Niski cholesterol całkowity

HDL Cholesterol

.. ...prowadzone w USA. Pacjenci z niskimi stężeniami frakcji HDL cholesterolu mają znacznie większe ryzyko ryzyko choroby niedokrwiennej serca nawet w sytuacji gdy stężenie cholesterolu całkowitego jest w zakresie niskich wartości. Warto pamiętać, że oznaczenie stężenia frakcji HDL jest..

CRP (białko C-reaktywne)

.. ...- 300. HDL zas zbyt niski - 31.LDL - 95.Cholesterol całkowity - 180. CRP - 4.04 mg/l.Lat - 45.Jest chyba niewesolo; - ) ).Mozecie mi pomoc w zinterpretowaniu wynikow - oraz udzilic rad kilku ? Jak podniesc HDL?Czy CRP w moim wydaniu jest az tak zle rokujace?Jak zbic poziom TG do..

Niski poziom cholesterolu

.. Dzień dobry. mam pewnien problem. przy ostatnich badaniach krwi mój poziom cholesterolu całkowitego wyniósł 88.9 przy normie 120 - 200. co to moze oznaczac?? przepraszam mialam 89 Nienormalne niekoniecznie znaczy nieprawidłowe.Gdyby było 10% normy to by było podejrzane.Może to być przez..

Interpretacja wyników Biochemia

.. ...troglicerydow - bardzo niskie a im nizsze tym jeszcze lepsze Nie zgadzam się z Tobą Robert. Patrząc na wyniki oddzielnie to jest wszystko w normie, ale LDL jest w górnej granicy a HLD jest w środku . Czytając o cholesterolu właśnie proporcja HLD do LDL jest nieprawidłowa pomimo..