Niska waga

Niedowaga

Niedowaga

.. ...niedowagi. Nieprawidłowo niska waga może być przyczyną wielu zaburzeń - miedzy innymi hormonalnych. Zdrowa i odpowiednio rozwinięta tkanka tłuszczowa jest jednym ze źródeł hormonów estrogenowych. U młodych dziewcząt brak odpowiedniej ilości tkanki tłuszczowej może wiązać się z późnym..

Potas - czemu go tak mało? - Str. 2

.. ...to jaki. - Czy bardzo niska tolerancja na alkohol ( spożywam bardzo, bardzo rzadko i w niewielkich ilościach ) może mieć po części związek z niedoborem potasu ( dodam, że nie należę do osób wysokich 147 cm i waga od wielu lat waha się 40 - 45 kg. Jeśli spada poniżej 40 alkoholu wogóle..

Niewyrównane wady serca

.. ...różnych powodów np. zbyt niska waga urodzeniowa i utrzymująca się niedowaga, brak sposobów operowania danej wady, utrwalone nadciśnienie płucne itp. Niewyrównane wady to takie które powodują objawy. To znaczy organizm nie potrafi już skompensować ( działać normalnie )danej wady. Zawsze..

Kobieta/23 lata, puls ponad 130, czasem nawet do 160

.. ...i stąd też może być niska waga Poszłam do lekarza, znowu mi ekg zrobili i zamiast skierowanie do kardiologa, to dostałam na kardiologie do szpitala :( . Chyba troszkę przesada zeby z tachykardią na oddział kardiologiczny( szczególnie, że ekg nie wyszło jakies szokujące - bo 125 ). Jutro..