Niski puls przyczyny

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 578

.. ...wyobrażenie? Ciśnienie mam niskie, moje normalne ciśnienie, do którego jestem przyzwyczajona to 100/60, PULS około 84, a jeśli pojawia się ten objaw w głowie, jest ok 100 i ciśnienie rośnie. Zdarza się tez tak przy lęku, albo jak się zdenerwuje, albo też jak wczoraj bez konkretnej..

Uczucie oslabienia i mrowienia

.. ...tego zawroty glowy i niski puls, dodam ze ma on 58 lat, zycie jakie prowadzi nie pozwala mu na sen dluzszy jak 6 godzin. Prosze o pomoc co moze byc przyczyna takiego samopoczucia wizyta u lekarza nie zaszkodzi... nikt na forum nie jest w stanie postawic diagnozy... panu w takim wieku..

Od dzieciństwa odczuwam bóle serca

.. ...fizycznego. Mam bardzo niskie ciśnienie krwi oraz bardzo wysoki puls. Od nie dawna zaczęłam spożywać alkohol, wcześniej nie miałam z nim styczności. Wydaje mi się ze jest to wlanie tego przyczyna, po spożyciu piwa na 2 dzień mam kołatania, i uciążliwy ból serca, który trwa i po kilka..

Jaka jest przyczyna mojej arytmii?

.. ...niepokoju. Mam wprawdzie dość niskie, bo w granicach 100 - 110/( 60? )70 - 80 i puls najczęściej 70, ale mam tak odkąd pamiętam ( chyba rodzinne ) i nie wydaje mi się, by to miało jakieś znaczenie. Witaj Zuu. Moim zdaniem to nie jest arytmia tylko wlasnie nerwica.Arytmia inaczej wyglada..

Czy to na pewno nerwica? moja historia! jakie macie objawy? - Str. 2

.. ...krtani i wogole ciągle niskie cisnienie z wysokim pulsem przy normalnym trbie nawet siedzacym potrafi puls wynosic 120 nie mam sił czuje, że sama sobie nie poradze. Mam wrazenie, że jednak lekarze cos przeoczyli a moze niektoe objawy tylko sa newicowe a reszta to przyczyna hormonów ?..

Niskie tętno

.. ...niedoczynnosc tarczycy i takie niskie tętno ,ze prawie niewyczuwalne a przy chorobach tarczycy i serce zle pracuje i cholesterol jest wysoki jak jest niedoczynnosc tego gruczołu i problemy z krązeniem równiez ,czytałam,ze nadmiar potasu w organizmie zwalnia puls i jeszcze moze byc wiele..