie zobaczyła to stwierdziła że mam opadniente łopatki.Masując - popychała je do góry i na zewnątrz raz..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 4

.. ...zawroty ,kołatania, nierówne bicie serca a wszyscy lekarze tak to bagatelizują. Choruję na to od 6 lat. 9 miesięcy temu urodziłam córeczkę ( siłami natury ). Od porodu jest coraz gorzej. coraz częściej to odczuwam. Nie mogę nic brać bo karmię. A lekarze mówią że to raczej wina mojej..

Za szybkie bicie serca

.. ...Na watku * Niepokój, nierównomirne bicie serca * ( evaeva )zamiesiłam informacje z innego forum, której przeczytanie moze wyjasni Tobie, co się z Twoim sercem dzieje.Nie chcę instalowac takich samych postów na różnych wątkach.Pozdrawiam Masz wysoki puls,ale to jeszcze nic strasznego,moze..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 7

.. ...pojawia się kołatanie i nierówne bicie serca.Na koniec marca mam wizytę u kardiologa z kontrolnym USG. Będę wdzięczna za odpowiedż.Pozdrawiam wszystkich. Myniu! moj numer gg 9631420, jesli chcesz pogadac , zapraszam : ) Ja w 2005 roku miałem EF 20% lewą komorę 7,9 zapalenie płuc,..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 9

.. ...ponieważ to powoduje nierówne bicie serca u mnie arytmie za dużą powodowało i przepisano mi kaldyum i kazano mi utrzymywać potas ok 4 to jest najlepszy ponoć, robie sobie wynik co 2 tygodnie to wystarczy. A co do złego samopoczucia to tak jest że te wszystkie leki powodują że obniża sie..

Propranolol - Str. 4

.. ...w klatce piersiowej, nierówne bicie serca i te ciągłe napięcie... Trafiłam do kardiologa, odstawiłam kawę a nawet herbatę, wszystko, co działałoby pobudzająco. Stwierdzono nerwicę serca. Próbowałam różnych leków i wiem, że nie chcę brać żadnych psychotropów, antydepresantów. Od półtora..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 19

.. ...reki, bule w plecach, nierówne bicie serca i lęk. Z tym wystepują skurcze ciała i lek. Nie wiem co z tym robić! Jak z tym walczyć. Biorę slowmag i czasami rudotel na wyciszenie. Powraca to po kilku miesiącach, znika i znowu sie pojawia. Byłem raz u psychiatry, ale chyba nie potraktował..

Arytmia komorowa u czterolatka

.. ...lekarz rodzinny wysłuchał nierówne bicie serca, po pierwszym holterze wyszło 19% dodatkowych pobudzeń, dostał metocard w 1/5 tabl. 2 razy dziennie. W sierpniu po holterze było 14% - zwiększenie dawki metocardu rano 1/2 tabl a wieczorem 1/4. I dziś wynik kolejnego holtera EKG i szok 25%...

Jakie są objawy WPW?

.. ...wtedy szarpniecie serca, nierównoimierne bicie,pauzy itp.Czesto jednak dochodzi do napadu czestoskurczu nadkomorowego czyli przyspieszeniem akcji serca nawet do250/min.Moze to ustapić samo a niekiedy potrzebna jest interwencja lekarza.Po podaniu odpowiednich specyfików odblokowuje sie i..

To nie nerwica lecz impulsy elektryczne

.. ...serce niemiarowo ,jakoś nierównoo biło.To szybkie bicie serca często powoduje częstoskurcze.A jakie objawy Ty masz , co Ci pomaga ,jak sobie radzisz?Pozdrawiam. Łukasz, ciekawa teoria. Chętnie dowiem się wszystkiego, czego uda ci się dowiedzieć. Też podejrzewam jakieś nierpawidłowosci..

Isoptin

.. ...sercem.Miewasz arytmie? Nierównomierne bicie serca? Ten lek ma ci pomóc wyciszyć serce. Są trzy dawki ispoptinu 40,80 i 120. Porozmawiaj z lekarzem szczerze.Powinien ci powiedzieć dlaczego ci ten lek zapisuje. Pozdrawiam Ela Dzęki : ) Ja niestety musialam zrezygnowac z Isoptinu ghdzz..

Dodatkowe skurcze - Str. 145

.. ...ale nie skurcze tylko nierówne bicie. kila szydszych i kilka słabszych wolniejszych i atkie tam pzreplatanki - koszmar, ja was podziwiam jak wy dajecie rade z waszymi wariacjami serca - niezazdroszcze buziaczki dla was tulę mocno : ) wróciłam z zakupów ; ) ; ) ; ) czuje sie tak sobie tzn..

Dodatkowe skurcze - Str. 275

.. ...jeśli serce bije bardzo nierówno - tak bywa w migotaniu przedsionków. Tak więc wpw nie jest absolutnie jedyną przyczyną arytmii. Część zaburzeń rytmu świadczy o chorobie i zagrożeniu a część jest zupełnie błaha. W końcu wysiłek, stres, zdenerwowanie też powodują szybkie bicie serca. I..

WPW a ablacja - Str. 7

.. ...odczuwalne mocniejsze i nierównomierne bicie serca lecz przechodzi ono samoistnie po kilku, minutach; zdarzyło mi się nawet stracić przytomność 20 lat temu a pamiętam sytuację bo w wyniku upadku przeleżałem w szpitalu 3 tygodnie. Bardzo proszę o wasze opinie oraz gdzie wykonać zabieg..

Nierówne bicie serca

.. ...możliwośc to najlepiej iśc na całodobowe sprawdzenie rytmu pracy serca i wtedy wyjda nam te nierówności o których mowa. Co parwda nigdy tego nie miałem,ale domyślam się ze to bardzo nieprzyjemne uczucie....

Wszystko o operacji by-pass

.. ...objawy jak szybkie lub nierówne bicie serca, zawroty głowy należy natychmiast odsunąć się od niego lub je natychmiast wyłączyć. Należy sprawdzić urządzenie w autoryzowanym serwisie. Używanie telefonów nie jest zabronione. Ze względu na różne parametry techniczne telefonów komórkowych o..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 51

.. ...dzień. Jeśli chodzi o te nierówne bicie serca też tak miałem ale przszło. Kardiolog do którego chodze mówi,że to nic złego nie spowoduje ale potrafi narobić strachu. Mialem takie sytuacje że moje serducho się na chwile zatrzymywało. Po takim zajściu to się z fotela nie ruszałem reszte..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 97

.. ...bardzo mocne uderzenia, nierówne bicie i za chwile myślę, że umieram. Usypiam około 4 nad ranem, gdy udaje mi się uspokoić. Dodatkowo ostatnio mam częste bóle oraz zawrotu głowy. Ataki występują ostatnio praktycznie codziennie. Jestem młodym czlowiekiem , chciałbym dużo wolnego czasu..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 149

.. ...obudzic mnie w nocy ) nierówne bicie serca, potworne lęki( boje sie gdziekolwiek pojsc sama, o pozostaniu w domu bez nikogo nawet nie ma mowy ), zimne dlonie, nogi to najmniejsze z objawow. Najgorsze sa te nierównomierne bicia serca i zawroty glowy i takie dziwne odczucie, ktore..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 22

.. ...podwyzszone cisnienie, nierówne bicie serca, osłabienie. Na pogotowiu wszystkie badania podstawowe i wszystko w normie. Dali mi relanium 5 mg troche sie uspokoiło i wrociłem do domu. W ciagu tygodnia miałem 4 lub 5 takich ataków. Wizyta u neurologa - badanie EEG - wszytsko ok. Wiec..

Zawroty głowy i przeskakiwanie serca

.. ...naprzemienne z wolnym, niekiedy nierównym biciem serca ), koszmarne sny, lęki nocne, zawroty głowy, osłabienie pamięci, zasłabnięcia, utrata przytomności. Wyrzucenie krwi z serca umożliwiają impulsy elektryczne, które pobudzają mięsień sercowy do skurczu. Wytwarzają się one w ośrodku..

Bóle klatki piersiowej, drętwienie rąk, osłabienie

.. ...czy czujecie przy tym nierówne bicie serca? Błagam pomóżcie..nie wiem co mi jest. Od wakacji czuję się osłabiona, nie mam na nic siły. Kiedyś kochałam sport. Conajmniej 2 razy w tygodniu trenowałam siatkówkę,karate, tańczyłam. Robiłam co tylko się dało. W tym roku poszłam do liceum i po..

Dziwnie niskie ciśnienie rozkurczowe po wysiłku

.. ...zdarza mi się czuć bardzo nierówne bicie serca, czyli tak jakbym miał coś rozregulowane. Z czym to jest związane? Czy jest to wada serca, czy może coś innego? Bo już powoli zaczynam się martwić :/ Dodam jeszcze, że mam 18 lat i moja waga to 94 kg ( wiem, wiem, to jest za dużo, ale..

Wskaźnik protrombiny po wstawieniu zastawki aortalnej

.. ...jest bardzo szybkoie i nierówne bicie serca.Ja właśnie to przechodziłam po operacji zastawki.Podobno często się to zdarza po tych operacjach.W tej chwili jestem 11 miesięcy po operacji i mam spokój od 10 miesięcy..Cały czas zażywam cordarone.Narazie lekarz mi nie chce odstawić ze względu..

Nierównomierne bicie serca, jakby dodatkowe skurcze

.. Witam. Mam na imię Adam mam 18 lat. Gdy miałem 16 lat Lekarz stwierdzi u mnie serce Hiperkinetyczne i jakies nie pełne domykanie sie jakiegoś płatka czy coś takiego.Moje dolegliwosci polegaja na tym, ze mam czesto skurcz serca serce mi wtedy bije jak szalone ale jest to dosc zadko, natomiast czesciej..

Niepokojące objawy, problemy z pełnym oddechem

.. ...podobne objawy. Tak samo nierówne bicie serca i to nieprzyjemne zjawisko niemozności odetchnięcia. Tak jakbym nie mogła nabrać do końca powietrza. Spowodowane to było nerwicą. Może masz jakiś stresujący okres w życiu? Może się czyms przejmujesz? Czasem nawet podswiadomie? Mi pomogły..

Przerwy w biciu serca - Str. 2

.. ...bo stwierdzono u mnie nierównomierne bicie serca...tzn tak mi powiedziała pani internistka w przychodni, nie chciała mnie puscic az nie przyjedzie karetka...no ale nie o tym na pogotowiu zrobiono mi znów ekg i pani kardiolg stwierdziła, ze nic strasznego sie nie dzieje tylko mam jakies..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 6

.. ...miesiecy temu miałam, nierówne bicie serca ).Już sama niewiem,to * coś * niszczy mi życie,a to ciągłe ziewanie powoli doprowadza mnie do szału.Ja nie chce już ZIEWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jestem pełną życia osobą ale ta cholerna choroba powoli niszczy moja radosna osobowośc:( :(..

Nerwica w ciąży - Str. 69

.. ...lęk,szybkie,mocne i nierówne bicie serca ,panika - dobrze zniose tą ciążę i poród :( co z tym moim wysokim tętnem i ciśnieniem od paru dni... ??? mój mąż pracuje tylko w nocy więc jestem sama ... :( a z nerwica męczę się już 3 lata...boje sie tej ciąży ale zarazem bardzo chcę zajść..

Nerwica w ciąży - Str. 103

.. ...tym calym łomotaniem i nierównym biciem serca.do tego czlowiek jest zmęczony tym ciaglym umieraniem. dziś mam plamienie, ale mam nadzieję,że to jakieś resztki z okjresu, nie chcę latac na pogotowie z byle powodu, bo powiedza,ze wariatka, albo zatrzymają mnie na oddziale a ja nie mogę bo..

Problem z sercem, nierówne bicie, wali jak dzwon

.. ...mogą się wiązać z tym. Nierówna praca serca, odzwierciedla się mniej wydajnym krążeniem, co dalej ma wpływ na trawienie pokarmu. Co do pracy, próbowałeś oszukać swoje serce. Przy większym wysiłku było ono zmuszane do większej pracy, przez co nie odczuwałeś dolegliwości. Polecam szybką..

Słaba wydolność serca

.. ...leżę ) - podobno mam nierówne bicie serca - ciśnienie także niskie dokładnie niepamietam, INNE: - wzrost 195cm, - nie palę - piję mało napojów gazowanych - odżywam się bardzo dobrze, pozdrawiam Lukaszek jedynie lekarz może coś na ten temat powiedzieć.Czyjeś sugestie i domniemania nie są..

Bypassy i udar mózgu

.. ...obserwacji,ze względu na nierówne bicie serca.nie wiem dokładnie co to za zabieg,była jakby uśpiona i prądem?! jej serce było wprowadzane we właściwy rytm.nie wiem co teraz będzie,dołujące jest to ,że jak już sie myśli ,że najgorsze za nami,to coś następnego dopada:( aha,z tego co mówili..

Pomiar ciśnienia i nierówne bicie serca

.. Siedze sobie po obiadku i prosze mame zeby zmierzyla mi cisnienie. No i mierzy. Cisnienie jakies niskie, nigdy takiego nie mialem. 100 - 50. Mama mowi, ze cos nierowno bije mi serce. No to zakladam stetoskop pompuje do 80 i slucham. Slychac mocne PUK i od razu ciche puk, chwila przerwy PUK, cisza, puk i znow..

Nierównomierne bicie serca

.. ...bo stwierdzono u mnie nierównomierne bicie serca...tzn tak mi powiedziała pani internistka w przychodni, nie chciała mnie puscic az nie przyjedzie karetka...no ale nie o tym na pogotowiu zrobiono mi znów ekg i pani kardiolg stwierdziła, ze nic strasznego sie nie dzieje tylko mam jakies..

Kucie w klatce piesiowej - 17 lat

.. ...stwierdzono,skoki cisnienia nierównomierna praca serca,kłucie w klatce aż to łopatki.. ja dostałem leki ,ale jak się zdenerwuję to pikawa mi skacze samoistnie jak chce..pozdrawiam i zrób cos z tym bo Sercze sie zameczy ,ja zaczełem od neurologa... Na przyspieszone bicie serca dostalam..

Niedomykalność zastawki mitralnej i tójdzielnej

.. ...Objawy to arytmia ( nierównomierne bicie serca ), czasami tetno 110 i płytki oddech. Lekarz przepisał mi betaloc i jest lepiej ale nadal to czuje. Czekam teraz na Holtera wiec nic wiecej sama nie wiem Niedomykalność zastawek może byc zarówno przyczyną jak i skutkiem ( np. mitralna -..

Nierównomierne bicie serca, głównie po wysiłku

.. ...mocnych uderzeń serce w nierównym tempie także bardzo szybkiego delikatnego bicia jakby drugiego serca może to źle opisuje ale chodzi o to że mam wrażenie drżenia...trzepotania czegoś wnim ) Taka dolegliwość niema zwyczaju trwać dłużej jak godzina( wten czas wliczam także czas gdy siedze..

Nierównomierne bicie serca, głównie po wysiłku - Str. 2

.. ...uderzenie , ucisk w gardle, nierównomierne bicie tak jakby serce gubiło się. Natomist po lekkim wysiłku gdy przyspiesze tetno i wykonuje ten wysiłek ok. 1 - 2minut, serce bije mi szybko ale rytmicznie, natomiast powrót do normalnego bicia jest tragiczny serce gubi sie, bije bez..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 77

.. ...stwierdziła nic,poza nierównym biciem serca i ma zająć sie mną kardiolog,ale to dopiero pod koniec września,w lipcu mam mieć usg szyi bo mam powiększone węzły chłonne,a w sierpniu okulista,bo mam mętki w polu widzenia.Tak bym chciała mieć zrobione wszystkie badania i rzeczywiście niech..

Widoczne żyły na wewnętrznej stronie dłoni

.. ...oddechu, ucisk w mostku, nierównomierne, często silne bicie serca połączone z uczuciem lęku, przyspieszony puls, gorące dłonie. Według mojego lekarza to właśnie jest skutek nerwicy jednak od ponad miesiąca biorę leki psychotropowe mające na celu uspokojenie mnie. Na wszystkie inne objawy..

Propanolol i alkohol

.. ...propranolol na zbyt szybkie i nierówne bicie serca w takich ilościach co Ty go bierzesz wypukuje się on z organizmu po około 5 godzinach więc możesz napić się spokojnie ale nie przesadzaj pozdrawiam dzieki za odpowiedz Napijmy sie wszyscy po propranololu Hlup powinieneś dodać * Hlup w..

Bóle w klatce piersiowej i nierówne bicie serca

.. ...się zaczeło duszności nierówne bicie serca, robi mi się gorąco, czasami pobolewa mnie brzuch , w głowie mi się kręci jak bym był pijany , czytałem na internecie ze to moze być niewydolność serca czy to możliwe? lekarze myślą ze ja świruje oddam wszystko tylko żeby to juz sie skończyło..

Jestem po ablacji, chętnie odpowiem na wasze pytania, wątpliwości - Str. 8

.. ...odpocząć ), czuję wtedy nierówne bicie serca, co bardzo osłabia. Do Michała. Ty też masz dodatkowe skurcze komorowe? Chętnie porozmawiam z Tobą na gg. Zapisałam sobie numer. Pozdrawiam! No i na ablację sobie jeszcze poczekam:( odwołano zabieg, bo szpital nie zakupił elektrod!uważam, że..

Leczenie zapalenia osierdzia

.. ...zdenerwuję to czuję nierównwne bicie serca ( coś jakby częstoskórcz ). Czy to minie?Jestem z reguły nerwowy i mam nerwową pracę. Ekg podobno się poprawia powoli. Proponuję zastsować kurację gersona,Albo przynajmniej coś podobnego - to pomaga na wiele chorób.I unikać trucizn - zwłaszcza..

Nierówne bicie serca

.. Witam, Mam skonczone 20 lat. Odkad pamietam zdarzaly mi sie przyspieszone akcje serca ( nagle, bez jakiejs konkretnej przyczyny serce zaczynalo mi bardzo szybko bic i po jakiejs chwili wracalo do normalnego trybu pracy ) towarzyszylo po tym uczucie zmeczenia jakbym przebiegl dluzszy odcinek. Lekarz..

Nagłe, mocne, nierówne bicie serca i kłucie

.. ...mocne bicie, wyczuwam nierówna prace, zbyt szybkie tetno. czesto dochodzi rowniez klucie, jednak wczoraj bol trwal caly dzien, i byl jakby rwacy, czasami promieniowal tez do reki. Momentami tez czuje ze nogi robia mi sie z waty i potem wszystko przechodzi. prosze o jakies sugestie..: )..

Osłabienie, kołatanie serca i nieciekawe samopoczucie

.. ...uderzeń na minute, bardzo nierównomierne, . Miałem także przez chwile problemy ze złożeniem zdania i poukładania myśli oraz uczucie mrowienia w lewej ręce. Po niedługim czasie większość objawów mineła, pozostało takie rozbicie, osłabienie i szybkie tętno, w związku z czym mama zadzwoniła..

Nagłe, mocne bicie serca, nierówna prace, zbyt szybkie tętno

.. ...mocne bicie, wyczuwam nierówna prace, zbyt szybkie tetno i czuję że zaraz zemdleje. czesto dochodzi rowniez klucie, jednak wczoraj bol trwal caly dzien, i byl jakby rwacy, czasami promieniowal tez do reki. W ostatnich dniach doszło jeszcze uczucie, jakbym była niedotleniona, miala za..

Niepokój, nierównomierne bicie serca, czy coś jest nie tak?

.. Witam, Ostatnio odczuwam, że moje serce nie bije równomiernie. wygląda to mniej więcej tak: puk - - - puk - - - puk - - - PUK - - - - - - - - puk - puk - puk - puk - - - puk - - - puk i w momencie mocniejszego udezenia które czuje w całej klatce piersiowej odczuwam dziwny niepokój. Trwa to czasem kilka..

Leki,

.. ...zastawki może powodować nierówne bicie serca - idż do rodzinnego i zrób dodatkowe badania a póki co weź coś na uspokojenie , np. melisę Hej,bralam bisocard przez 2 miesiace,ale to mi nic nie pomoglo.nie skierowal mnie na inne badania,powiedzial ze mam dobrze sie o9dzywiac i duzo wody..

Szybkie bicie, duszności, ból, nierówne bicie

.. Witam jestem tu nowa, od dwóch miesięcy biegam po lekarzach spanikowana i robię badania i wszystko wychodzi ok, a ja czuję się okropnie i strasznie się tego boję. Mam puls wysoki, 126 na minutę takie napady, po czym jest normalnie, czasem duszność ścisk w gardle i uczucie zamierania serca, bóle przeróżne w..