Niskie tętno przyczyna

Niskie cisnienie i tętno

.. Witam od roku biorę cardioaspiryn i lek na obniżenie cholesterolu, z powodu zwężenia światła tętnicy podkolanowej i udowej. 10 lat temu miałem * robioną * angioplastkę aorty brzusznej lewej nogi. lekarz twierdzi, że następna angioplastica nie pomoże, gdyż przyczyną jest praca serca. od kilku dni spada mi..

Ból w klatce

.. ...jest nawet lekko zbyt niskie. Tętno jak najbardziej prawidłowe. Gdyby było coś nie tak z sercem to ciśnienie byłoby znacznie wyższe. Ból w klatce piersiowej może mieć wiele przyczyn. Poszukaj w google. Moim zdaniem to najprawdopodobniej nerwoból. Nie przejmuj się tym, zapomnij o tym i..

Stałe niskie ciśnienie i tentno

.. Moja dziewczyna ma 30 lat i ma ciśnienie średnio 106/64 i tętno 64, czy jest czym się martwić, jaka jest przyczyna takiego ciśnienia??? nie wiesz jak jej ciśnienie podnieść? Daro - jeśli nie ma żadnych dolegliwości , to być nie może nie ma potrzeby się martwić niektórzy ludzie tak mają ...jeśli jednak coś..

Niskie tętno

.. ...niedoczynnosc tarczycy i takie niskie tętno ,ze prawie niewyczuwalne a przy chorobach tarczycy i serce zle pracuje i cholesterol jest wysoki jak jest niedoczynnosc tego gruczołu i problemy z krązeniem równiez ,czytałam,ze nadmiar potasu w organizmie zwalnia puls i jeszcze moze byc wiele..