Niskie ciśnienie po wysiłku

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 24

.. ...od pogody. Jak jest niskie ciśnienie czuję się wyjątkowo osłabiona i często robi sie słabo. Staram się w taki dzień nie robić przede wszystkim gwałtownych ruchów, ani wykonywać jakiegoś dużego wysiłku. Dzisiaj był taki dzień, przynajmniej tu gdzie ja jestem,Ciężkie słońce za chmurami,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 821

.. ...boli bo cisnienie jest niskie : - ).. Wupij kawusie. Mnie od samego patrzenia na nią ciśnienie rośnie : - ). Z reguły parzę a potem nie wypijam. Wczoraj wypiłąm dwa łyki i ciśnienie miałam 138/88 przy maxymalne 0 wysiłku. Pozdrawiam do misi dzieki za otuche i wsparcie tak sobie mysle ze..

Potas - czemu go tak mało? - Str. 2

.. ...2,98. Zazwyczaj mam niskie ciśnienie 90/60. Tym razem po godzinie od utraty świadomości RR: 140/100, potem zaczęło spadać 100/60, po kilku godzinach znów było niskie jak zazwyczaj. Po podaniu kroplówek z potasem czuję się lepiej, ale nadal jestem bardzo osłabiona i niezdolna do..

Zespół chorej zatoki

.. ...bigeminia, no i oczywiście niskie ciśnienie. A moje życie ostatnio to już horror omdlenia, stany przedomdleniowe,zerowa tolerancja wysiłku, najgorsze jest to, że ostatnio zaczyna mi spadać waga. Nigdy nie ważyłam dużo, ale teraz przy wzroście 158 cm waże 46kg. Nie wiem co sie dzieje, bo..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 143

.. ...zapewne ciśnienie,mam niskie,różne plamy mi wyskakują przed oczami,np niebieskie i zaraz znikają,no i wrażenie tętnienia w oczach podczaslęku bądż wysiłku,pozd Co mogę więcej napisać jestem też niskociśnieniowcem nieraz mam ciśnienie 90 na 60 brałam leki na poniesienie ciśnienie w tej..

Nadciśnienie tętnicze

.. ...jest już dla ciebie niskie. Myślałbym może nad przyczyną nerkową nadciśnienia, chociaż jeżeli wykonano wszystkie badania to pewnie to wykluczyli. Może to być nadciśnienie samoistne tak też bywa. Radze zacząć uprawiać sport, wierze że przy większym wysiłku boli cie głowa, na początek..

Wysiłek i spadek ciśnienia

.. ...przy bardzo dużym wysiłku bedą wystepowały jakieś anomalie to dopiero wtedy trzeba reagować a teraz to masz bardzo dobre tetno Ja normalnie mam ciśnienie ok 125/85 i puls 70 a po wysiłku 90/60 i puls 90..

Nadciśnienie a bieganie

.. ...wysiłek - trening kardio przecież oblicza się wg. tętna submaksymalnego. mimo ostatnich dyskusji - nadal jest on uważany za podstawowy sposób spalenia tłuszczu - a przecież o to Mariuszowi chodzi.Pozdrawiam..

Nie wiem jakie badania mam wykonać

.. ...tego: mam zazwyczaj niskie ciśnienie, tętno ok.80 Wykonane przeze mnie badania ( 2 lata temu ): EKG - wszystko ok echo serca - w normie, lekko coś nie w porządku z falą zwrotną test wysiłkowy - jak na mój wiek bardzo słabo, ale jednak w normie Jakie badania powinnam wykonać? Holter? Po..

Bardzo niskie tętno przy nawet dobrym ciśnieniu

.. ...siebie bjawy bardzo niskiego pulsu przy dość dobrym ciśnieniu ( 124/60 puls 54 ). To powolne tętno raczej mi nie przeszkadza, ale aż czuć jak serce * bije * w klatkę piersiową. Przy wysiłku fizycznym na próbę pokonałem mał kawałek ok 50 m. Serce nie przyspieszyło tętna, a ja zaś czułem..

Dziwnie niskie ciśnienie rozkurczowe po wysiłku

.. ...120/48 z tendencją do spadku.. jak widać ciśnienie rozkurczowe jest BARDZO niskie. Co mam z tym zrobić? jakie są tego przyczyny? Skurczowe w normie, rozkurczowe jest zbyt dużo obniżone. Marsz do lekarza...

Hipotonia ortostatyczna i nerwica lękowa

.. ...psychicznie.Niestety mam niskie ciśnienie czasem 80/40.Wystepuja zasłabnięcia zawroty glowy.Boję się żeby nie upaść.Podczas próby wysiłkowej cisnienie zaczęło spadac.Badanie przerwano.Stwierdzono że przyjmowane leki nie mają wpływu na spadek cisnienia.Serce poza nieistotnymi znamianami..

Problemy z sercem dziedzicze po mamie?

.. ...pewne objawy... Jestem niskociśnieniowcem odkąd pamiętam. Jako dziecko często przy jakimkolwiek większym wysiłku męczyłam się okropnie.Miałam robione badania Ekg w czasie spoczynku i wysiłkowe, które nie wykazało * nic wielkiego * . Od tego czasu minęło 11 lat i przez ten czas zauważyłam..

3 tydzień po operacji by-passy we Wrocławiu

.. ...mój tata zawsze miał niskie ciśnienie, przeważnie 110/70 to była norma, nawet podczas wysiłku podnosiło się nieznacznie. Dziś otrzymał lek o nazwie metocard, dostał szybszego bicia serca oraz osłabł bardzo - podejrzewam że na wskutek spadku ciśnienia krwi. Już kolejny raz zareagował w..

Zła tolerancja wysiłku - powód - małe serce?

.. ...mam dobrej kondycji 4. niskie ciśnienie - 60/90 - kręci sie w glowie 5.totalnie blada twarz - reszte ciała mam ok, ale twarz masakrycznie blada, momentami zima aż szaro - zielono - biała - koszmar!!! Inne dziewczyny mają piękne brzoskwiniowe cery a ja szara jak trup na urlopie... Te..

Echo serca, płatki wypadające do lewego przedsionka - Str. 2

.. ...pytanie bo zazwyczaj mam niskie ciśnienie, a wysoki puls w stanie spoczynku około 90 nawet, a przy małym wysiłku nawet ponad 100, czy to jest związane z tą wadą czy poprostu tak mam? Dodam jeszcze, że u mnie w rodzinie z jednej strony to wszyscy mają niskie ciśnienie. Aha jeszcze mi coś..

Kołatanie serca, bardzo duży puls i wysokie ciśnienie po wysiłku

.. ...natmoiast miałem bardzo niski poziom cukru bo 50 a po jedzeniu 62. W ostatni piątek po lekkim zmęczeniu ( długa podróz, chód około 4km z torbami ) znowu serce zaczeło latać bardzo szybko. Zgłosiłem się na pogotowie tam zrobiono mi ponownie ekg oraz elektrolity. W Ekg wyszło tylko..

Bardzo szybkie tetno - Str. 4

.. ...mlodzi ludzie mamy bardzo niskie prawdopodobienstwo odczuwania bolu wiencowego :D Może to rzeczywiście kręgosłup. Na razie mam wolne i spokój od objawów. Mam jeszcze pytanie. Czy przy ciśnieniu 130/80 można normalnie uprawiać sport. Czy regularny wysiłek obniży ciśnienie do wartości..

Wynik Holter ciśnieniowy 24 h

.. ...- 58 / 65 to nie za niskie oczywiscie dzis niedziela nie pracuje a jak w ciagu tygodnia pracy jestem to waha sie max do 150/90 - 95 ??? pozdrawiam, Remigiusz 58/65 to za niskie. W jakich momentach miewasz skoki - po wysiłku czy w momentach relaksu? Jakiego używasz ciśnieniomierzu -..