Niskie tętno 40 kardiologia

Dziwne skurcze dodatkowe - Str. 3

.. ...zdrowia, zmartwił się moim niskim tętnem, które wynosiło wtedy chyba 51. Zacząłem badać sobie tętno i rzeczywiście jest niesamowicie niskie. Cały czas około 50ciu a wieczorami spada poniżej 50ciu. Poradził, żeby zmienić kardiologa, a cysta się nie martwić, bo to nic nie zagraża zdrowiu i..

Niskie tętno - Str. 2

.. ...ponad 15 lat miałam tak niskie tetno 37 - 48/min ,choroba ta nazywa sie bradykardia.Każdy kto ma niskie tetno powinien pójść do kardiologa.Brałam przez wiele lat leki,które mi pomagały .Teraz moja choroba sie zmieniła i moje tetno wynosi do 230/min.,ale to juz inna historia...

Szybkie tętno - Str. 12

.. ...godz.100.Praktycznie zawsze mam raczej niskie ciśn.,a tętno wysokie ok.80 - 90.Ale takiego jak dzisiaj to jeszcze nie miałam,no chyba że nie wiem o tym,bo go nie mierzyłam.Mam się wybrać do kardiologa?? A może te zawroty głowy to coś z błędnikiem?Tak, ale ten puls?? kiedys mialem barzo..

Szybkie tętno - Str. 14

.. ...Mam podobne problemy. Niskie ciśnienie poniżej 100 i tętno do 90. Byłam na kardiologii przez ponad tydzień półtora roku temu. Wykonano mi wszystkie badania łącznie z holterem. Nic konkretnego nie stwierdzono. Wszystkie badania podobno były dobre. Jedynie Holter zarejestrował krótkie,..

Niepokojące objawy, duszność, wysokie tętno i skoki cośnienia

.. ...ze od zawsze mialam niskie cisnienie,dlatego bardzo sie niepokoję,serce wali po przejsciu z pokoju do kuchni,odczuwam dyskomfort w klatce piersiowej lecz bez zadnego bólu,prosze o rade,dziekuje Grażyno, nie można ci nic mądrzejszego poradzić niż wizyta u kardiologa. A żeby wizyta była..

Co oznacza tętno 90-95?

.. ...nie zwrocil na moje tetno szczegolnej uwagi. Ja też nie wiem, czy stałe tętno 90 jest normalne... Czy ktoś powie? jesi tetno jest powyzej 100 uderzen na minute... to moga to byc objawy tachykardi. pozdro..

Objawy depresyjne, czy to nerwica serca?

.. ...cisnienie było trochę za niskie aby na wieczór znowu wzrosnąć. Poszedłem do kardiologa który kazał mi brać Xartan - 1 tabletkę przed południem a na wieczór Oxycardil 120. Przez kilka dni tak własnie brałem te leki, ale mimo to przykre dolegliwości typu wewnętrzna * trzęsawka * i tętno..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 60

.. ...cześć Ja mam cały czas niskie zawsze takie miałem. Cały czas 40 - 45 nawet mniej, czasami 50 - 55 ale bardzo rzadko. Miałem coś takiego na początku mojej nerwicy że jak siedziałem to tętno wynosiło np.42 a jak już wstałem potrafiło podskoczyć nawet do 100. Teraz też tak mam, ale skacze mi..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 32

.. ...jakich lekach masz takie niskie tętno? Moje serducho wali 120 - 130 nie chce zwolnic. Teraz mam zastąpić Isoptin Lokrenem, ale nic o nim nie wiem. Może ktoś ma jakieś doświadczenia / MIłej niedzieli bo słoneczka u mnie nie widać. dana przy utrwalonym migotaniu zazwyczaj takie tempo serca..

Podwyższone ciśnienie i niski puls

.. ...150/80 przy czym mam niski puls ok. 50 ? czym moze to być spowodowane ? ( mam 18 lat ) Proszę o pomoc : ) Serdedznie pozdrawiam! niema problemu do stresu. tętno * nie puls * 50 wg medycyny to rewelacyjny wynik ja jednak poszłabym do kardiologa - jesli uprawiasz sport to puls może być ok,..

Ochłodzenie ciepłoty ciała po by-passach

.. ...utrzymywać możliwie niskie ciśnienie i tętno. Dlatego nie robiłbym z tego powodu problemu, ale na wszelki wypadek, prosze pójść do kardiologa. Myslę jednak, że powie to samo. Ja tez jestem taki mądry po konsultacji kardiologicznej. Zapraszam na mojego bloga na Wirtualnej Polsce *..

Problem z tetnem

.. ...zwiekszyc. Od kiedy mam niskie tetno zle sie czuje i jestem ciagle nie wyspany. Nawet po wysilku fizycznym mam niskie tetno. Proponuję wizytę u kardiologa . Od dłuższego czasu masz takie tętno . ? Chyba masz bradykardie , ale pewien nie jestem . Skontaktuj się z KARDIOLOGIEM ! Pozdrawiam..

Objawy sinienie ust, brak śliny,wysokie tętno i niskie ciśienie

.. ...śliny,wysokie tętno i niskie ciśienie, kiedy szczypał się w rękę nie czuł tego, chciałabym dowiedziec się czegoś więcej nie chcę Go straszyć ale potrzebuje argumentów aby zrobił badania, może ktoś miał takie problemy ze zdrowiem sinienie ust świadczy o tym,że z sercem i krążeniem jest..