Niskie ciśnienie omdlenia

Zespół chorej zatoki

.. ...bigeminia, no i oczywiście niskie ciśnienie. A moje życie ostatnio to już horror omdlenia, stany przedomdleniowe,zerowa tolerancja wysiłku, najgorsze jest to, że ostatnio zaczyna mi spadać waga. Nigdy nie ważyłam dużo, ale teraz przy wzroście 158 cm waże 46kg. Nie wiem co sie dzieje, bo..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 8

.. ...nie pomagają. Ja mam niskie ciśnienie 90/60 to już max,a bywa często że jest 80/50 i niżej. Po pionizacji jaką mi zrobili w szpitalu mam dość takich prób.Mam nadzieję że jak podleczę tarczyce to omdlenia też troszkę odpuszczą. Pozdrowionka dla wszystkich z tego forum a w szczególności..

Osłabienie, omdlenia, bradykardia, bóle głowy

.. ...jak na moje oko jesteś niskociśnieniowcem,mam identycznie jak ty - reagujesz na zmiany ciśnienia plus jeszcze problemy z sercem. Smolny anemia bywa śmiertelna u kobiet chyba nie muszę tego tłumaczyć ale Beti ty jej nie masz,co do płynów w organizmie to racja powinnaś ich więcej..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 896

.. ...omdlenia wynikają z bardzo niskiego ciśnienia i jeśli będą sie powtarzać zawroty omdlenia i bóle głowy to wprowadzi mi na stałe leki podnoszące ciśnienie Czesc dziewczyny,dzisiaj od rana piorę to co zasikal moj krolik,chyba go uduszę.Jestem kilka dni w domu bo mam zapalenie oskrzeli,wiec..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 914

.. ...omdlenia wynikaja z bardzo niskiego ciśnienia i oczywiście nerwów. Na dzień dzisiejszy nie zalecono mi leków, ale jeśli bóle zawroty głowy i omdlenia będą się powtarzać to lekarz wprowadzi na stałę leki podnoszące ciśnienie.Co mogę robić sama to mam jeść słone potrawy,np zacząć biegać..

Mroczki, uczucie omdlenia i bicie serca

.. ...ciśnienie jest bardzo niskie ok 95/60. Od sylwestra piję 2 kawy dziennie i takich ostrych objawów już nie miałem, czasem przed zaśnięciem serce dziwnie szybciej bije ale szybko to mija. Ciśnienie mam w granicach 130 - 140/90 więc chyba odpowiednie. Czy to mogło spowodować odstawienie..

Ciśnienie w normie, puls wysoki, *zdrętwienie* mózgu i omdlenia

.. ...diecie itp ), krytycznie niski poziom erytrocytów we krwi, leczenie farmakologiczne poskutkowało tym, że pół roku temu ten poziom miałam już w normie. Więc z tym jest ok. - cholesterol w normie, ogólnie mocz/krew była te pół roku temu w idealnym porządku, - kiedyś paliłam ale już wiele..

Omdlenie, zawroty głowy, uczucie zimna, brak widzenia

.. ...wszystko. po pierwsze masz niskie ciśnienie które może doprowadzać do takich sytuacji jakie wyzej wymieniasz po drugie nieregularne odżywianie potrafi rozhuśtać cały organizm. możesz mieć niedobory wlwktrolitów. witamin a nawet cukru. tu możesz zroić badania gdzie kolwiek nawet w..

Chwilowe omdlenia

.. ...razy..zawsze miałam bardzo niskie ciśnienie 98/60 a od dwóch tygodni nie schodzi poniżej 130/100.. prosiłabym o pomoc ..moze orientuje sie ktos co to może być. ja juz czytałam na internecie ale do zadnych konkretów nie doszłam..byłabym wdzięczna za odpowiedz..z góry dziękuje Trudno..

Omdlenia

.. ...pełni * ] mam baardzo niskie ciśnienie.. przy zasłabnięciach kręci mi sie wgłowie, czasami nie wiem co inni mówią.. ale nigdy jeszcze nie straciłam całkowitego kontaktu.. jest mi wtedy duszno, ręce mi sie trzesą, głowa mnie boli i troche sie dusze..robiłąm badani i wsyzstko jest ok.. co..