Niski potas przyczyny

Nerwica - czy na pewno? - Str. 15

.. ...kacem. mialem troche niski potas na codzien, ale go juz wyrownalem. wydaje mi sie, ze tu nie mozna jednoznacznie wskazac przyczyny i skutku. to jest zamkniete kolo gdzie wszystko sie miesza. jak masz slabszy dzien umyslowo to wtedy pewnie nerwica wyzwala atak, a jak jestes na kacu, nawet..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 189

.. ...wogóle, ja mam ogólnie niski poziom potasu 4,o i magnezu 1,3 miałam badane to miesiac temu i teraz tak mysle ze moze to jest przyczyna, nerwy stres i tak w kółko,do tego mam mała nadczynność tarczycy i brałam METIZOL i sama odstawwiłam bo wydawało mi sie ze jakoś gorzej mi po nich, i..

Dodatkowe skurcze komorowe - przyczyny, leczenie, prognozy

.. ...chodzilam ciagle z zaniskim potasem i magnezem, na dzien dzisiejszy biore 6 tabletek kalipozu dziennie i 500mg mgb6, a poziom mam 4 - 4,1 , okazalo sie ze mam kwasice cewkowa, czyli uszkodzone cewki w nerkach i potas ucieka..., mam zaburzenia pracy serca zarowno komorowe, jak i..

Co o tym myślicie?

.. ...metabolikami? Piszesz o niskim poziomie potasu, możliwe że mimo przyjmowania go w postaci preparatów w twojej diecie brakuje tego pierwiastka, bo twój organizm go nie przyswaja. Warto też wiedzieć co z czym się łączy, niektóre substancje osłabiają wchłanianie innych. Przyczyn niedomagań..

Niskie tętno

.. ...niedoczynnosc tarczycy i takie niskie tętno ,ze prawie niewyczuwalne a przy chorobach tarczycy i serce zle pracuje i cholesterol jest wysoki jak jest niedoczynnosc tego gruczołu i problemy z krązeniem równiez ,czytałam,ze nadmiar potasu w organizmie zwalnia puls i jeszcze moze byc wiele..