Niski poziom żelaza

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 8

.. ...miałam anemię i bardzo niski poziom żelaza, drgały mi wtedy mięsnie pośladków i trzęsły się rece, kołatało serce. Pojadłam żelazo i wszystko mineło. Minał rok i znów była ta sama sytuacja, ale wtedy zaczęły mi drgać mięśnie ud, oczywiście wszystko minęło jak ładnie wyleczyłam anemię...

Uszkodzenie przewodnictwa komorowego serca

.. ...roku tracę przytomność, niski poziom żelaza( po zażyciu czuję się lepiej ). W Poradni Zaburzeń Rytmu lekarz kardiolog zaproponował mi wszczepienie rozrusznika ale się nie zgodziłam bo się boję negatywnych skutków. Po konsultacji z Panią profesor tejże poradni powiedziała mi żebym się..

Nerwica w ciąży - Str. 32

.. ...pokrzywę ze względu na niski poziom żelaza,ale czuję że jest już lepiej,nie mam takich zawrotów głowy.Asia,mój mały podobnie się rusza,zależy też to od dnia,co robię bo jak siędzę cały dzień w domu,praktycznie bez ruchu,to on odzywa się co jakiś czas,ale najwięcej wieczorem i trochę..

Kłucie serca, duszności i zawroty głowy

.. ...Witam. Przypadkowo znalazłam Twoje pytanie. Mam nadzieję, że znasz już przyczynęi czujesz się dobrze. Miałam identyczne objawy. Okazało się, że to za niski poziom żelaza i magnezu w organiźmie. Pozdrawiam!..

Niski poziom magnezu a arytmia

.. Czy ktoś moze słyszał , że nieduży niedobór magenzu ( 1,7 ) we krwi moze powodowac silną arytmię? Będę bardzo wdzieczna za odpowiedzi.... Ja jestem wręcz pewna tego , sama jestem po udarze mózgu i musze dbać o właściwe poziomy wszystkich pierwiastków. to samo się dzieje jak masz nieobór potasu czy żelaza...

Tachykardia u 12-letniej dziewczynki

.. ...wiążące żelazo - jej niski poziom, oznacza już anemię!!!a anemia może powodować tachykardię - u mnei tak było. więc niech pani zrobi ćóreczce: ) jeśli ferrytyna jest niska to wystarczy zacząć podawać żelazo na receptę. jeśli córka ma małą niedoczynnosć to tym bardziej prawdobodobne jest..

Interpretacja wyników badań. Czy lekarka miała rację?

.. ...chociaż w normie się mieści - być może powinnaś skonsultować się z hematologiem. OB jest trochę za wysokie, wskazuje na lekki stan zapalny lub jakieś przeziębienie /powinno być o połowę niższe/. Pozdrawiam..