Nocne poty

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 949

.. ...sie nasilily. Mialam nocne poty, zawroty glowy, kolatania serca, bol glowy, mdlosci i bylam ogolnie rozbita. Po jakims tygodniu wszystko sie uspokoilo i z kazdym tygodniem bylo coraz lepiej. Wychodzilam z tego leku trzy tygodnie biorac najpierw co dwa dni dawke przez tydzien, pozniej co..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 24

.. ...mrowienia kończyn, biegunki, nocne poty, ( aż do konieczności zmian piżamek ), * glut * w gardle, ataki paniki kończące się nawet omdleniami w autobusach i przekonanie, że umieram, że zawiodę męża rodzinę... A im większy starch tym silniejsze dolegliwości - spirala się nakręcała. Jednak..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 15

.. ...bezdech nocny + czasami - nocne poty+ Oczywiście nie muszą występować wszystkie. Ja miałam te gdzie dałam krzyżyk - czyli prawie wszystkie...CZasem są czasem odchodzą ... JA nawet nie pamiętam ukąszenia kleszcza. Po urodzeniu córci 6 at temu - zaczęłam mieć pierwsze objawy - bóle..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 21

.. ...piszczenie w uszach, okresowe nocne poty, prądy w nodze i ręce( parestezje )... i inne ale to najważniejsze... witaj Elu oto moje objawy: - drżenia całego ciała głowy powiek policzków rąk nóg brzucha przy tym sdzybsze bicie serca i wyższe tętno co jeszcze w sumie to tyle ale mam juz to..

Lexapro - Str. 17

.. ...miewaliście, miewacie nocne poty ? Bo ja od kilku miesięcy noc w noc budzę się mokra i nie wiem czy to ma związek z lekiem? Witam ja tak samo biorę lexapro na uczucie niepokoju( nerwica ) i rzeczywiście od jakiegoś czasu pocę sie w nocy, a nigdy tego nie miałam. Rano budzę sie i mam..

Stan po operacji zastawki aortalnej i aorty wstępującej

.. ...względem ruchu dniu. Nocne dolegliwości pojawiły się w zeszłym roku ,dziwny stan wybudzenie w nocy ,uczucie zimna potem ciepła ,oblanie potem no i kulminacja tego wszystkiego to poty no coś pięknego.wszystko mokre tylko nie ranne pantofle i Powiem Tak A co Ja Mam Zrobić ???????????????..

Nerwica czy ziarnica? - Str. 2

.. ...zapalenie oskrzeli, silne nocne poty, ale antybiotyki cos nie pomagaly, to zaczałem grzebac w inetrnecie i dopatrzylem sie tej ziarnicy, potem oczywiscie pojawiło sie swedzenie skóry, no i zaczał się cyrk!! Ilu ja lekarzy przeszedłem.. co miesiac morfologia juz 3 razy, i nic, w koncu u..

Kłucie w okolicy serca a odstawienie betablokera

.. ...oszołomienie, non stop zawroty głowy i 6 dnia 2 - minutowa amnezja. Jak przestałem brać ten lek, psychicznie czułem się jak w niebie, ale problem ze skokami ciśnienia ( i tym za wolnym pulsem ) pozostał...

Dziwna choroba, słabnięcie, nocne poty, bóle, nadcisnienie

.. ...wyrażna poprawa, poty nocne bardzo osłabły aż prawie ustały w połowie stycznia, zasłabnięcia się już nie pojawiały, jeszcze ogólnie byłem osłabiony, ale czułem sie dużo lepiej, lekarz powiedzial, że nie ma sensu robic prześwietlenia, bo to raczej na pewno nie gruzlica, chociaz dziwna..