Nitrazepam

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 42

.. ...atakach paniki biorę Nitrazepam. Zresztą dzięki niemu skończyłam studia . Ale zrobiłam tylko licencjat bo strach paraliżuje mnie do dziś . Więc jak mam się uczyć? Jak dojeżdżać do szkoły? Jak ja nawet do autobusu boję się wsiąść a co dopiero mówić o stresie związanym z egzaminami?..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 163

.. ...ciągle mnie coś bolało. Nitrazepam przestał działać. Zaczęłam eksperymentować leki, ale czułam się jeszcze gorzej, więc sobie darowałam. To wszystko było straszne!! I zaszłam w ciążę - tym razem nie było łatwo. Moje samopoczucie wcale się nie poprawiło. Miałam lęki i ataki, ale nie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 578

.. ...Afobam ) , Spamilan, Nitrazepam, Tranxene, Cloranxen, Pernazynę, Hydroxyzynę, a nawet Rispolept i Thioridazin. Na tym forum pojawiałam się juz wcześniej , ale póżniej miałam dłuższa przerwę. Co wiecie na temat Hydroxyzyny? Czy ona uzależnia? Czy inna nazwa Xanaxu to afobam? Wow Dafne!..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 92

.. ... Metoprololu i 1/2 Nitrazepamu. Metoprolol przepisał mi kardiolog na tachykardię. Benzodiazepinę biorę bo tylko ona mnie tak na prawdę uspokaja. Leki ziołowe nie działają na mnie w ogóle. A tak poza tym to jestem niskociśnieniowcem ( 100/80 lub 90/70 ) a puls mam zawsze bardzo wysoki: w..

Jak wyleczyć nerwicę lękową? - Str. 2

.. ...leku - clonazepam lub nitrazepam chyba nie wyszłabym nawet z domu, nie mówiąc o normalnym wykonywaniu obowiązków w pracy. Przez kilka lat chodziłam na terapię, kilka lat do psychiatry, który przepisywał mi antydepresanty nieuzależniające, ale one w ogóle mi nie pomagały, a przyjmowałam..