Niska samoocena

Depresja

Depresja

.. ...zaburzenia emocjonalne, niska samoocena lub nadmierne, nieuzasadnione poczucie winy. Chory traci zainteresowanie codzienną aktywnością, ma problemy z koncentracją i skupieniem uwagi na wykonywanych czynnościach. Odsuwa się od rodziny i przyjaciół. Możliwa kombinacja objawów jest bardzo..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 8

.. ...zle nastawienie moze niska samoocena , dazenie do perfekcji, winienie sie za zle rzeczy z przeszlosci, smutne dziecinstwo, zal do ktoregos z rodzicow, ukrywanie swoich uczuc ( złosci,radosci itd ) Trzeba wziac sie za siebie terapia i dobrego psychologa ktory pomoze nam znalezc..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 308

.. ...dziecinstwa i jak to mowia niska samoocena;( Masz racje Aga - prawdopodobnie troche przesadzam - moja kochana kobietka dostaje juz ze mna szalu - bo od pol roku tematem nr1 jest moj fatalny stan...na poczatku byla tylko drobna wysypka - niestety bezradnosc i * tumiwisizm * lekarzy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 415

.. ...pokemonem:P Oj Malgosiu masz niska samoocene widze trzeba nad tym popracowac co dziewczyny.Nikt nie jest idealny,ale ma tez zalety.Kto Ci powiedzial ze jestes brzydka to on chyba jeszcze nie widzial baby jagi hihihihihi a Ty skoncz juz z tymi pierdolami.Ladna jestes i koniec wklep sobie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1006

.. ...Wedlug mnie twoja obecna niska samoocena moze tez i z tym miec zwiazek. Na codzien slysze o stosunkach miedzy obcokrajowcami a dunczykami i nie wesole to wszystko jest. Ja sama nigdy nie ukrywalam swojego polskiego pochodzenia i nie raz slyszalam docinki z tego powodu i mimo, ze to..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 33

.. ...ruchu - przemęczenie - niska samoocena samego siebie Można wymieniać a wymieniać... ja tez byłąm leczona na nerwice ze względu na drżenia mięśni, dreszcze zimna itp. Gówno prawda ! Brak magnezu . Lekarze mówią że magnez powinien być z wit.C lub B , i takie tam w Stanach odkryto niedawno..

Nerwica - kto ją pokonuje i w jaki sposób? - Str. 16

.. ...zaakceptować samego siebie. Niska samoocena bardzo wiele kosztuje tego mężczyznę w każdej dziedzinie życia. Teraz, kiedy krytyk atakuje, może go odeprzeć, mówiąc: * Sprawiłeś, że jestem wrogo nastawiony do ludzi i się ich boję, zmniejszyłeś moje dochody, pozbawiłeś mnie przyjaciół i..

Nerwica w ciąży - Str. 127

.. ...wpadka. Mam okropnie niska samoocenę, dodatkowo perfekcjonizm czyni w mojej głowie zamęt, bo jeśli coś zrobię nie idealnie to mój perfekcjonizm karze mnie własnie uczuciami, że jestem do niczego, śmieć i zero. Ale czy gdybym była śmieciem, zerem i do niczego kochał by mnie mój mąż???..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 46

.. ...nerwicą charakteryzuje: Niska samoocena. Poczucie krzywdy. Egocentryzm ( skupienie się na sobie i swoich problemach ). Niechęć do samoanalizy i samokrytyki. Wyczulenie na krytykę i ocenę z zewnątrz. Problemy w kontaktach z innymi ludźmi. Niski próg frustracji. Zawyżone aspiracje w..

Nastoletnia nerwica - Str. 23

.. ...zaburzenia wzrokowe, niska samoocena, zmienne nastroje... Na razie to tyle. Ale co będzie potem? Chciałabym pójść z tym do lekarza, ale moja Matka stwierdzi, że próbuję na siebie zwrócić uwagę albo że panikuje i się na mnie wydrze. Wiem, bo już nieraz tak było. Co mam robić? Dodatkowo..