Niskie ciśnienie w ciąży

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 4

.. ...( ok.180 - 190/min, niskie ciśnienie jednocześnie ), 1stopnia wiotką zastawkę mitralną, jakąs nerwicę serca, wpw( to chyba częstoskurcz? już się pogubiłam ). Szukac w razie czego położniczego z kardiologiem? W ciąży nie jestem jeszcze, ale wolałabym się upewnic. Serdecznie pozdrawiam..

Dodatkowe skurcze - Str. 6

.. ...źle tolerowałam, mam niskie ciśnienie, po betaloku jeszcze spadało, a napady były jak dotąd, zaczęłam uzupełniać potas i magnez, - wszystko ustąpiło, pod koniec drugiej ciąży objawy nawróciły, ale wiedziałam co robić i rzeczywiście pomogło. Aha w każdym puknięciu silny lęk! Witam!Mam te..

Niskie ciśnienie krwi i wysoki puls w ciąży

.. ...problem to chyba za niskie ciśnienie 110/60,a puls ok.100. Boje się, że to ma wpływ na rozwój dziecka, bo ogólnie czuję się osłabiona. Od jakiegoś czasu jest mi zimno zwłaszcza w stopy i dłonie, często boli mnie głowa, czasem w tej głowie szumi, ciągle chce mi się spać. Ponieważ całymi..

Nerwica w ciąży - Str. 19

.. ...mysłąlam ze to przez niskie ciśnienie 90/60, 100/60 a przy tym wysoki puls ok 100. Miałam robione badanie TSH - 1,91 czyli ok, ale wczoraj lekarz powiedzial ze zrobimy jeszcze FT4 i FT3 i wizyta za 3 tyg. Ale tyle złych rzeczy naczytalam się o następstwach chorej tarczycy w ciąży ze..

Nerwica w ciąży - Str. 51

.. ...sennosc, ale to moze wynik niskiego ciśnienia. Ale w nocy zaczelam miec takie koszmary senne, chyba odreagowuje spokojny dzien. Sni mi sie ze np. pies mnie gryzie, lub ze spadam w dól...i to wszystko takie realne, nawet czuje ból a w uszach taki pisk. Budze sie tak zdenerwowana i serce..

Nerwica w ciąży - Str. 61

.. ...zeby u lekarza bylo niskie. Niestety Wiola, ja tez u lekarza mam wyższe. W domu b. niskie a u lekarza 120/80. To chyba lekki stres związany z wizytą tak wplywa na cisnienie. Ja mam u lekarza zawsze 110/70,ale normalnym ciśnieniomierzem,jak mi ktoś gdzieś w przychodni wyciąga..

Nerwica w ciąży - Str. 151

.. ...ciazowe czy od tego niskiego ciśnienia?Ja tego mojego kardiologa to powiesze napewno,te leki zrobiły ze mnie wariatke i o mało się nie przekrecilam.Jak znam życie to lekarz powie ze jest wszystko w porządku i ciśnienie tez.Do Polski wracam dopiero za miesiąc,jak ja tu wytrzymam sama..

Bardzo niskie ciśnienie

.. ...choroba wiencowa. Pasikonik, niskie ciśnienie występuje np. przy niedoczynności tarczycy. Zrób badania hormonów tarczycy we krwi, zwłaszcza, że jesteś w ciąży, a wtedy hormony * szaleją * . Pozdrawiam...