Niskie tętno serca

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

.. ...być jednak zwolnione. Podział zawałów serca. Zawał przedniej ściany serca Zawał przednio - boczny Zawał przednio - przegrodowy Zawał rozległy przedni Zawał dolnej ściany serca Zawał tylnej ściany serca..

Echo serca - Str. 26

.. ...granicach 55. nie ma żadnej wzmianki o zastawce trójdzielnej... 5.11.2007r idę na ECHO takie dokładniejsze... czy mam powody do niepokoju? czekam na odpowiedź i dziękuję za poprzednie mariusz ( 30lat )..

Niskie tętno

.. ...Zaobserwowałam u siebie ostatnio niskie tętno ( 55 56/min. Zmartwiło mnie to, choć rok temu miałam robione echo servca i było prawidłowe.Często miewam dziwne przypadłości typu szum w uszach, poczucie słabnięcia ( ale bez omdleń ) , kołatania serca - tym bardziej zdziwiła mnie teraz..

Posiłek a bicie serca

.. ...bradycardia - czyli stałe niskie tętno na poziomie poniżej 40 uderzeń/min. Leki te nie dosć że wyciszają serducho to jeszcze ograniczają wydatnie ilosć dodatkowych pobudzeń. Niemniej - nie radzę dawkować sobie samemu leków na receptę. Lekarz rodzinny jeżeli jest rozumny powinien..

Objawy depresyjne, czy to nerwica serca?

.. ...cisnienie było trochę za niskie aby na wieczór znowu wzrosnąć. Poszedłem do kardiologa który kazał mi brać Xartan - 1 tabletkę przed południem a na wieczór Oxycardil 120. Przez kilka dni tak własnie brałem te leki, ale mimo to przykre dolegliwości typu wewnętrzna * trzęsawka * i tętno..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 41

.. ...Co do ciśnienia, mam niskie i bardzo niskie. 120/80 to liczby dla mnie niedostępne, częściej mam w okolicach 100/60, bywa że 90/55. Zaś tętno normalne, ale już przy 80 czuję, że się rozlatuję. ; ) Validol, owszem biorę, są jak cukierki. Nie biorę żadnych leków nasercowych, za to biorę..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 60

.. ...cześć Ja mam cały czas niskie zawsze takie miałem. Cały czas 40 - 45 nawet mniej, czasami 50 - 55 ale bardzo rzadko. Miałem coś takiego na początku mojej nerwicy że jak siedziałem to tętno wynosiło np.42 a jak już wstałem potrafiło podskoczyć nawet do 100. Teraz też tak mam, ale skacze mi..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 291

.. ...Obniża on moje i tak niskie tętno spoczynkowe. Jak powiedziała tak zrobiłem. Odstawiłem wszystko co brałem. Zacząłem czuć się lepiej. Miałem czasami przyspieszone tętno i od razu uczucie jakiegoś niepokoju. Zacząłem się do tego powoli przyzwyczajać i nie zwracać na to uwagi. Jednak..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 294

.. ...tylko skacze puls. Mam niskie spoczynkowe tętno w okolicach 60 - 65 ze względu na to, że uprawiałem kiedyś sporty. Wszystkim radzę przejść się do psychiatry. Obojętne czy prywatnie czy państwowo. Moja mama miała podobne objawy do moich czy właściwie do wszystkich z nas. Doszło do tego,..

Bardzo wolne bicie serca

.. ...uderzenia. Ja mam też niski puls i ciśnienie, puls w granicach 50 a ciśnienie 80/55. Przy tym tętno bardzo nieregularne. Do jakiego lekarza mam iść, bo lekarz pierwszego kontaktu i tak nic nie zrobi. Narazie się męczę, mam nadzieje że to minie. Pozdrawiam. 22, a trenowałaś kiedyś..

Nie wiem jakie badania mam wykonać

.. ...tego: mam zazwyczaj niskie ciśnienie, tętno ok.80 Wykonane przeze mnie badania ( 2 lata temu ): EKG - wszystko ok echo serca - w normie, lekko coś nie w porządku z falą zwrotną test wysiłkowy - jak na mój wiek bardzo słabo, ale jednak w normie Jakie badania powinnam wykonać? Holter? Po..

Niskie cisnienie i tętno

.. Witam od roku biorę cardioaspiryn i lek na obniżenie cholesterolu, z powodu zwężenia światła tętnicy podkolanowej i udowej. 10 lat temu miałem * robioną * angioplastkę aorty brzusznej lewej nogi. lekarz twierdzi, że następna angioplastica nie pomoże, gdyż przyczyną jest praca serca. od kilku dni spada mi..

Niskie tętno w WPW

.. ...w klatce piersioej i brak oddechu. Prawa strona klatki jest powiekszona. EKG serca nic nie wykazalo, bynajmniej tak twierdza lekarze. Jak ma takie ataki jest bardzo blady i ma niska temperature. Gosia..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 32

.. ...jakich lekach masz takie niskie tętno? Moje serducho wali 120 - 130 nie chce zwolnic. Teraz mam zastąpić Isoptin Lokrenem, ale nic o nim nie wiem. Może ktoś ma jakieś doświadczenia / MIłej niedzieli bo słoneczka u mnie nie widać. dana przy utrwalonym migotaniu zazwyczaj takie tempo serca..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 50

.. ...w górach co - prawda niskich bo w Wiśle na urlopie. Na razie jest ok. Pozdrawiam wszystkich. Do Dany! U mnie po zmniejszeniu dawki amiodaronu do 1/4 tabletki nastąpiła zdecydowana poprawa, lepsza praca serca i zmniejszyła się częstotliwośc występowania migotań, tętno też wynosi ok. 60, a..

Bóle i kłucie serca

.. ...tętno. Ciśnienie bardzo niskie - 80/50, a tętno bardzo wysokie 210. Czy to jest normalne? Laura była blada, więc zniosłam ją na dół do gabinetu i osłuchałam. Serduszko bije bardzo szybko i nierówno, szmery trochę cichną. Czy to możliwe żeby Laura miała arytmię? Dodatkowo dziwnie zaczął..

Zdiagnozowanie dolegliwości serca bądź jakieś wskazówki

.. ...przeciwnie zawsze było za niskie ), tętno jeszcze przyspieszone, ale już o wiele niższe. Dostałem skierowanie na badania krwi oraz EKG i zostałem odprawiony z kwitkiem. Największym problemem jest to, że od tego felernego momentu pojawiły się bardzo dziwne problemy z sercem. Ogólnie..

Słaba wydolność serca

.. ...bilirubina we krwi ) - bardzo niskie tętno 50 - 52 ( kiedy siedzę lub leżę ) - podobno mam nierówne bicie serca - ciśnienie także niskie dokładnie niepamietam, INNE: - wzrost 195cm, - nie palę - piję mało napojów gazowanych - odżywam się bardzo dobrze, pozdrawiam Lukaszek jedynie lekarz..

Ciśnienie i tętno

.. ...dziekuje za odpowiedz Masz niskie ciśnienie, bardzo poniżej normy ( norma to 120/80 - 140/90 ) przy wysokim tętnie. A ile masz lat? Masz jakieś inne dolegliwości? mam 21 lat..jedyne dolegliwosci to nadmierne pocenie sie i dosyc czesto czuje szybkie bicie serca( zaznaczam ze nie podczas..

Nie czuję bicia mojego serca

.. ...nakręcając się tym że masz niskie spadało Ci jeszcze bardziej a Ty się jeszcze bardziej denerwowałaś... ja w sobotę tak miałam najpierw niecałe70 odrazu zmierzylam drugi raz 60 a później 54 chyba czy 56 dopiero za chwile unormowało się bierzesz con corcor 5mg ( bo 0.5mg nie ma takiej..