Niskie ciśnienie 80 50 przyczyna

Leki złożone przyszłością terapii nadciśnienia tętniczego

.. ...najważniejszych przyczyn niskiej skuteczności terapii nadciśnienia. Z badań przeprowadzonych w Polsce w 2002 r. wynika, że leki na nadciśnienie przyjmuje regularnie tylko 62 proc. pacjentów. Do przyczyn tego stanu rzeczy kardiolog zaliczył brak subiektywnego poczucia choroby -..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 461

.. ...głowy.Może masz zbyt niskie ciśnienie i to jest główną przyczyną złego samopoczucia.??? Czarna dobrze mówisz.Bądż taka jaka byłaś do tej pory. Taka prawdziwa, taka kochana i taka nasza!!! DOROTKO wszyscy twierdzą zgodnie że mogą być od wszystkiego od tych spiepszonych moich kręgów..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 135

.. ...jak ty,na codzień mam niskie ciśnienie 115/72/59.i pewnego razu bez żadnej przyczyny jak sobie siedziałam w domu w fotelu zaczęło mi się robić duszno,gorąco,jakieś mroczki przed oczamii straszny ucisk w piersiach. ciśnienie mi skoczyło 180/100.na pogotowiu dali zastrzyk,zrobili ekg..

Kardiowerter / defibrylator serca (ICD) - Str. 3

.. ...)..odzywianie w miarę zdrowe..i niskie ciśnienie...Lekarze ..podają jako etiologię...nieznana przyczyna..: ) ) ) ) ) Mam nadzieję,że...nauczę się z tym zyc... Chcę też podziekować lekarzom z Akademii Medycznej w Gdańsku...za udany zabieg, bezposrednio po nim otrzymalam książeczkę.. *..

Dziwne skoki ciśnienia tylko u lekarza

.. ...zazwyczaj, w domu mam raczej niskie cisnienie i wszystko jest w porzadku. No... ale ja mam rowniez podwyzszony poziom cholesterolu i nadwage wiec lekarz zwykle traktuje to powaznie. Wydaje mi sie, ze u mnie glowna przyczyna choroby jest wlasnie stres i zycie w nerwach. Chcialabym pomoc..

Przyczyny niskiego ciśnienia tętniczego

.. Jakie są przyczyny niskiego ciśnienia tetniczego? Witaj! Hipotonia,czyli inaczej niskie ciśnienie jak wiekszość różnorakich objawow ma kilka przyczyn. Do tych najbardziej znanych należą m.in. proces dojrzewania, u szczupłych i wysokich kobiet jako wartość fizjologiczna, przy malej aktywności ruchowej,..

Nadciśnienie tętnicze

.. ...jest już dla ciebie niskie. Myślałbym może nad przyczyną nerkową nadciśnienia, chociaż jeżeli wykonano wszystkie badania to pewnie to wykluczyli. Może to być nadciśnienie samoistne tak też bywa. Radze zacząć uprawiać sport, wierze że przy większym wysiłku boli cie głowa, na początek..

Choroba Prinzmetala

.. ...Czy przyczyną może być niskie ciśnienie w granicach 90/60 lub niższe? Może ktoś wie o innych przyczynach występowania tej choroby niedokrwiennej. Witam Ewo nie wiem czy w dalszym ciagu korzystasz z portalu, ale odpowiem na pytanie. Sama mam cale zycie niskie cisnienie, migreny, zimne..

Od dzieciństwa odczuwam bóle serca

.. ...fizycznego. Mam bardzo niskie ciśnienie krwi oraz bardzo wysoki puls. Od nie dawna zaczęłam spożywać alkohol, wcześniej nie miałam z nim styczności. Wydaje mi się ze jest to wlanie tego przyczyna, po spożyciu piwa na 2 dzień mam kołatania, i uciążliwy ból serca, który trwa i po kilka..

Odczytanie wyników Holtera serca

.. ...I jeszcze jedno mam niskie ciśnienie, dwa dni temu 100/60, ale co zrobić zawsze miałam niskie, ale jak mam takie to ciężko mi normalnie funkcjonować. Pozdrawiam. Hej! Hmmm.. takie objawy mogą świadczyć o nerwicy, ale to nie musi być akurat ta choroba. Przyczyn złego tak samopoczucia może..

Mroczki przed oczami

.. ...spoczynkowe masz trochę niskie norma 60 - 80 no nie zawsze ; ) - * u mnie norma to 120/180 w spoczynku ale ja jestem kosmitką ; ). idź do lekarza bo przyczyn może być wiele. może masz problem ze spadającym ciśnieniem jak wstajesz albo może masz anemię, zrób badania. acha jak będziesz..

Dziwnie niskie ciśnienie rozkurczowe po wysiłku

.. ...120/48 z tendencją do spadku.. jak widać ciśnienie rozkurczowe jest BARDZO niskie. Co mam z tym zrobić? jakie są tego przyczyny? Skurczowe w normie, rozkurczowe jest zbyt dużo obniżone. Marsz do lekarza...

Brak sił, jakby powietrze ze mnie wypompowano

.. ...złapać oddechu. Mam niskie ciśnienie i od kilku miesięcy biorę gutron i aspargin na kołatanie serca. Myślałam że to niskie ciśnienie jest przyczyną dolegliwości, ale ciśnienie się unormowało a ja nadal czuję się źle. Co robić. EKG mam w normie. O co więc chodzi? Pomóżcie mam 32 lata a..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 564

.. ...samego rana mam bardzo niskie ciśnienie.W pewnym momencie ,aż się wystraszyłam.Nie wiem co jest tego przyczyną ,być może pogoda albo osłabienie .Mam nadzieję ,że jutro bedzie lepiej bo w przeciwnym razie ciężko będzie pogrzeb przetrzymać! Ja przez kilka dni nie będę pisała ale jak wróce..

Odkrztuszanie dziwnej masy z płuc i osłabienie

.. ...z tym, ale mam dość niskie ciśnienie i szybko się męczę. Tak więc byłabym wdzięczna za jakąś radę. na twoim miejscu nie lekceważyłabym tego. powinnać iść do pulmunologa z tymi płucami i ewentualnie do laryngologa. nie wiem co to jest może warto położyć się do szpirala i zobaczyć co jest..

Czy nie za niskie ciśnienie?

.. ...rozkurczowe jest trochę niskie, ale od około 2 - 3 lat miałam wartość tego ciśnienia ok 60. Czym może być spowodowana taka niska wartość? I czy może ona być przyczyną tego, że jestem ciągle osłabiona i ospała? Ewentualnie w jaki sposób można to ciśnienie podwyższyć? Mam 21 lat, lekką..

Skok ciśnienia -* wymioty?

.. ...wymioty. normalnie ma niskie ciśnienie,później mówił, że już wcześniej,w ciągu dnia był osłabiony, ale czy taki skok ciśnienia spowodowany podnieceniem mógł być bezpośrednią przyczyną wymiotów czy to raczej przypadkowa zbieżność? jeśli tak to czy może to oznaczać coś poważnego? witam czy..

Ból w klatce

.. ...jest nawet lekko zbyt niskie. Tętno jak najbardziej prawidłowe. Gdyby było coś nie tak z sercem to ciśnienie byłoby znacznie wyższe. Ból w klatce piersiowej może mieć wiele przyczyn. Poszukaj w google. Moim zdaniem to najprawdopodobniej nerwoból. Nie przejmuj się tym, zapomnij o tym i..

Przyczyna ostrych bóli głowy

.. ...się w głowie. Jestem niskociśnieniowcem,czy może to mieć coś wspólnego z tak silny bólem głowy? po prostu masz migreny i pomęczysz sie troche mnie znikły w okresie menopauzy a trwały z 15 lat .wziełam sie na sposóbże na noc brałam środek nasennyi przesypiałam ten ból rano budziłam sie..

Bóle w klatce piersiowej

.. ...nigdy nie miałam. Mam niskie ciśnienie. Przy dużych bólach dostaje gorączki. Za wszelkie wskazówki i porady z góry bardzo dziękuję. I to jest to nieszczęście ludzi ,którzy szukają przyczyn swojego samopoczucia od innych ludzi a Twoje objawy są bardzo niepokojące,trzeba iść jak..

Przyczyny niskiego ciśnienia

.. ...od pewnego czasu mam niskie ciśnienie 90/60 80/50 możecie mi powiedzieć czym to jest spowodowane? Dodam, że wczesniej miałem ciśnienie w granicach 130/80. Brałem Aspargin, ale już od ok. tygodnia może dłużej nie biore. I jadałem też czosnek codziennie po ząbku czasami może troszke..

Stałe niskie ciśnienie i tentno

.. Moja dziewczyna ma 30 lat i ma ciśnienie średnio 106/64 i tętno 64, czy jest czym się martwić, jaka jest przyczyna takiego ciśnienia??? nie wiesz jak jej ciśnienie podnieść? Daro - jeśli nie ma żadnych dolegliwości , to być nie może nie ma potrzeby się martwić niektórzy ludzie tak mają ...jeśli jednak coś..

Dziwne ciśnienie

.. ...od zawsze miałem je niskie więc źle to znoszę. Dodam że ostatnio czuje się strasznie spięty tak jakby mi było ciągle zimno... Co może być przyczyną skoków ciśnienia? To od serca czy bardziej od stresu? Dodam że niedawno miałem robione EKG ( 4 razy ) i było dobre. Dziękuję z góry za..