.. ...100, przy stosunkowo niskim ciśnieniu. Szczerze to nie pamiętam kiedy puls spadł mi poniżej 80, nawet po lekach. Lekarz kazał mi nie dopuszczać go powyżej 80, ale niestety nie udaje mi się to. Nie mam jakiś dużych stresów: studiuję, ale jest lajtowo, w domu tez spokój, nie mam czym się..
.. ...wysokie ciśnienie czy za niskie non stop pulsowanie drżenie byłem u lekarza wczoraj ciśnienie jest ok powiedział a w głowie nadal puls i to uczucie czy może być tak ze krew nie dopływa do mózgu?? z jakiegoś powodu albo nie wiem już nie mam pojęcia proszę o poradę co mam robić bo nie znam..
.. ...napięciowe bóle głowy i niskie ciśnienie ;/ Wczoraj sobie mierzyłam i miałam 96/64 ale troszkę poruszałam sie wypiłam trochę kawy i już było 125/78 . Puls mam ogólnie w granicach 78 - 90 . Najgorsze dla mnie jest zasypianie, bo wsłuchuję sie w cisze i słysze szum, a nie wiem czy to..
.. ...czy nie jest oby za niski, mam 21 lat. pozdrawiam eeee - mój kolega dobrze wysportowany ma 56 - raz sobie mierzyliśmy : ) ja mam nadcisnienie tetnicze i przy tym puls od80 do 120 prawie codziennie czym moze byc spowodowany ten wysoki puls prosze o porade jak najszybciej wysoki puls..
.. ...85. Może masz trochę niski puls rano, lecz ciśnienie masz trochę za wysokie. Moim zdaniem powinłeś udać się do szpitala i zrobić badania między innymi EKG lub echo serca. Ja miałam kiedyś tachikardię mój puls wynosił ponad 162 uderzenia na mynutę jednak mój kardiolog zapisał mi tabletki,..
.. ...dni doszło do bardzo niskiego spadku ciesnienia 70/50 szczegolnie rano a puls przy tym jest wysoki 100 na minute ...co moze mi dolegac ? miałam robione badania ale nie wykazało nerwicy prosze o pomoc najlepiej na gg 8699808 Witajcie! No nie wiem co sobie myśleć...lekceważyłam moje..
.. ...poniżej normy i trochę niskie ciśnienie przy podwyższonym pulsie. Najgorsze spanie na plecach i jeszcze mnie bolą mięśnie na klatce. Od leku odwadniającego co chwile chodzę sikać bo jednocześnie pije wodę. Marna pogoda i boje się wychodzić na dwór a od razu by się samopoczucie poprawiło...
.. ...65, a więc stosunkowo niskie. Puls też bez szału, jakieś 60 - 70, ale im bardziej w * głąb dnia * , tym puls mam wyższy. Z kolei przed snem około 24:00 potrafię mieć puls 57. Niemal 6 lat temu z powodu nerwicy wegetatywnej brałem przez niemal rok leki na ciśnienie ( wtedy za wysokie i na..
.. ...na tą zmianę pogody niskie ciśnienie a potem wyższe i szybki puls, który mam prawie codziennie. Więc głowa do góry i wdrożyć do swojego życia te rozwiązania ( nie poddawać się!!! ). Pozdrawiam. P.S. Można też postawić na jakieś hobby albo ćwiczenia - joga albo coś innego. Gosienka, ja..
.. ...czasie zauważyłem że mam niski puls od 48 do 60.moje ciśnienie to 140/90 150/100. co to moze oznaczać ?? Bartku,jeśli uprawisz jakiś sport,to Twoj puls jest prawidłowy. Jeśli jednak tak sie nie dzieje,masz bradykardię ( zwolnioną czynność serca ). Moze sie ona przydarzyc osobom mającym..
.. ...mam 22 lata ,cisnienie niskie 96/62 puls 96 czym to grozi??i co zrobic zeby czuc sie lepiej..? Moze wystarczy wypic mocna kawe : ) ? Jeżeli nie masz zawrotów głowy, ani zachwiań z osłabienia to moim zdaniem nie ma się czym przejmować. zaglądam do tego działu, ponieważ jeszcze 10 dni temu,..
.. ...masz nawet nieco za niskie ( wartośc prawidłowa to ok 120mm/Hg ). Puls rownież jest calkowicie w porządku ( wartości powyżej 100lub ponizej 60/min są u osob niewysprtowanych możliwą patologią ).Jeynie to drżenie rąk,druga wartośc ciśnienia i reszta objawow ktore podaleś wydają sie..
.. ...tym bardziej że mam niskie ciśnienie.no ale jest co raz gorzej wiec chyba zaczne to brać tzn najmniejsza dawke 1,5.choc mam obawy po przeczytaniu ulotki tzn ze trzeba podczas brania tego leku konsultować sie z lekarzem albo że nie można go nagle odstawić. i jeszcze obserwować puls przez..
.. ...betaloku miał akcje z niskim ciśnieniem. Brałam ten lek zaledwie 3 dni i czułam się koszmarnie, nie miałam siły na nic, odpływałam, ciśnienie max.90/60. ewas a jaka dawke bralas?bo ja tez bralam 100 to puls zwalnial mi do 42 no cisnienie to ja mam wysokie to moze na mnie to tak niedziala..
.. ...tylko wtedy mama ma taki niski puls? czy normalnie tez ma nizszy? Wiesz ja mam i tachycardie i bradycardie no i niestety nerwice serca. Pozdrowienia cześć Basiu. Normalnie ma ciśnienie rzędu 120/80 a puls ok. 60/min. Przy jednym z takich napadów zawiozłem ją na ostry dyżur, gdzie zrobili..
.. Moj tata mial niedawno z tego co wiem zapasc. nie bylo wyczuwalne cisnienie na zadnym z aparatow. przyjechalo pogotowie bo juz slabl. byl pod tlenem w szpitalu. ma cisnienie ok 150 / 80 i puls 56 co robic? Według Światowej Org. Zdr. prawidłowe ciśnienie tętnicze wynosi 140/90 wiec to podane niewiele..
.. ...Czy ktoś bierze ten lek na arytmię przy niskim ciśnienieu i bardzo niskim pulsie?..
.. Mam bardzo niski puls,w granicach 40 - 50 uderzeń na mimutę i niskie cisnienie około 80 - 90/50 - 65.Do tego wypadanie płatka i liczne skurcze dodatkowe komorowe i nadkomorowe.Biorę betabloker,który nie pomaga,natomiast jeszcze obnoiża puls i ciśnienie.Czasami boje sie,że przewrócę się na ulicy i bedzie to..
.. ...przy bardzo dużym wysiłku bedą wystepowały jakieś anomalie to dopiero wtedy trzeba reagować a teraz to masz bardzo dobre tetno Ja normalnie mam ciśnienie ok 125/85 i puls 70 a po wysiłku 90/60 i puls 90..
.. ...serce. mam zawsze raczej niskie cisnienie, czesto jakies 90 na 57, czy 100 na 60...mniej wiecej w tych granicach. gdy mam niskie cisnienie jestem oslabiona - robi mi sie slabo, bledne. mam wtedy puls ok 70. a cisnienie 90/50 ( np ). co zrobic? czy to normalne? ostatnio wiecej pije wody..
.. ...50. Ciśnienie ciągle niskie ( około 90/60 ). Przez całe życie miałem raczej wysokie ciśnienie, oraz puls, więc dodatkowo się martwie. Zazwyczaj noce spędzam sam w domu. Często mam ataki lęku. Nagłe szarpnięcia serca, bardzo mocne uderzenia, nierówne bicie i za chwile myślę, że umieram...
.. ...niby też, ale ja mam niskie ciśnienie tak 102/72 czy 105/65, puls najczęściej 60 - 65. Zaraz biorę pierwszy raz...mam nadzieję że nie obniży mi jeszcze bardziej ciśnienia... Tłusty czwartek? Hehe...1 szarlotka, 3 pączki, parę ciasteczek.. : - D To było moje święto bo jestem łasuch!..
.. ...magnezu. Czuję, że mam niskie ciśnienie i szybki puls. Najchętniej położyłbym się spać ale jeszcze nie mogę bo mam trochę roboty. Jak Wy się dzisiaj czujecie? niestety ja też nie za dobrze.ja mam kołatania,nudności,tez mi slabo,gardlo zaczyna pobolewać.ja nie bede spac na stojaco,gambler..
.. ...od kiedy pamietam mam niskie z małymi wahaniami ok 95/55 . Czy te niskie ciśnienie i wysoki puls serca może byc przeciwskazaniem do operacji? Nie wiem...dzisiaj mierzyłam ciśnienie, dalej niskie, ale puls był w normie... Poradźcie proszę! Nikt nic nie wie na ten temat...??? : - ( nie..
.. ...Od paru dni ma bardzo niski puls ( 31 ), ciśnienie troche obniżone. Ogólnie jest bardzo chora, oprócz zaawansowanej łuszczycy, dochodzą do tego nerki, nogi, otyłość i już sama nie wiem co jeszcze, bo tego dużo jest. Bierze całą mase leków. Nie wiem jak jej wytłumaczyć, że powinna wezwać..
.. ...uderzenia. Ja mam też niski puls i ciśnienie, puls w granicach 50 a ciśnienie 80/55. Przy tym tętno bardzo nieregularne. Do jakiego lekarza mam iść, bo lekarz pierwszego kontaktu i tak nic nie zrobi. Narazie się męczę, mam nadzieje że to minie. Pozdrawiam. 22, a trenowałaś kiedyś..
.. ...108/89 zawsze miałam niskie ale od jakiegos czasu mam wysoki puls od ponad 80 do ponad 100. Troche sie martwię, czy to moze byc na tle nerwicowym? Co to moze być i czy wysoki puls moze wskazywac na jakieś choroby serca? Pozdrawiam. Mój mąż miał taki wysoki puls, niezaleznie od wysokości..
.. ...fizycznego. Mam bardzo niskie ciśnienie krwi oraz bardzo wysoki puls. Od nie dawna zaczęłam spożywać alkohol, wcześniej nie miałam z nim styczności. Wydaje mi się ze jest to wlanie tego przyczyna, po spożyciu piwa na 2 dzień mam kołatania, i uciążliwy ból serca, który trwa i po kilka..
.. ...aż 134! ) a naprawde niskie ciśnienie dziś miałąm 98/36 ( choć aż tak niskie wydaje mi sie niemożliwe ale tak wskazywał ciśnieniomierz ) co prawda mam 16lat i musze brać tabletki hormonalne no ale żeby ten puls był co dzień aż tak wysoki? tabletki mogą mieć na to aż tak duży wpływ? byłam..
.. ...gorzej, bo z natury mam niskie ciśnienie ( 90/60 ) i leki spowodowały zbytnie obniżenie - ale puls cały czas był wysoki. Nawet nie skierował mnie na Holtera. Nigdy nie miał czasu. Zaprzestałam odwiedzania tego lekarza i stwierdziłam, że sama sobie jakoś poradzę. Ale z dnia na dzień jest..
.. ...siebie bjawy bardzo niskiego pulsu przy dość dobrym ciśnieniu ( 124/60 puls 54 ). To powolne tętno raczej mi nie przeszkadza, ale aż czuć jak serce * bije * w klatkę piersiową. Przy wysiłku fizycznym na próbę pokonałem mał kawałek ok 50 m. Serce nie przyspieszyło tętna, a ja zaś czułem..
.. ...zajęcie witajcie wszyscy niskocisnieniowcy i nie tlyko: )czy przy bardzo niskim cisnieniu mozliwe jest odczuwanie takich objawow,jak zawrpty glowy,przykurcz szyi, problemy z oddychaniem,...podczas wysokiego cisnienia na zewnatrz np 1030 hpa... Domini daj znak, napisz,ja tez mam dusznoci..
.. ...odstawić?? Mam dostakowo niskie ciśnienie 100 - 107/49 - 65. puls 67, 73, wczoraj 83 a dzsiaj 98 * Licze ze mi odpisze co mam robic, moja mama bedzie dzwonic jutro. Jestem optymistką, ale to mnie juz coraz bardziej przeraza i moja rodzine tez... :( ( ( Co ja mam robić?? W tygodniu ide..
.. ...150/80 przy czym mam niski puls ok. 50 ? czym moze to być spowodowane ? ( mam 18 lat ) Proszę o pomoc : ) Serdedznie pozdrawiam! niema problemu do stresu. tętno * nie puls * 50 wg medycyny to rewelacyjny wynik ja jednak poszłabym do kardiologa - jesli uprawiasz sport to puls może być ok,..
.. ...takich wynikach( patrz niskie drugie ciśnienie ) może to być dla mnie w jakimś stopniu niebezpieczne? Wyniki po pierwszej przerobionej lekcji( 60 minut w stanie relaksu ): mój ciśnieniomierz zgłupiał chyba bo najpierw wyskoczył błąd. Potem udało mu się zmierzyć, oto wyniki: 130/70 puls..
.. ...dziewczyną, mam 14 lat, niskie ciśnienie, wysoki puls, i bóle głowy. Te bóle głowy ostatnio mnie dość trzymają. Chciałam iść z matką do lekarza ale, ona stwierdziła, że moje siostra w tym wieku miała tak samo. Aha, i dodam, ze moi dziadkowie mieli raka mózgu, a moja kuzynka zmarła na..
.. ...niższe nieraz nawet za niskie. Nie chcę brać leków na nadciśnienie mam 34 lata, ale jak pomyślę o badaniach okresowych w grudniu to od razu czuję że będę miała kłopoty. To są typowe przykłady efektu białego fartucha - podwyższonego cisnienia i tętna podczas badan lekarskich, np. osłuchu..
.. ...strasznie mnie męczy niskie ciśnienie z podwyższonym pulsem - normalnie ciągle mnie * telepie * w środku...także gdybym mogła prosić o poradę co mam zrobić: do jakiego lekarza się udać lub co mogę na razie sama zrobić żeby lepiej się poczuć byłabym wdzięczna!; - ) Witam, ja z kolei..
.. ...ciśnienie? Bo ja mam niskie ciśnienie i wysoki puls co chyba nie jest za dobre dla mojego serca. Pytam z ciekawości bo mam zamiar wybrać sie do kardiologa niech porobi badania i może coś mi przepisze ale wiedza nigdy nie zaszkodzi. Zupełnie nie mam żadnego pojęcia o tabletkach na serce a..
.. ...Zmierzyłam ciśnienie niskie ,ale puls 100. Łyknęłam tabletkę ziołową. Po godzinie troszkę lepiej. Drugi pomiar :ciśnienie jeszcze niższe i puls 85. * poetka30 * chyba ty pisałaś o badaniach dopaminy ,serotoniny i czegoś jeszcze. Gdzie takie badania można zrobić i ile kosztują?Nie wiem..
.. ...a puls 100 - 110 serce robi wtedy fikołki, albo trzepocze jak motyl.Lekarz zlecił badania ( dużo ) jutro wyniki.Narazie dostałam lek betaloc zok pół tabletki. Uważam, że wizyta u lekarza jest konieczna..
.. ...nerwice i piszczy mi w uszach te piszczenie przez puls albo cisnienie? aga - jakieś pół roku To 115/70 jest idealne. Poza tym masz stanowczo za niskie ciśnienie. Lekarz powinien dopasować ci nowe leki...
.. ...39 - 41 czy to nie za niski puls??? Puls jest niski ale to też zależy od wieku. Wiem, że im osoba starsza tym puls niższy. Radziłabym wybrać się z tatą do lekarza. W jego wieku na pewno nie można lekceważyć wszelkich dolegliwości. Pozdrawiam Koniecznie należy zaprowadzic tate do lekarza...
.. ...zwłaszcza w nocy, mam niskie ciśnienei i wysoki puls, często też odczuwam kołatanie serca - czy to niepokojace obajwy ANNO - nie jestem lekarzem i nie mogę stawiać Ci żadnej diagnozy.Ja choruję na nerwicę lękową i do wielu objawów mogę zaliczyć również te twoje. Radzę Ci abyś zrobiła..
.. ...od miesiąca problem z niskim cisnieniem ( 90/60 ) i wysokim pulsem ( 95 ) przy tym ucisk w klatce piersiowej, poczucie ciagłego niepokoju i bole głowy a od niedawna ciśnienie zaczeło wzrastać do 140/90 i to wszystko w ciągu jednego dnia !! Chodze do lekarza ale mam wrażenie że on..
.. ...ale ciśnienie miałam niskie za to puls szko9da gadać. Oczywiście ten stan napędzałam sobie różnymi chorobami już miałam wsiadać z męże, w samochód i na pogotowie ale jakoś zasnęłam i noc minęła ok. Za to rano zmierzyłam ciśnienie jeszcze w łóżku 106/74 a puls ponad 90. i tak cały dzień..
.. ...dzisiaj niestety mam za niskie ciśnienie i za wysoki puls ale wzięłam dodatkową tabletkę bisocardu i troszkę się unormowało. Z tymi zakupami to faktycznie masakra a jeżeli chodzi o ludzi to się nie przejmuj co myślą bo i tak mają wszystko w du....Poprostu panuje u nas zwyczajna..
.. ...Ja dość często przy niskim ciśnieniu ( 85/50 ) mam puls ok. 90 - 100. A nieraz tylko 70. Różnie to bywa, ale przez całą ciążę miałam wysoki puls niezależnie czy ciśnienie było niskie czy wysokie ( 160/100 ). Aga25 wysoki puls przy nerwicy to raczej norma .W sprawie leków powinnaś zwrócić..
.. ...zazwyczaj mialam bardzo niskie 100/60 i puls 50. ale byly tez momenty gdy mi skakalo - w przeciagu godziny potrafilam miec cisnienie 200/160 a po jakies chwili wracalo do niskiego - takiego jak napisalam wyzej. mimo ze nie jestem w zadnym stresie, nie mam zadnych problemow - lekarz kazal..
.. ...problem to chyba za niskie ciśnienie 110/60,a puls ok.100. Boje się, że to ma wpływ na rozwój dziecka, bo ogólnie czuję się osłabiona. Od jakiegoś czasu jest mi zimno zwłaszcza w stopy i dłonie, często boli mnie głowa, czasem w tej głowie szumi, ciągle chce mi się spać. Ponieważ całymi..
.. ...również )...a ty masz za niskie czy za wysokie ? No ja mam tak w granicach 130/80 i pulsów ok 90, więc chyba wszystko ok jest. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam no jak na 16 - latka to chyba trochę za wysokie ..tętno też wysokie ...radziłabym pomierzyć ciśnienie przez kilka dni i..
.. ...mysłąlam ze to przez niskie ciśnienie 90/60, 100/60 a przy tym wysoki puls ok 100. Miałam robione badanie TSH - 1,91 czyli ok, ale wczoraj lekarz powiedzial ze zrobimy jeszcze FT4 i FT3 i wizyta za 3 tyg. Ale tyle złych rzeczy naczytalam się o następstwach chorej tarczycy w ciąży ze..
.. ...zeby u lekarza bylo niskie. Niestety Wiola, ja tez u lekarza mam wyższe. W domu b. niskie a u lekarza 120/80. To chyba lekki stres związany z wizytą tak wplywa na cisnienie. Ja mam u lekarza zawsze 110/70,ale normalnym ciśnieniomierzem,jak mi ktoś gdzieś w przychodni wyciąga..
.. ...drętwieje. Miałem/Mam niskie ciśnienie ( chyba ) 102/52 puls okolo 100, wczesniej mialem jeszcze 89/63. Poza tym częściej boli mnie głowa i śpię dłużej niż zwykle, około 12godzin ale i tak odczuwam zmęczenie, czasami zasypiam w ciągu dnia. Moja mama miała podobno wadę serca związaną z..
.. ...normalne że nadal jestem słaba i szybko się męczę.Mam niskie ciśnienie 110/54 ,tętno od 43 - 48 czasami podczas pojedyńczych częstoskurczów puls skacze do 90. Martwię się bo powinnam już wracać do formy...
.. ...mysle... Prosze o rady. Czy niskie cisnienie moż miec wpływ na bole kręgosłupa? neurologia? Raczej nie, ale co to ma wspolnego z moim problemem??? Moze nerwica? Ale w tym wieku? Robilas jakies badania? Nerwica nie zależy od wieku... Bardzo prawdopodobne, że to nerwica. Mrowienie ręki..
.. ...moje ciśnienie jest niskie ( 80/60 ) puls od 90 do nawet 120. boje się co to może oznaczać. będę wdzięczna za pomoc. mąż też ma tak niskie ciśnienie, w klinice powiedziano, ze w związku z tą chorobą. wczoraj ( jak juz pisalam wyżej ) po przejechaniu 200 km miał ciśnienie 80/49. Tętno..
.. ...pytanie bo zazwyczaj mam niskie ciśnienie, a wysoki puls w stanie spoczynku około 90 nawet, a przy małym wysiłku nawet ponad 100, czy to jest związane z tą wadą czy poprostu tak mam? Dodam jeszcze, że u mnie w rodzinie z jednej strony to wszyscy mają niskie ciśnienie. Aha jeszcze mi coś..
.. ...Od 4 lat mam bardzo niskie ciśnienie tętnicze, 70/50 ciśnienie to w czasie dializy i po niej potrafi spadać nawet do wartości 60/40. Przy takim ciśnieniu mój puls ma wartóść ok.120 i jeśli się zmniejsza to najwyżej do 100. Biorę hydrocorison 30mg dziennie ponieważ stwierdzono u mnie..
.. Witam! Mam dosyć niskie ciśnienie 90/50 i wysoki puls 90 - 110, pomiary robie zawsze po dłuższm spoczynku do tego jestem osłabiona i rozdrażniona, szybko się męczę, czuję także ból w klatce piersiowej w okolicach mostku, nasila się przy głębszym wdechu, miewam czasami straszne bóle głowy i nieregularne..
.. ...). do tego dochodzi niski puls, dochodzący nocą do 48 uderzeń, uczucie słabości, jakiejś takiej pustki w klatce piersiowej, uczucie braku powietrza ( trudności w oddychaniu ), nudności i drętwienie kończyn. czasem łączy się z tym lekki ból brzucha i rozwolnienie. byłem u kardiologa i po..
.. ...zawsze było ono zbyt niskie, puls w granicach 55 - 65 się utrzymywał. Po powrocie do Polski to nie ustąpiło, wręcz się nasila. Gdy siedzę lub stoję w bezruchu dłużej niż minutę, kręci mi się w głowie, mam wrażenie, że zemdleję, a czasem tracę kontakt z rzeczywistością na kilka sekund...
.. Witam , mam 30 lat, kiedys grałem w piłke nozna przez pare lat w klubie, potem sietkówka i siłownia . Obecnie pogram nieraz w niedziele i porobie pare podciagnię na drązku. rano jak mierze cisnienie to mam mniej więcej 155na 90 wieczorem 135 na 85, róznie. Puls rano u mnie wynosie ok 45 i tak do 50 w ciągu..
.. ...a przy tym puls mam niski - około 45 - 55. Czy może to być wina Bisocardu ? pozdrawiam Andrzej Siemasz sisimon! Lekarzem to ja nie jestem, ale z tego co wiem, to niektóre tego typu leki obniżające ciśnienie obniżają też puls ( np. atenolol, czy nowszy concorCOR ). Jeśli puls był u Ciebie..
.. ...leku,pozdrawiam może Captopril, Vivace ( Polpril ). dilzem znajdz sobie chlopa a nie szukaj lekuw mysza jaki dzieciak takich ludzi jak Ty nie pyjają o zdanie lekuw pisze sie przez * ó * leków analfabeto..
.. ...zasłabnięcia mama ma bardzo niskie ciśnienie bo około 90/60 i prawie nie wyczuwalny puls. Po przyjeżdzie do szpitala zbadano mamę, podłączono do aparatury i stwierdzono, że EKG jest najlepsze, wprost nie mogli wszyscy wyjść z zachwytu, ciśnienie super, zapisano leki ( za każdym razem coś..
.. ...diecie itp ), krytycznie niski poziom erytrocytów we krwi, leczenie farmakologiczne poskutkowało tym, że pół roku temu ten poziom miałam już w normie. Więc z tym jest ok. - cholesterol w normie, ogólnie mocz/krew była te pół roku temu w idealnym porządku, - kiedyś paliłam ale już wiele..
.. ...justyyna a może masz za niskie ciśnienie co powoduje niepokój w organizmie, inna opcja to tarczyca ona też może nam uprzykrzyć życie co daje dziwne objawy mimo że w badaniach jest wszystko ok Ciśnienie mam raczej w normie, 80/120, czasem wieczorem 90/140. Puls zawsze powyżej 80, bardzo..
.. ...ciśnienie czasem bardzo niskie ok.80/50 albo za wysokie 160/100.,zaczynam się cała trząść!!! Wyglądam jak bym miała taką słabszą padaczkę.SZOK!! Boję się.:( ) ) ) ) ) Jak mam słabsze takie rzuty,i trwają krótko to jakoś sobie radzę,położe się odprężę,wezmę jeszcze 25mg Betaloc.i jakoś to..
.. ...wysoki puls ponad 90 a niskie ciśnienie mało kiedy przekracza 100...byłam u lekarza rodzinnego to przepisal mi tabletki ( propanolol ) po tych tabletkach puls mi spada ale niestety ciśnienie też i wtedy mam ok 83/48...Dostalam od lekarza skierowanie do kardiooga do białegostoku i nic..
.. ...natmoiast miałem bardzo niski poziom cukru bo 50 a po jedzeniu 62. W ostatni piątek po lekkim zmęczeniu ( długa podróz, chód około 4km z torbami ) znowu serce zaczeło latać bardzo szybko. Zgłosiłem się na pogotowie tam zrobiono mi ponownie ekg oraz elektrolity. W Ekg wyszło tylko..
.. Mam 16 lat i ciśnienie ok [85/40] a przy tym puls ok 90 - 110...można od takiego czegoś dostać udaru? Ja zawsze mam 90/60 i czuje sie dobrze. Musisz zapytać lekarza. Udar niedokrwienny[ zator lub zakrzep] wiem bo mialam, to nie od ciśnienia, a udar krwotoczny[ wylew] od nadciśnienia wysokiego. Bez..
.. ...Zawsze miałam bardzo niskie ciśnienie, w granicach 100 110/ 70, zdarzalo się nawet niższe. Ostatnio moje ciśnienie wynosiło: 153/83, 162/88 przy pulsie w granicach 86, lub ciśnienie w normie: 123/80, 130/87 ale skaczący wysoki puls: 123, 145. To są wyniki mierzone w ciągu ostanich 5 dni,..
.. ...atak OZT. Zawsze byłam niskociśnieniowcem, po atakach OZT ciśnienie wyraźnie mi się podniosło. Teraz najczęściej mam około 130 - 140/85 - 90, raz poczułam się naprawdę źle i po zmierzeniu było 152/96. Poza tym do takiego ciśnienia mam dość niski puls ok. 60 - 65 i częste zawroty głowy...
.. ...normalnie i tak jest niskie to znaczy prawidłowe. Jaki lekarz przepisze mi ten propranolol? Kardiolog? Ja ten lek dostałam od internisty. Pani doktor wystawiła mi receptę na ten lek po konsultacji, powiedziałam jej że mam takie szybkie i mocne bicia serca, zwłaszcza w stresujących..
.. ...mostkiem i mam teraz niskie ciśnienie 110/65. Natomiast puls jest i tak podwyższony i po powrocie wynosił 84. Jak będziesz brał systematycznie to moze efekt bedzie lepszy. ( A napisz jaki masz puls w poz siedzącej i stojącej, ) Gdy długo lezę lub kucam i nagle gwałtownie wstanę to..
.. ...jakiegoś czasu miewam niskie ciśnienie ( ostatnio 98/56 ) i wysoki puls ( od 90 - 120 ).Od rana do nocy boli mnie głowa. Bezustannie. Czy może to być spowodowane jakąś chorobą?Martwię się,bo ostatnio w mojej rodzinie zmarła kobieta ( co prawda dużo starsza ) o podobnych objawach. Proszę..
.. ...teraz mam relatywnie niskie ( 130/80 puls 65 ). Zdiagnozowano „nadciśnienie samoistne”, choć mówiłem lekarzom, że przez 13 lat byłem nałogowym alkoholikiem, palaczem i baaardzo źle się odżywiałem. Przez te 4 lata brałem dużo leków: BETALOC ZOC, TANATRIL, LIPANTHYL,..
.. ...Witam, mam 18 lat dość niskie ciśnieni 100/70 i wysoki puls, najczęściej od 110 do ponad 130. Moim głównym problemem jest odczucie ciągłego zmęczenia. Nie wykonuję żadnych fizycznych ćwiczeń i śpię od 8 do 9h dziennie. Zdarzają mi się bóle głowy ale pmaga mi najczęściej tabletka ibuprom..
.. ...ma czegos takiego jak pasowanie tętna do ciśnienia...to raz ...dwa dosć często się zdarza, że przy niskim ciśnieniu ma się wysoki puls to dwa...Twój puls jest za wysoki, ciśnienie dobre.....to trzy: )..
.. ...ciśnienie bywa różne, przy niskim ciśnieniu [105/66 ] mam w poniektóre dni nawet puls 93. Moje serce zmęczone poprzednim dniem, bije już o wiele wolniej [puls 41] przy ciśnieniu 97/50. Miewam zawroty głowy - nawet, gdy leżę, zasłabnięcia - przynajmniej 2 - 3 razy na dzień. Ciężko jest *..
.. ...stale. pozdrawiam no własnie, a ja mam puls miedzy 80 a 109 EKG wyszlo mi dobrze, więc skąd tak wysoki puls a cisnienie mam poniżej 120/80, zawsze mam niskie Wyższe ciśnienie - wyższy puls?? u mnie nie..
.. ...110 w spoczynku ) i niskim ciśnieniem ( 110/65 ), zrobił test krwi na problemy z tarczycą, który nie wykazał niczego niepokojącego, więc stwierdził - nerwy i zakończył wizytę. witaj adam86. idź doo rodzinnego i poproś o skierowanie do kardiologa nie daj się splawić. ja mam niskie..
.. ...rezonans.Dodam, że mam niskie ciśnienie a bardzo wysoki puls czasami dochodzi nawet do 120 POMOZCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!! Witaj!ja na tę chorobę choruję już 2,5 roku.leczę się oczywiście.Moja choroba też się zaczęła po rozstaniu z narzeczonym plus to jeszcze miałam upadek - głową o..
.. ...komorę i EF trochę za niskie. Nie masz czasem wysokiego ciśneinia, albo szybkiego pulsu? Ajaki był opis w podsumowaniu echa?reszta bez znaczenia.Ile masz lat? Lat 55 po zawale wystepuje wysokie cisnienie... Do AdamaTyg. - po zawale i z wysokim ciśnieniem to się idzie jak najszybciej do..
.. ...strasznie wysoki puls i niskie ciśnienie ( 90/60 puls 126 ). Do tego potwornie boli mnie głowa i nerki. Czasem jest mi niedobrze. Wszystkie badania krwi, moczu i serca są ok. Zaden lekarz nie wie co mi jest.. Miał ktos podobne objawy? wie ktos co to moze byc ? U jakiego lekarza powinnam..
.. ...stanie spoczynku! ( przy niskim lub normalnym ciśnieniu ) Maż mój choruje na nadciśnienie, więc mamy w domu odpowiedni sprzęt do pomiarów i go używamy. Przed pójsciem do lekarza zrobiłam sobie tydzień kontrolowanych pomiarów, 3x dziennie o tej samej porze, aby mieć co doktorowi..
.. ...sićnienie aja zwasze milam i niskie ciśnienie i niski puls , czyli super. bylam jeszcze u 2 kardiologów , zrobiłam badania tarczyca i inne, wszsytko dobrze. biore magnez i czekam na wizyte do kolejnego kardiologa bo uważam ze cos przeoczyli, nie daję rady z tym żyć chociaż przez cały rok..
.. ...nowe...Kołatanie serca, niski puls i niskie ciśnienie krwi, a uczucie jakby serce miało zaraz eksplodować. Strach przed zaśnięciem powodowany myślą, że się więcej nie obudzę. Problemy z koncentracją, pogorszenie wzroku ( brak ostrości i niemożność skupienia uwagi na jednym punkcie..
.. ...też odczuwają przy tym niskim cisnieniu w ostatnich dniach co było dyskomfort. . Raczej bym przypisał to pogodzie . Zobaczymy co będzie za kilka tygodni stosowania tego . Ciekaw jestem wyników u Ciebie . u mnie chyba faktycznie już trochę organizm się przyzwyczaił, czuję się lepiej,..
.. Witam! Mam 21 lat, mój problem pojawił się pod koniec 2006 roku. Zauważyłam kołatanie serca i bardzo szybki puls. Było to nieprzyjemne uczucie, bo czułam jakby cała klatka piersiowa mi podskakiwała w rytm serca, zaznaczam, że nie denerwowałam się, było to samoistne. Wahał się od 110 - 140 uderzeń w..
.. ...mdłości . Ciśnienie mam niskie, górna część żadko przekracza 100 , latem mam ciśnienie ok 85/43 coś takiego powiedzmy , a przy tym puls 93 / . Leżałam w szpitalu na oddziale kardiologicznym z tym wysokim pulsem , ale wszystkie badania wyszły ok , do neurologa Witam Cie Kingo. Moze..
.. ...ciśnienie np 160/90 to zbyt niskie ciśnienie żeby głowa tak mocno bolała. Taki pulsujący to ból taki ucisk czuję w całej głowie jak wy mi miała wybuchnąć. Miał ktoś coś podobnego? I po zabraniu tabletki przeciwbólowej ibuprom ból nieustępuje tylko gdy zabiore polecana przez neurologa..
.. ...to trochę mi lżej oddychać ale tak chodzić jest trudno.. może coś mi doradzi pomocnego.... Zrób sobie echo. Niskie ciśnienie rozkurczowe jest typowe dla wady zastawki aortalnej. Pozostałe objawy też...