Niezupełny blok odnogi

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 5

.. ...ale to się nazywa * niezupełny blok prawej odnogi pęczka Hisa * . Objawy prawie jak moje. I czasem sama się zastanawiam, czy czasem tego nie mam? Bo nigdy jeszcze nie uchwycili mi samego początku ataku. Zawsze to EKG jest po jakimś czasie. A najgorszy to sam początek. Powiem wam, że..

Blok prawej odnogi pęczka Hisa - Str. 2

.. ...lat. Stwierdzono u mnie niezupełny blok prawej odnogo pęczka Hisa. Żadnych przeciwskazań. Zdolny do służby wojskowej bez ograniczeń. Niekiedy mam przyśpieszony puls ale ciśnienie w normie. Wysiłek fizyczny nawet intensywny wpływa na polepszenie mojego samopoczucia niż jego brak. Dlatego..

Niepełny blok prawej odnogi pęczka Hisa

.. ...Niezupełny blok prawej odnogi jest wariantem normy. : ) Oczywiście zawsze nalezy rozpatrywać w całościowym obrazie serca, ponieważ często towarzyszy innym schorzeniom. Wizyta u kardiologa wyjaśni wątpliwości...

Ból zamostkowy po wysiłku

.. ...niedomykalności, zamknięcie pfo, niezupełny blok prawej odnogi pęczka Hisa. W zasadzie moje serce uznawane jest za zdrowe. ( miałam test calcium score - ok, test wysiłkowy wykazał jedynie dolegliwości związane z wypadaniem płatka ). Hmmm czy to możliwe aby mimo regularnej kontroli kardio..

Proszę o pomoc

.. ...na moje pytanie o ten niezupeły blok prawej odnogi pęczka HIsa stwierdziłą że to nic takiego, dodam że ok 5 lat temu miałem zapalenie mięśni międzyżebrowych po lewej stronie, ale pani doktor powiedziała że nie mam żadnych zmian osłuchowych a ciśnienie też mam ok niestety nie pamiętam..

Co mi jest ?

.. ...na moje pytanie o ten niezupeły blok prawej odnogi pęczka HIsa stwierdziłaiby wszystko byłoby ok przepisała mi myolastan przeciw napięciom mięśniowych i mi przeszło na ok 2 tyg. w międzyczasie zachorowałem na grypę ostry katar i kaszel i nagle jak niby nic po powrocie z działki wieczorem..

Proszę o ocenę wyników EKG

.. ...wyniki rytm zatokowy 70, niezupełny blok prawej odnogi pęczka Hisa, szerokość zespołu QRS pomiędzy 80 a 120 ms , w odprowadzeniach I lub II i w V5 lub V6 załaek S lub S * szerszy niż 40 ms, oraz w odprowadzeniu V1 lub V2 czas wystąpienia ujemnego zwrotu ponad 45 ms lub obecny R * czas..