Niskie ciśnienie a zawał

Nadciśnienie leczone operacyjnie

.. ...operacji jest stosunkowo niski ( w Wielkiej Brytanii - około 4000 funtów ), a pozwala ona zmniejszyć ryzyko udaru mózgu czy zawału serca aż o połowę. Obecnie prowadzone są badania kliniczne, które obejmą 110 pacjentów - część będzie operowana i dostanie leki, część tylko dostanie leki...

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 12

.. ...sprayu mimo że mam bardzo niskie ciśnienie ( swoją drogą nie zamierzam z niej nawet korzystać. Cała tą wypowiedzią zmierzam do pytania dla Pana Grzegorza. Co w takim razie jest nieetyczne? * Lekarz * który jest imbecylem i człowieka może doprowadzić do zawału swoimi durnymi wypowiedziami..

Nadciśnienie? zawał? nerwica?

.. ...holter,który ma wykryś ognisko arytmii ). Wiesz mi,masz szczęście że tego nie masz; ) Co do Twoich objawów to mam je wszystkie i są one spowodowane nerwicą. Wiem,że pewnie trudno Ci w to uwierzyć,bo mnie też czasem jest trudno - przecież to wszystko jest TAKIE FIZYCZNE,prawda? : )..

Jakby atak serca, uczucie silnego bólu w mostku

.. ...osobą która ma zawsze niskie ciśnienie, to u mnie normalne. Nie wiem co to jest? Czy to moze byc nerwica serca? czy objawy choroby wieńcowej ( dusznica bolesna ) boje sie, bo w mojej rodzinie wszyscy choruja na serce. Moja mama miała 2 lata temu zawał, mój tata ma nadcisnienie tętnicze...

Zawał serca u 18-latka?

.. ...zawał( ale ja jestem niskociśnieniowcem! )..nie chcę bezpodstawnie zawracać głowy lekarzom, chociaż nie czuję się do końca dobrze... Proszę o podpowiedź czy to mógł być zawał???Czy mogę wykonać jakieś badania zanim pójdę do lekarza, aby to sprawdzić?? Czy wogóle jakieś badanie po takim..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 502

.. ...miał mdłości i bardzo niskie ciśnienie. Przeczytałam na temat zawału bardzo ciekawy artykuł ale nie opisano w nim szczegółowo objawów jakie jemu towarzyszą w tym najbardziej krytycznym momencie.Znalazłam w nim jednak coś co mnie zainteresowało - - okazuje się że na 4 zawały 3 mają..

Wysokie ciśnienie dochodzące czasami do 160/90 - Str. 2

.. ...zdrowiem oraz osoby z niskim ciśnieniem a mają kłopoty z sercem a nawet po zawałach . Dziękuje wszystkim za odpowiedź. A co do tej siłowni to jakieś pół roku temu ćwiczyłem, ale juz przestałem. A mój kuzyn ma taki dziwny problem, jakąs godzine po przebudzeniu ma ciśnienie 100/60, czasami..

Niskociśnieniowiec cukrzyk zawałowiec - mieszanka leków

.. ...jak 50 - latka. Jest * niskociśnieniowcem * . Od kilku lat chodzi do lekarza i ten co rusz przepisuje jej dodatkowe leki. Po trzech pobytach w szpitalu również jej pojemnik z lekami powiększył sie o nowe pozycje. Z tego co wiem leki dodatkowe, które dostawała od kolejnych osób nie były..

Duszność po 3 zawałach serca

.. ...duszności są często wynikiem niskiego ciśnienia, stresu, zastój krążeniowy też może dawać duszności... może póki co niech śpi w półsiedzącej pozycji to może trochę pomóc... pozdrawiam Mój tata równiez jest po 3 zawale, tez ma duszności, nie wiadomo jak temu zaradzic tez mam porbolemy..

Nagłe i gwałtowne przyśpiesznie serca

.. ...również czuje sie nie za dobrze. Czy powinnam zrobić badania? dodam również, że mój dziadek miał zawał na serce był bardzo młody miał zalednie 36 lat. prosze o pomoc i wytłumaczenie co mi moze dolegać...

Nerwica czy choroba serca?

.. ...nie piję alkoholu, mam niskie ciśnienie, jeżdżę rowerem , na łyżworolkch, biegam, mam bardzo dużo stresu i problemy w rodzinie, czy grozi mi zawał, czy mam silną nerwicę !!!! A mam zaledwie 30 lat !!! zaden zawal raczej wam nie grozi: ) jak sie tak bojicie zawalu to idzcie do kardiologa..