Niskie tętna

Zbyt szybkie bicie serca jest także niepokojącym objawem

.. ...Czy tętno może być za niskie? To zależy kiedy i u kogo - w każdym razie problemy takie jak choroba węzła zatokowego - z poważnym obniżeniem tętna - mogą prowadzić do zbyt małego przepływu krwi. Za optymalne uważa się około 60 uderzeń na minutę. Najlepszym sposobem na obniżenie tętna jest..

Niskie tętno

.. ...teraz tendencja do tak niskiego tętna. Dodam jeszcze że jestem niskociśnieniowcem. Czy to ma jakiś związek? Czym może skutkować tak niskie tętno? Czy może mieć to podłoże genetyczne ( swego czasu u mego ojca też stwierdzono takie zaburzenia )? Jak mam podnieść tętno, a może nic nie robić..

Niski puls, często mdleje i jest mi słabo

.. ...Ty masz stanowczo za niskie tetno !!! Przedział prawidłowego pulsu jest szerszy i wynosi 50 - 100 uderzeń na min. Niemniej u osób młodych a zwłaszcza czynnie uprawiających sport za prawidłowe uznaje się częstość tętna nawet na poziomie 40 uderzeń/min. Jeżeli jednak miewasz omdlenia warto..

Niskie tętno w granicach 51-58

.. Mam niskie tętno w granicach 51 - 58,biorę tabletki na nadciśnienie( Diuresin )ciśnienie jest 138/78.Dlaczego tętno jest tak niskie?czy to jest prawidlowe?Nigdy nie miałam tętna większego niż 60/min.Mam 48 lat. Granicą poziomu tetna gdzie zaczyna sie juz jakaś patologia jest puls ponizej 50 uderzeń na..

Wahania tętna

.. ...wysiłkiem. Każdy człowiek uprawiający sport ma nizsze tętno spoczynkowe ok 40/min.Serce odpoczywa po wysiłku. Czasem zbyt niski puls jest przejawem przetrenowania, ale nie rezygnuj ze sportu. Pozdrowienia Basia..

Nadciśnienie a bieganie

.. ...wysiłek - trening kardio przecież oblicza się wg. tętna submaksymalnego. mimo ostatnich dyskusji - nadal jest on uważany za podstawowy sposób spalenia tłuszczu - a przecież o to Mariuszowi chodzi.Pozdrawiam..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 47

.. ...i * szalał * . Takie niskie tętno nie występuje przy napadzie migotania, tzn deficyt tętna jest przy migotaniu przetrwałym a ciebie to nie dotyczy. Ja bym była za stwierdzeniem, że to skok ciśnienia. Objawy mam podobne ( nie zwróciłam nigdy uwagi na stopy ? ) i wtedy natychmiast otwieram..

Bardzo niskie tętno przy nawet dobrym ciśnieniu

.. ...siebie bjawy bardzo niskiego pulsu przy dość dobrym ciśnieniu ( 124/60 puls 54 ). To powolne tętno raczej mi nie przeszkadza, ale aż czuć jak serce * bije * w klatkę piersiową. Przy wysiłku fizycznym na próbę pokonałem mał kawałek ok 50 m. Serce nie przyspieszyło tętna, a ja zaś czułem..

Różne wyniki pomiarów tętna

.. ...raczej w normie lub niskie. Teraz mam 90 na 50, lub 90 na 70 - jest super jeśli przekroczy lekko 100 i 70. Puls mam generalnie w granicach 52 - 53 czasem spada do 49 ( nie czuje się często dobrze, ale nie mdleję ) potem rośnie do 65. Bardzo rzadko mam skok do 70. Czy to normalne?..

Problem z ciśnieniem, czy ciśnienie zależy od tętna (pulsu)?

.. ...niższe nieraz nawet za niskie. Nie chcę brać leków na nadciśnienie mam 34 lata, ale jak pomyślę o badaniach okresowych w grudniu to od razu czuję że będę miała kłopoty. To są typowe przykłady efektu białego fartucha - podwyższonego cisnienia i tętna podczas badan lekarskich, np. osłuchu..

Wolna praca serca poniżej 60/min

.. ...poradzicie, odnośnie tego niskiego tętna.Maria Lidzia185 podpisuje sie Maria? Jaja se robisz? Idz do lekarza, pozdrawiam... Polecam tą kurację: http://video.google.com/videoplay?docid=6169050139483021263 Aczkolwiek nie daję gwarancji że pomoże ale nie powinno zaszkodzić.W ostateczności..

Zwolniona akcja serca po operacji

.. ...tętno mam starsznie niskie nawet do 51 uderzeń jak leże i wolno oddycham - czy tak moze być z powodu osłbienia organizmu po zabiegu? nie bierzesz czasem za dużo potasu? Przed tem brałaś go dużo na zwolnienie tętna albo uspokojenie skurczy a teraz, gdy serce się uspokoiło to nadmiar..

Wysokie Cisnienie i Niskie Tętno

.. ...zmotywowalo do napisania ) niskie tętno, przedział tętna 44 - 55 przy cisnieniu 140/80. Obawiam sie zasłabniecia i innych tego typu wypadkow, Bardzo mnie to denerwuje zwlaszcza przy tej nieznosnej nerwicy. Na koniec chciałbym dodac ze pale papierosy i to nie mało ( około 1,5 paczki..

Nałozenie się bisocardu i bemecoru skutki

.. ...bemecor wywołały objawy niskie tętna i osłabienia? Możliwe interakcje leków możesz sprawdzić na stronie: http://www.drugdigest.org/wps/portal/ddigest ( wybierając opcję * check interactions * ). Dobrze znać nazwy międzynarodowe leków ale to nie problem, znajdziesz je na opakowaniach lub..