Niestrawność objawy

Nerwica - czy na pewno? - Str. 233

.. ...dokucza, bol, refluks, niestrawnosc - a mialam juz dwie gastroskopie i zoladek wyglada ok, wszelkie badania sa dobre - wiec u mnie jest to psychosomatyczne. Najwazniejsze, ze serce masz zdrowe i wszystkie badania, ktore do tej pory robiles sa ok. Zawroty glowy, dusznosci, dziwne objawy..

Kołatania serca, to nerwica?

.. ...myli sie z grypa lub niestrawnoscia przy powazniejszych objawach nie mowie ze to masz, ale wez tez to pod uwage, zwlaszcza jak piszesz o lekach...i jesli zauwazylasby do tego np dusznosci i latwe przemeczenie spowodowane jest zwykle infekcja...swieza np zeba, anginy lub po przebytej..

Nerwica - artykuł

.. ...drażliwość, problemy ze snem, niestrawność, ciągłe niezadowolenie, obniżenie nastroju i problemy seksualne ( np. przedwczesny wytrysk ). Nerwica natręctw objawia się przede wszystkim uporczywie powracającymi myślami, wyobrażeniami, wspomnieniami lub czynnościami. Najczęściej występuje..

Częstoskurcz, bóle w klatce piersiowej, problemy układu pokarmowego i inne

.. ...z żołądkiem - zgaga, niestrawność, wymioty których nie można było niczym zwalczyć. Zrobiono mi gastroskopie która nic nie wykazała. Miałem dosyć już państwowej służby zdrowia ponieważ na wszelkie badania trzeba było bardzo długo czekać, a objawy strasznie męczyły mnie. Ale jak to mówią *..

Serduszko czy cos innego ?

.. ...ucisk w mostku, objawy niestrawnosci i burczenie w bruchu, serce bije jak oszalale, poce sie, wystepuje silny niepokoj, drgawk i czeste oddawanie moczu...... to okropny stan, ziola nie pomagaja, lagodza objawy benzodiazepiny ale tez uwazam zeby sie od nich nie uzaleznic...... kiedys..