Nierówne tętno

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 14

.. ...ciśnienie potrafi wyczuć nierówna prace serca :( . Szmer rozkurczowy 2/4 niedomykalności aortalnej wzdłuż lewego brzegu mostka i skurczowy 1 - 2/6 nad aortą, dobrze wypenione tętno udowe. W 24 godzinnym zapisie EKG zarejestrowano nieliczne pobudzeniua komorowe - zaburzenia rytmu serca o..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 693

.. ...a w sumie taki sam. Nierównomierne bicie serca, dodatkowe skórcze, nadciśnienie, lęki przed śmiercią, ataki kołtania, uczucie jakby serce mi mialo zaraz wyskoczyć z klatki piersiowej, odczuwalne tętno jakkolwiek leżę i słyszalne rytmy udeżeń serca. To wszystko doprowadza mnie do jakiejś..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 851

.. ...serce zaczęło bić jakoś nierówno i oczywiście nie miałam odwagi do niego pójść. U mnie nerwica jest o tyle idiotyczna,że nie jest cały czas taka sama. Chodzi mi objawy. Gdybym miała kołatania, tachykardie, czy typowe objawy, pewnie czułabym się spokojniejsza. A u mnie spadki cisnienia,..

Szybkie tętno - Str. 11

.. ...wyszło ze bije szybko i nierówno, wystraszyła mnie starsznie i przepisała lek na obniżenie tętna BETALOC ZOK 25, brałam troche i znowy do niej poszłam na wizyte, wystraszyła mnie że może w sercu trzeba cos tak poprzecinac i takie tam ze musze jechac do Zabrza do Kliniki Choró serca. I od..

Szybkie tętno - Str. 13

.. ...piersiowej - biło szybko, nierówno. Poprosiłam znajomą lekarkę, żeby mnie osłuchała. Ona powiedziała, że kołocze mi serce i bije dość nierówno i żebym jak najszybciej zgłosiła się na echo serca, najlepiej następnego dnia. Ale następnego dnia było jeszcze gorzej! Ciśnienie 240/170, a puls..

Dodatkowe skurcze - Str. 68

.. ...rytmu, tachykardię i nierówne tętno. Do moich dolegliwości dołączyła także nerwica ( jak mogło by jej nie byc przy takich sercowych sensacjach ). Po konsultacji z kardiologiem zdecydowałam się na kolejną ciążę.. Niecałe dwa lata temu urodziłam siłami natury drugie dziecko. Całą ciążę..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 4

.. ...tętna. Jeśli serce bije nierównomiernie i z różną siłą tzn. miga czvli na chłopski rozum * krew jest tłoczona z różną siłą * stąd bóle pleców, bóle w piersiach i całego lewego boku, a nawet omdlenia. Ciśnienie krwi i tętno bez przerwy ulega zmianie, tak że nawet lekarz nie zmierzy. Sam..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 41

.. ...powyżej 70 też odczuwam nierówne tętno. Życzę żeby serce zaraz się uspokoiło. Do Dany! Z tego co wiem w przypadku zwiększenia dawki leku przy migotaniu należy dobrać Tambocorn, nie inny lek arytmiczny, U mnie po 2 dniach zażywania Tambocornu wystąpiło migotanie i przy umiarowieniu w..

Dziwne problemy z sercem, przeskakiwanie, szczybkie tętno a raz wolne

.. ...serce biło szybko i nierówno i cisnienie znów miałam podwyzszone. Zrobili mi wszystkie badani akrwi i tez wszystko było ok. Wysłali mnie do zabrza do kliniki kardiologi i tam miałam kilka razy robione ekg i usg serca i wszystko ok, poza tym ze mialam mało magnezu i potasu. Wszystko..

Problemy z sercem? na tle nerwowym?

.. ...kardiologa z powodu nierównego bicia serca. ponieważ bylam tuż po maturze i czekalam na wyniki dostania sie na studia, lekarz z całym przekonaniem po badaniach stwierdził ze to na tle nerwowym... Zastanawiam się jednak czy oby napewno. Ostatni moje tętno wlaściwie zawsze jest powyżej 85,..

Osłabienie, kołatanie serca i nieciekawe samopoczucie

.. ...uderzeń na minute, bardzo nierównomierne, . Miałem także przez chwile problemy ze złożeniem zdania i poukładania myśli oraz uczucie mrowienia w lewej ręce. Po niedługim czasie większość objawów mineła, pozostało takie rozbicie, osłabienie i szybkie tętno, w związku z czym mama zadzwoniła..

Nagłe, mocne bicie serca, nierówna prace, zbyt szybkie tętno

.. ...mocne bicie, wyczuwam nierówna prace, zbyt szybkie tetno i czuję że zaraz zemdleje. czesto dochodzi rowniez klucie, jednak wczoraj bol trwal caly dzien, i byl jakby rwacy, czasami promieniowal tez do reki. W ostatnich dniach doszło jeszcze uczucie, jakbym była niedotleniona, miala za..