Niski poziom cukru we krwi

Nerwica - czy na pewno? - Str. 179

.. ...się, że będę mieć za niski poziom cukru we krwi, zemdleję i umrę - nikt mi nie pomoże i będę sama. Badam sie wiele razy dziennie, aż do przesady: przed prowadzeniem samochodu i wogóle przed wyjściem z domu. Teraz boję się gdziekolwiek ruszyć. Od miesiąca nie pracuję. Jestem w trakcie..

Dieta po bypasach i z cukrzycą typu II ksiażki, przepisy jakie polecacie?

.. ...odżywianie do tabel z tzw. __NISKIMI węglowodanami. Są to węglowodany, które po spożyciu podnoszą poziom cukru we krwi maksymalnie do 26% wzrostu, czyli nie nadwyrężają TRZUSTKI. Jemy niskotłuszczowo, 0% negatywnych TOKSYN, energetyczne węglowodany wyłącznie NIE przekraczające po..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 17

.. ...Świetnie dziewczyny Niski poziom cukru we krwi - fantastycznie Maja jazda samochodem - swietnie, ja pare miesiecy temu jeździlam i to daleko po 200 km sama, teraz od 4 miesiecy nie jeźdzę ale bardzo chce i to zrobie, wybacz Maju ale nie moge byc gorsza od ciebie. Jestem ciekawa co..

Kołatanie serca, bardzo duży puls i wysokie ciśnienie po wysiłku

.. ...natmoiast miałem bardzo niski poziom cukru bo 50 a po jedzeniu 62. W ostatni piątek po lekkim zmęczeniu ( długa podróz, chód około 4km z torbami ) znowu serce zaczeło latać bardzo szybko. Zgłosiłem się na pogotowie tam zrobiono mi ponownie ekg oraz elektrolity. W Ekg wyszło tylko..