Nietolerancja glukozy

Akromegalia

.. ...tarczycy. Pojawia się nietolerancja glukozy. Mogą pojawić się także objawy neurologiczne. Ze strony układu sercowo - naczyniowego najważniejsze zmiany to nadciśnienie tętnicze, kardiomegalia i niewydolność serca. Podstawą leczenie akromegalii jest usunięcie gruczolaka przysadki. W..

Cukrzyca ciążowa zwiększa ryzyko rozwoju chorób serca

.. Już niewielka nietolerancja glukozy podczas ciąży może być wczesnym sygnałem ostrzegawczym dla kobiet. Jak wykazali naukowcy z Kanady nawet łagodna cukrzyca ciążowa zwiększa ryzyko rozwoju chorób serca w przyszłości. Wyniki badań opublikowano na łamach pisma Canadian Medical Association Journal . Choroby..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 138

.. ...zdiagnozowali tylko nietolerancje glukozy. Lekarka pierwszego kontaktu poradziła mi wizytę u psychologa lub psychiatry. Byłam u psychiatry. Wizyta trwała jakieś 10 minut. Przepisała mi Cital i Propanolol. Cital mam brać codziennie a propanolol tylko wtedy gdy pojawia się kołatanie srca...

Wypadanie włosów a metocard

.. ...krwi a ja cierpię na nietolerancję glukozy.Najgorsze jest jednak to ,ze czuję się po nim tak okropnie zmęczona, az wyczerpana ,ze nie mam nawet siły, aby cokolwiek zrobic czy wyjsc na spacer.Niestety on powoduje tez zmęczenie, az do depresji ,która juz mnie dopadła bo byłam u lekarza..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 10

.. ...więc to może być jakaś nietolerancja glukozy - mogą przy tym wystąpić bóle głowy, słabość, objawy żołądkowe, drżenie mięśni, nerwowość etc.. poszukaj w net co to jest insulinoodporność, nietolerancja glukozy podstawowe badanie cukru we krwi tego nie wykaże, trzeba zrobić test z..

Nerwica w ciąży - Str. 229

.. ...mam cukrzycy a jedynie nietolerancje glukozy więc wystarczy, ze odstawie słodycze. Tak też zrobiłam i starałam się nawet ograniczyć posiłki, żeby nie podnosić za bardzo tego cukru. Może rzeczywiście za mało ostatnio jadłam bo coraz częściej rezygnowałam z kolacji. Nie wiem czy ta moja..

Puls a wysokie fT4

.. ...je brac ) ,I ogolnie nietolerancja goraca i nerwowość. Badania zostaly powtorzone w sierpniu. 21/08 OB 2 Hemoglobina 13.8 - norma od 14 - 18 TSH 2.48 - rosnie w porownaniu do 1 oznaczenia Glukoza 88 AIAT 17 norma do 40 AspAT 14 norma do 40 anty - TPO 10,9 norma do 30 Magnez 0.77 mmol/l..

Poziom cukru 330

.. ...stwierdza sie po tescie obciazenia glukoza.Pozdrawiam. dzięki. Dziś powtórzyłm badanie - od 18.00 dnia poprzedniego piłam wodę i zjadłam lekką kolację. Dziś miałam cukier 95 i w moczu nic nie ma. pozdrawiam..